تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بورو سريع از پيش وحيد برشدار که گند ميزنه به دستگاهت. پسر جان چرا قبل از اینکه کاری بکنی نميای مشورت کنی؟
وحيد بدترين مغازه ای هست که تو مشهد کنسول و لوازمش رو ميفروشه. فقط خوش رفتاره.!
بهترين کاری که ميتونی بکنی اینه که کنسول رو بفرستی نکست جن برات تعمير کنن. تضمينی هم وجود نداره. کنسول يا يک هفته کار ميکنه يا يک ماه يا يک سال. اصلا معلوم نيست. عمر همه ی ما دست خداست!! :دی
بهتر از نکست جن تو ایران جايی نيست خيالت راحت
اره حرفت درست ولي دستگاهت رو بفرستي تهران بي صاحب ميشه بعدش هم يك مشتري 350توماني هم براش جور كردم كه خيلي عجله داره.حالا تو مگه از كسي شنيدي كه گند زده يا نه.اگه شنيدي يكيش رو برام بگو.Just keep it metal

سلام دوست عزیزم .
خوشحالم از اینکه بالا خره بچه های مشهدی هم دارن یاد میگیرن به همشهریاشون اعتماد کنن . من کاری به وحید و امثالش ندارم فقط می خوام از بچه های همین گله تاپیک بکنم . همینطور می خواستم یه تشکر هم از اون عزیزانی بکنم که با خرید از ما و یا اعتماد به ما در زمینه ی دستگاهشون به ما و به خودشون کمک کردن .
برای تعمیر دستگاه 3 چراغ هم دوست عزیزم هیچ تضمینی وجود نداره ، چون نه من و نه هیچ کس دیگه نمی تونه بگه دستگاه شما به خاطر Melt شدن سه چراغ داده یا به خاطر قطع شدن ارتباط GPU و برد اما میشه
از پکیج استاندارد برای x-clamp استفاده کرد . امیدوارم که دستگاهت انشاءالله درست بشه .
اگه فرصت کردی یه سر به وبلاگ ما بزن .

آخرین ویرایش:
سلام بر تمام همشهریهای گل و عزیز و دوست داشتنی.
اول برد پیام رو تبریک میگم (:laughing:)
من بخاطر این تاپیک بود که عضو شدم کاش که زودتر می کشفیدم این تاپیک را چون یه سال پیش که میخواستم ایکس باکس بخرم بدجوری نیاز به کمک و راهنمایی داشتم تو مشهد که هیچ منبعی نداشتم.
اما فعلا خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و از دوستان میخوام من رو هم به جمعشون قبول کنند.
اول دوستان اگه بگن این وحید کیه ؟(یه وقت ما تیغ نخوریم از دستش)
بعدش برای خرید بازیهای جدید در اسرع وقت و بازیهای خوب و نسبتا با قیمت مناسب در مشهد کجا میتونم برم؟

اقا ممتاز Fable 2 و Farcry 2 كي ميان ؟ تا چهارشنبه مي رسند ؟ :confused: بازي Fable 1 كه براي XBOX اومد رو داريد ؟ اگه داريد قيمتش چنده ؟

اي كاش بازي هاتون چاپ داشت :(

اول دوستان اگه بگن این وحید کیه ؟(یه وقت ما تیغ نخوریم از دستش)
بعدش برای خرید بازیهای جدید در اسرع وقت و بازیهای خوب و نسبتا با قیمت مناسب در مشهد کجا میتونم برم؟
فروشگاهی هست به نام فروشگاه وحيد داخل پاساژ بهزاد اول خيابان سعدی زيره پله ها! صاحب این مغازه اسمش وحيد نعمتيان هست .بسيار خوشرو و تو دل بورو!! اما در پشت این چهره حيوانی سره گردنه نشين و پليد وجود داره که هرکسی باهاش کار کرده ضرر کرده . پس پيشش نرو. حتی نذار کنسولتو ببينه و اصلا ازش بازی نخر! سلام کردن مجاز ميباشد :دی
بازی خوب هم ميتونی از همين آقا ممتاز خودمون بخری. بنده از ایشون چيزی نخريدم و نميخرم اما بچه ها تعريف ميکنن ( يکوقت فکر نکنی بنده ایشون رو قبول ندارم . خير . بنده از جای ديگه ای تهيه ميکنم )

سلام به دوستان عزیز .
Far cry 2 و fable 2 انشاء الله سه شنبه آماده است . Fable 1 نه متاسفانه . برای ایکس باکس معمولی دارمش ، بزارید شاید بتونم برای 360 آمادش کنم .

سلام دوستان بالاخره منم یک 360 خریدم تا بزارمش کنار PS3 خودم (خدای کنسول)

من تو این سایت زیاد فعالیت ندارم با این حال گفتم بیام به مناسبت خرید 360 یه سری به اینجا بزنم

در مورد وحید هم بگم من این موجود رو خیلی وقته می شناسم ولی خوب در حاضر یه غیر از یک نفر در مورد فروش بازی تو مشهد حرف اول رو می زنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or