تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوست عزیز منم الایت پال لایتون دارم فک نکونم کسی این جا بازی اورجینال داشته باشه من خودم دمبالش بودم گیر نیاورم.
سلام عزيز. خوشبختم. حالا چيکار ميکنی؟ قصد داری درايوشو عوض کنی يا صبر ميکنی که کپی خور بشه؟
الان گزاشتيش گوشه خونه يا باهاش 1-2 تا بازی گرفتی؟ من طاقت ندارم بهش دست نزنم!

سلام عزيز. خوشبختم. حالا چيکار ميکنی؟ قصد داری درايوشو عوض کنی يا صبر ميکنی که کپی خور بشه؟
الان گزاشتيش گوشه خونه يا باهاش 1-2 تا بازی گرفتی؟ من طاقت ندارم بهش دست نزنم!
وای میستم کپی خور شه فعلنم GTAIV از دبی گرفتم

بچه ها نميدونين چی شده. رفتم يک کابل HDMI to DVIگرفتم که بعد ديدم نميتونم ازش صدا بگيرم رفتم پس دادم و يک بازی اريجينال Viva pinataو Forza 2 motorsportدر يک پک با دفترچه و ... گرفتم.
حالا منه حواس پرت آمدم خونه بازش کردم گزاشتم ديدم ای دل قافل اینکه ريجن جی هست در حالی که ريجن کنسولم پال هست.!!!
حالا تنها اميدم شما دوستان هستيد. اگر کسی هست که این پک رو ميخواد بگه حاضرم با بازی پيشنهادی تعويض کنم. هرچی باشه فقط ريجن پال باشه يا فری اريجينال . ممنون ميشم سريع خبرم کنيد.

سلام دوستان

من کنسولم مشکل درایور پیدا کرده بود دادمش وحید(کاش دستم می شکست) 3 بار گفت آماده شده گرفتم اما هیچ تغییری نکرده بود حتی 1بار هم قابش عوض شده بود(75 گرفت تازه با درایور دست دوم) .. . .. . بالاخره بهد از 1 ماه ازش گرفتم ولی سر یه هفته icیش سوخت.....

شما می گید چی کار کنم یکی جدید بخرم:((

سلام دوستان

من کنسولم مشکل درایور پیدا کرده بود دادمش وحید(کاش دستم می شکست) 3 بار گفت آماده شده گرفتم اما هیچ تغییری نکرده بود حتی 1بار هم قابش عوض شده بود(75 گرفت تازه با درایور دست دوم) .. . .. . بالاخره بهد از 1 ماه ازش گرفتم ولی سر یه هفته icیش سوخت.....

شما می گید چی کار کنم یکی جدید بخرم:((
بابا به اون وحيد كه نميشه اعتماد كرد چرا بردي پيش اون . بنظر من يك زنگ بزن next gen ببين ميشه دستگاهت رو بفرستي برات تعمير كنن يا نه .

بابا به اون وحيد كه نميشه اعتماد كرد چرا بردي پيش اون . بنظر من يك زنگ بزن next gen ببين ميشه دستگاهت رو بفرستي برات تعمير كنن يا نه .
مرسی از راهنماییتون;). . . . ولی من دستگاهم رو دادم آقا ممتاز گفت دیگه درست نمیشه:confused:

سلام بر دوستان مشهدي!
عجب تاپيكي 35 صفحه!
يه توصيه اصلا پيش وحيد نريد فقط بريد m.b ادرسشم:خيام,خيام 4,نبش كمال الملك 4 پلاك 10 فكر كنم. من هميشه از اون ميگيرم بازيامو. وحيد خيلي گرون ميده.
در ضمن خريدار بازي هاي اريجينال شما هستم مخصوصا gears of war.
چاكريم , روزبه...

سلام دوستان ببخشيد يك سوال داشتم ميخواستم بدونم تاحالا كسي از اقا پيام كه توي بازارچه xbox360 مي فروشه خريد كرده يا نه ؟
من دقيق از مشهدی ها نميدونم کيا خريدن.
يکيش منم. يکيش فريدون جان.
نميخواد نگران باشی. پيام مطمئن ترين فروشنده در این سايت هست که تاحالا ديدم. تضمين ميکنيم.
---------------------------------------------------​
دوستان. 4 عدد بازی PLAY BOXدارم بدون حتی 1 عدد خش ، سالم ريجن فری :
MASS EFFECT
CRASH of the TITANS
GTA IV
Call Of Duty4​
اینارو ميخوام بفروشم به هر قيمت پيشنهادی. کاملا منصفانه. کنار ميام

من دقيق از مشهدی ها نميدونم کيا خريدن.
يکيش منم. يکيش فريدون جان.
نميخواد نگران باشی. پيام مطمئن ترين فروشنده در این سايت هست که تاحالا ديدم. تضمين ميکنيم.
---------------------------------------------------​
دوستان. 4 عدد بازی PLAY BOXدارم بدون حتی 1 عدد خش ، سالم ريجن فری :
MASS EFFECT
CRASH of the TITANS
GTA IV
Call Of Duty4​
اینارو ميخوام بفروشم به هر قيمت پيشنهادی. کاملا منصفانه. کنار ميام
از جوابت ممنونم .

سلام اقا ممتاز.من دستگاهم 3 چراغ شده و حالا بردمش پيش وحيد و گفته درستش ميكنه.اگر دستگاه رو بيارم پيشت ميتوني تضميني بدي يا كاري روش بكني كه ديگه 3چراغ نشه.با تشكر.Just keep it metal

سلام اقا ممتاز.من دستگاهم 3 چراغ شده و حالا بردمش پيش وحيد و گفته درستش ميكنه.اگر دستگاه رو بيارم پيشت ميتوني تضميني بدي يا كاري روش بكني كه ديگه 3چراغ نشه.با تشكر.Just keep it metal
بورو سريع از پيش وحيد برشدار که گند ميزنه به دستگاهت. پسر جان چرا قبل از اینکه کاری بکنی نميای مشورت کنی؟
وحيد بدترين مغازه ای هست که تو مشهد کنسول و لوازمش رو ميفروشه. فقط خوش رفتاره.!
بهترين کاری که ميتونی بکنی اینه که کنسول رو بفرستی نکست جن برات تعمير کنن. تضمينی هم وجود نداره. کنسول يا يک هفته کار ميکنه يا يک ماه يا يک سال. اصلا معلوم نيست. عمر همه ی ما دست خداست!! :دی
بهتر از نکست جن تو ایران جايی نيست خيالت راحت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or