تاپیک Xbox 360 داران شیراز

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
دوستان بازی های xbox360 رو از کجا بگیرم که dvd هاش خوب باشه و قیمت هم خوب بده
اون بازيهايي كه تو فروشگاه سيروس با آرم
mz33dsfpm3r26jzuk9lh.png
مشخص شده چون كاراي خودم هست از هر نظر تضمينش ميكنم;)

بازي هم با قيمت مناسب و كيفيت خوب خواستي در خدمتم.
بازيهاي منو , از فروشگاه سيروس , فروشگاه جواد و ايران سگا و مركز بازي شيراز ميتوني تهيه كني
در ضمن كسايي كه 6 بازي به بالا به صورت مستقيم از خودم خريد كنند با پيك رايگان درب منزل ارسال ميشه و به همراه هر بازي يه پوستر A4 از خود بازي بر روي كاغذ عكس ارسال ميشه.;)

واسه بازي Xbox 360 تو شيراز به غير از من از آقا دانش و Kian_X هم ميتونيد تهيه كنيد

آدرس وبلاگ من تو امضام هست;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیز اگه یکم بتونی صبر کنی تا 15 بهمن میتونم برات بگیرم پستش کنم اگرم عجله داری که هیچی;)چون الان همونطور که گفتم مشکل دارم وگرنه خوشحال میشدم کمکت میکردم

SOLiD3

کاربر سایت
Jan 11, 2010
8
نام
SAeid
عزیز اگه یکم بتونی صبر کنی تا 15 بهمن میتونم برات بگیرم پستش کنم اگرم عجله داری که هیچی;)چون الان همونطور که گفتم مشکل دارم وگرنه خوشحال میشدم کمکت میکردم
شما لطف دارید دوست عزیز ممنون از توجهتون...انشاالا زودتر خوب شین
ولی مشکلم حل شد زحمتش افتاد گردن اقا مجتبی گل :blushing:
منتظریم...

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
دوستان توی شیراز کسی بازی که فقط یک بار بازی شده و همه با کاور سالم و نو عالی بدون خش اگه باشه فقط یکی و سالم سالم فقط بازی شده بعد از تموم شدن بازی دیگه استفاده نشده اکثرا هم ورباتیم هستند دی وی دی ها

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
دوستان توی شیراز کسی بازی که فقط یک بار بازی شده و همه با کاور سالم و نو عالی بدون خش اگه باشه فقط یکی و سالم سالم فقط بازی شده بعد از تموم شدن بازی دیگه استفاده نشده اکثرا هم ورباتیم هستند دی وی دی ها
ليست بازيهات رو بذار كسي خواست همينجا ازت ميخره
اگه بخواي ببري دم مغازه بيشتر از 1000 بر نيميدارن اونم فقط پاساژ مهدي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر