تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ببخشيد سوالم را اينجا مطرح ميكنم نميدونين نمايندگي باطري energizer تو شيراز كجا است اگه ميدونين قيمت 6 تايي ان هم چند ميده خيلي ممنون:love:

والا عزیز من توی ایران برای ماکروسافت نمایندگی وجود نداره بعد شما دونبال نمایندگی باطری میگردی هر عکاسی فروشی داره و 2 تاش هم 3 تومن هست

من که ندیدم نمایندگی هر جفتش هم قیمتش 13 تومن هست یعنی دونه ای 6500 نه 3 تومن اون 3 تومنی ها مشکی هستن که شارژ نمیشن ولی رنگ سبزاش هم چند برابر سنگین تر هست هم شارژ میشه;)

قیمت ارکید تو شیراز چنده و از جا میتونم بگیرم

اقا daneshاز بچه هاي همين سايت اركيد دارن كارش هم درسته:biggrin1:

اون 3 تومنی ها مشکی هستن که شارژ نمیشن

من از همين مشكي ها پارك قوري 6 تايي ميگيرم 2600 تومان مگه ميشه جفت 3 تومن:confused:

خب از همین 3 تایی هایی که نوشته 1 عدد هم رایگان درسته ؟
بعدش من که نگفتم 3 تومن شما خودت امدی گفتی تو پست بالایی 3 تومن حالا اگه اون سبزا رو اصلش رو میگیری 3 تومن جفتی واسه من هم بگیر;)

دوستان عزیزی که در شیراز دستگاهشون را برای آپدیت پیش من آورده اند از خدمات سرویس رایگان دستگاه ولنز برخوردار خواهند شد و دارای گارانتی میباشد
و میتوانیم دستگاه هایی که هاردشان بن شده را از این حالت خارج بکنیم
و همچنین dvd key از دست رفته دستگاه را بازیابی بکنیم
و همچنین فری ریجن کردن دستگاه xbox 360 و قابلیت اجرای بازی ها بر روی فلش مموری و هارد به صورتی که دیگر نیازی به dvd بازی نباشد
و همچنین تمامی بازی های DLC را میتوانید بصورت آفلاین و بدون پرداخت ماکروسافت پوینت مجانی بازی بکنید در ضمن بازی ها مجانی هست
و کسانی هم که برای ارتقاء هارد به 250 اقدام میکنند یک کالکشن از بیشتر از 250 تا بازی 360 روی هاردشان ریخته میشود البته اینها دموی بازی هستند یعنی بیشتر از 1 الی 2 مرحله نمیتوانید بازی کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or