تاپیک Xbox 360 داران شیراز

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا دانش گل من با شما که پدر کشتگی ندارم دارم میگم یک کاری میکنی درست انجام بده حالا اینکه چهارتا آدم که یا براشون کنسول درست کردی یا با هم توی یک سری مسائل رابطه دارین یا بهشون بازی فروختین بیان بگن نه حق فقط با دانش هست این که نشد کار آدم انتقاد پذیر باید باشه شما اگر نمونه پست خلیل خان را ببینی میفهمی که میتونستی با این سبکی که ایشون پست داده نظر همه را جلب کنی و اینطوری شاید خیلی ها هم میومدن میگفتن این کار را برای من بکن
اینجا توی بازی سنتر دیگه خیلی ها من رو میشناسن شایدم نشناسن ولی دیگه بلاخره اینقدر پست دادم که یکیش را خونده باشن و همه هم خوب میدونن که نه فروشگاه دارم نه اصلا با کسی در ضمینه کنسول بریز به پاشی دارم , دارم میگم کار باید درست انجام بشه چون شیراز یکی از دلایلی که تونستیم یکم این فروشنده ها را رام کنیم همین فروم بازی سنتر بود حالا شما هرچی میخوای بگو من خودم به عینه این را دیدم که خیلی فروشنده ها اینجا را چک میکنن مثلا تا یک مدت پیش آپدیت فریمور یک کار شاق محسوب میشد که هر ننه قمری میخواست 50 تمون بگیره این کار را بکنه ولی وقتی دیدن همه دارن از اینجا یاد میگیرن همه فروشنده های یکدفعه قیمتاشون شد 10 تومن به این میگن قدرت اطلاع رسانی درست اگر من تعمیر کار 360 باشم بیام بگم این لینک مثلا برنامه کپی خور کردن 360 هست بدون اینکه حتی نشون بدم که آقا فلان سایت با اینگلیسی این را توضیح داده حالا فارسیش نیست این یک حرفی ولی لینک تنها یعنی من بلدم شما هم که نمیدونید از کجا اینگلیسیش را گیر بیارید پس بیایید به من پول بدید من میکنم غیر از این برداشتی میشه شما بگید بعدم بنده که بچه نیستم که مثلا چون بازی بهم گرون دادی یا هر چیز دیگه که ناراحت باشم و همین طور الکی بیام حرفی بزنم از روی منطق صحبت میکنم
در کل این تاپیک شیرازی ها به علت علاقه زیادی که به بازی دارن از همه پر رونق تر هست الان بخوای حساب کنی شیراز از نظر کنسول های نسل جدید در سطح تهران هست که شاید تو خیلی از شهر های بزرگ دیگه حتی هنوز فرق 360 با xbox را نفهمن این برای چی هست برای اینکه اینجا افراد اطلاعات را با هم درمیون میزارن و الا اگر همه میومدن فقط لینک میزاشتن الان نه کسی میدونست 360 خوب چیه برد فالکون چیه اینها همش به خاطر اطلاع رسانی درست هست

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
دوستان در پست صفحه ی قبل من خواهش کردم، واقعاً خواهش کردم که این بحث رو تموم کنید. چون میدونستم که به مسائل حاشیه ای کشیده میشه.

قصد داشتم خیلی از موارد رو برای دوستان عرض کنم ولی چون میخوام که این صحبت تموم بشه از تمامی موارد صرف نظر می میکنم.

شما مشکل دارید که دانش جان کمی در پست های خودشون توضیح بدند، من با ایشون صحبت میکنم که کمی بیشتر در پست های خودشون وقت بگذارند.

پس خواهش مسائل ای که اصلا هیچ ربطی به این موضوع ساده نداره رو مربوط نکنید....

حق نگهدار

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
دوستان کجا تویه شیراز modern warfare 2 رو آورده؟!
من دنبال original هستم. لطفا اگه کسی میدونه کجا سریع اصلیشو رو میاره من خبر کنید!!!!(منظورم 19 آبان هست)
با تشکر
عرفان

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
دوستان کجا تویه شیراز modern warfare 2 رو آورده؟!
من دنبال original هستم. لطفا اگه کسی میدونه کجا سریع اصلیشو رو میاره من خبر کنید!!!!(منظورم 19 آبان هست)
با تشکر
عرفان
هنوز بازی نیومده این نامرد به فکر Perestig کردن افتاده :biggrin1: ( ببخشید اگه املاش درست نیست )

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
یک سوال این نسخه gta قفل wave 3 داره یا wave 4 درضمن برای بازی با wave 3 باید داشبورد رو اپدیت کنم؟ برای اپدیت کردن به 1.6.1 چه قدر وقت و هزینه میبره ؟
ممنون میشم جواب دو سوالم رو بدید

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
یک سوال این نسخه gta قفل wave 3 داره یا wave 4 درضمن برای بازی با wave 3 باید داشبورد رو اپدیت کنم؟ برای اپدیت کردن به 1.6.1 چه قدر وقت و هزینه میبره ؟
ممنون میشم جواب دو سوالم رو بدید
بازي GTA : Episodes of Liberty city ساختارش Wave 4 و واسه آپديت جديد با دانش تماس بگير آپديت داشبورد هيچ ربطي به Ixtreme نداره.
(انگار امكانش داره فراهم ميشه:biggrin1: آقا دانش دست به كار شو كه خيلي كار داريم)

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
اينجا نوشته Xbox 360 ixterme 1.7 :-":confused::
آقا خليل اين ته و توش رو در مياري ؟
اينم لينك دانلود فايل تورنتش:

ايناهاش

چندتا مورد تابلو هم داره، اینکه برای تمام داریو ها هستش باید حجمی معادل 5 میگ به راحتی داشته باشه، نه فقط به زور 256 کلیوبایت.

بعد مشخصات و قابلیت های iX رو نگاه کنید تماماً ورژن 1.6 هستش یعنی چیز جدید نداره... ( کپی و پست شده )

حالا بگذریم هیچ جا پخش نشده و اون هم تو تورنت آمده...!! تو xbox-scene.com و xbins.org هیچ خبری نیست.

در نهایت این هم اون چیزی هستش که دانلود میشه (: FAKE

(تصویر زیر)
fake%201.7.png

آخرین ویرایش:

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان
یک مشکل عجیب برام پیش اومده من ایکس باکسم رو 3-4 ماه پیش از خ داریوش گرفتم الان بازی های wave4 بدون دیسک اکتیویت هم اجرا میشند و هم نصب اما از دیروز که جی تی ای جدید رو بازی کردم دستم 3 بار وسط بازی خاموش شده نمیدونم چرا ایکس باکس من خلاف ایکس باکس های ادمیزاد کار میکنه
اگه ممکنه راهنمایی کنید
ممنون

کاربر سایت
May 1, 2008
155
سلام دوستان
یک مشکل عجیب برام پیش اومده من ایکس باکسم رو 3-4 ماه پیش از خ داریوش گرفتم الان بازی های wave4 بدون دیسک اکتیویت هم اجرا میشند و هم نصب اما از دیروز که جی تی ای جدید رو بازی کردم دستم 3 بار وسط بازی خاموش شده نمیدونم چرا ایکس باکس من خلاف ایکس باکس های ادمیزاد کار میکنه
اگه ممکنه راهنمایی کنید
ممنون
شارژ دستت رو چك كردي؟
اين مشكل رو فقط با GTA داري؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
شارژ دستت رو چك كردي؟
اين مشكل رو فقط با GTA داري؟
راستش توی داشبرد نوشته یک چهارم شارژ خالی اما وقتی جای دو باتری رو عوض میکنم برای 5-10 دقیقه درسته و اینکه فهمیدم توی بازی MW2 بدتر هست مخصوصا موقع اکشن های شلوغ در حالی که قبلا این طوری نبود راستی اقا مجتبی روی دیسک MW2 ادرس وبلاگ شما نوشته اگه ممکنه راهنمایی کنید چون بدجوری ضد حال خوردم:((

کاربر سایت
May 1, 2008
155
راستش توی داشبرد نوشته یک چهارم شارژ خالی اما وقتی جای دو باتری رو عوض میکنم برای 5-10 دقیقه درسته و اینکه فهمیدم توی بازی MW2 بدتر هست مخصوصا موقع اکشن های شلوغ در حالی که قبلا این طوری نبود راستی اقا مجتبی روی دیسک MW2 ادرس وبلاگ شما نوشته اگه ممکنه راهنمایی کنید چون بدجوری ضد حال خوردم:((
تا اونجايي كه ميدونم ربطي به ديسك نداره در ضمن صحنه هاي اكشن چون دسته ويبره داره شارژ بيشتري ميخواد به احتمال زياد دستت مشكل به هم زده

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
تا اونجايي كه ميدونم ربطي به ديسك نداره در ضمن صحنه هاي اكشن چون دسته ويبره داره شارژ بيشتري ميخواد به احتمال زياد دستت مشكل به هم زده
دسته مشکل داره :(( یا باتری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه ممکنه یک باتری خوب معرفی کنید تا بیش از این ممنون شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر