تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام!!! این آقایی که برای جواد بازی میاره کدوم هست؟؟!! آقا دانش هست یا اون یکی دیگه؟؟! (اسمش مجتبی هست فکر کنم!!) می خوام از این به بعد بازیام رو از اینجا بهش سفارش بدم چون دستگاهم NTSC/U هست و برای تهیه ی بازی هام مشکل دارم!!!

آخرین ویرایش:
این بازی های رو دارم برای فروش یا هر کی خواست معامله بزنیم همشون هم در حد عالی بعد از اینکه تموم شدن درشون رو بستم و کنار گذاشتم همشون کاور سفید هم دارند با برچسب بدون خش

BROTHERS IN ARMS = TGAT DISK
GEARS OF WAR =TGAT

BAD COMPANY =NEXT GEN
FAR CRY 2 =VERBATIM DISK
PRINCE OF PERSIA VERBATIM
HALO 3 VERBATIM
TOM Clany's H.A.W.X

یک سری دیگه هم هستش الان اسمشون یادم نیست بعدا میزارم:cheesygri

سلام!!! این آقایی که برای جواد بازی میاره کدوم هست؟؟!! آقا دانش هست یا اون یکی دیگه؟؟! (اسمش مسعود هست فکر کنم!!) می خوام از این به بعد بازیام رو از اینجا بهش سفارش بدم چون دستگاهم NTSC/U هست و برای تهیه ی بازی هام مشکل دارم!!!
جناب من بازیهای آقا جواد رو واسشون تامین میکنم در خدمتم;)

من اینجا بگم منظورم از جوجه ها دانش نبود (شرمنده دانش جان)
منظورم معلومه کیه دیگه دوستان در جریان هستن لازم نیست اسمش رو بیارم

سلام سیروس بازی ایکس باکس فیفا 2010 رو آورده...
به آقا پیمان چه خبرا بابا خوب زدی تو کار تکثیر بازی Xbox یه داب گذاشتی بالا مغازه فکر کردی مردمم آره؟؟؟؟
آخه مرد مومن ملت با سیستم و برنامه مخصوص میزنن باز بازی ایراد داره شما که با داب میزنی دیگه معلوم نیست چی در بیاد.راستی چرا جلد و دیسک بازیا قرمزه:sick:؟
پرینترت رو درست کن لطفاً.
thnx

آخرین ویرایش:
آقا دانش باز هم ممون دستگاهم را راه انداختی در ضمن این هاردی که گفتی به xbox میخوره ( هارد لپ تاپی ) آیا میشه هارد معمولی هم بهش بخورونی ؟

هاردی که تا حالا مشکلی نداشته WD BEVS لپ تاپی است تا قبل از سال 2010 هم هارد 250 میتوانید استفاده کنید
آخرین لینک HDDHACKR در امضا ء من است

سلام. من یه هارد 250GB لپ تاپی (2.5 اینچ) دارم!!! چجوری میتونم روی XBOX 360 استفاده کنم؟؟! (من این هارد رو مخصوصا برای 360 خریدم! چون لپ تاپ ندارم!) ممنون می شم کمک کنید چون هارد فعلیم 20 هست و به درد لای جرز هم نمیخوره!!!

مدل هارد: 250GB - WD2500BEVT

سلام!!! تا جایی که من می دونم همه چیز بستگی به فرم ویر هارد و همین فایل HDDSS.bin داره! یعنی مثلا من می تونم این هارد 250 رو با HDDSS.bin هارد های 120 فلش کنم و استفاده کنم! ولی 250 گیگ کامل نیست و فقط همون 120 گیگش روی XBOX قابل استفاده است!!! اگه درسته که مهر تایید بزنید :biggrin1: و یه Tutorial کوچولو هم بذارید برام ممنون میشم!

Tekken 6 هم که Leak شده!!! به به!!! ولی به درد لایو بازا نمی خوره! زود ترین تاریخ عرضه (که همون آمریکا باشه) 27م هست!!!

برو به این سایت
http://www.shirazxbox360.blogfa.com/
و شماره تماس هم موجوده
پاساژ صدف هم به بعضی از مغازه دارها میدهند این آرم روی کاورهای ایشان است
shirazxbox360.jpg

به آقا پیمان چه خبرا بابا خوب زدی تو کار تکثیر بازی Xbox یه داب گذاشتی بالا مغازه فکر کردی مردمم آره؟؟؟؟
آخه مرد مومن ملت با سیستم و برنامه مخصوص میزنن باز بازی ایراد داره شما که با داب میزنی دیگه معلوم نیست چی در بیاد.راستی چرا جلد و دیسک بازیا قرمزه:sick:؟
پرینترت رو درست کن لطفاً.
thnx

دوست عزیز فروشگاه ما بازی های خود را از تهران و از شرکتهای معتبر خریداری میکنه و ما هیچگونه کپی و نشری در مغازه نداریم و نمیدونم شما کجای مغازه ما دابل دیدید که خودمان ندیدیم...

بازی های هم که در فروشگاه سیروس عرضه میشه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هست و بهتر دیسک های بعضی هست که حتی یه مدت پرینت لیبل هم نداشت... شما بهتره پرینتر بخرید...

در ضمن ما بازی های نوک شده را هم نمیاریم... مثل بعضی جاها که بازی pes2010 را به زبانه ایتالیایی آوردند...:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or