تاپیک Xbox 360 داران شیراز

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
سلام به دوستان
من اهل مرودشتم و میخوام اگه بشه یک 360 بگیرم چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون میشم:
1-تو شیراز کدوم ریجین رو میفروشن یا اینکه کدومشو بگیرم بهتره NTSC/J,NTSC/UC,PAL؟
2-الان Elite گیر میاد یا اینکه فقط Premium؟ قیمت کپی خور شده اش چنده؟
3-مشکل سه چراغ قرمز دستگاه هایی که الان میارن حل شده یا نه؟
4-برای بازی کردن با 360 باید تلویزیون HD داشت یا رو تلویزیون معمولی اجرا میشه(تلویزیونم فقط PAL داره)؟
اگه کسی جواب بده ممنون میشم.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سوالاتی که پرسیدی همش جوابش در بخش 360 به طور واضح نوشته شده در رابطه با elite به درد نمیخوره یا halo edition یا پریمیوم جدیدا 65 نانومتری ها که هیچ کدوم از اینا در شیراز نیست و باید از تهران بخری وفقط همون معمولی ها هست که شانسی هست مال من که درسته مشکلی نداره در مورد تلوزیون با هر تلوزیونی که بخوای میتونی بازی کنی البته با مانیتور میتونی کیفیت hd بگیری ولی اینچ میاد پایین با کابل vga برای اطلاعات بیشتر به بخش 360برو مسایل قبل خرید را بخون متوجه میشی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
آقا نگفتی کدوم ریجین تو شیراز گیر میاد و قیمت پرمیوم کپی خور شده چنده؟
در ضمن به نظر شما بهتره از شیراز بگیرم یا برم تهران؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,727
الان تقریبا فقط j تو شیراز هست ولی شدیدا بهت توصیه میکنم برو از این جدیدا بخر یا اگه میخوای صبر کن تا ارزون بشه من خودم پرمیوم دارم 6 ماهه خریدم امروز ریق رحمت رو سر کشید البته باز هم میل خودته شاید دستگاهی که میخری به هیچ مشکلی هم بر نخوره ولی به نظرم حالا که این مدل جدیدا تو بازار هست خرید پرمیوم معمولی اصلا به صرفه نیست

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,727
آقا تو رو خدا یه کمکی کنید بگید جایی هست تو شیراز که از این 360 های جدید داشته باشه؟مخصوصا آرکید
الان تقریبا 4 روزه که دستگاهم خراب شده ولی دارم دیوونه میشم.من بدون بازی میمیرم.:((

psp2008.blogfa.com

کاربر سایت
Dec 17, 2007
9
اول خیابون داریوش از چهار راه مشیر .... پاساژ مهدی ... طبقه دوم - اگه اشتباه نکنم اسم مغازه اش سیروسه یه 8 تایی بازی های 360 هم داره . ولی هنوز Lost Planet رو نیورده ....
salam man ali hastam

man babam ro majbor kardam ye hd tv 42 jvc bejire shod ba 30nema khanegi 4 melyon

keyfiyatesh topeeeeeee

age meshe address beden az koja 360 begiram

psp2008.blogfa.com

کاربر سایت
Dec 17, 2007
9
سلام به دوستان
من اهل مرودشتم و میخوام اگه بشه یک 360 بگیرم چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون میشم:
1-تو شیراز کدوم ریجین رو میفروشن یا اینکه کدومشو بگیرم بهتره NTSC/J,NTSC/UC,PAL؟
2-الان Elite گیر میاد یا اینکه فقط Premium؟ قیمت کپی خور شده اش چنده؟
3-مشکل سه چراغ قرمز دستگاه هایی که الان میارن حل شده یا نه؟
4-برای بازی کردن با 360 باید تلویزیون HD داشت یا رو تلویزیون معمولی اجرا میشه(تلویزیونم فقط PAL داره)؟
اگه کسی جواب بده ممنون میشم.
salam man ali hastam
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- to shiraz hamaro daran
2-Premium begir 400 ta 420 hast
core 320 hast
az yeki az bacheha shenidam chinish to dareyosh 150 toman albate bad az 3 4 mah mesoze
3-are say kon 2006 be bakla begir
4- hd tv dashte bashi keyfiyat mere bala ba tv momoli ham mishe bazi kard
--------------------------------------------------------------------
man alan ye hd tv gereftam 42 jvc
shod 4 milion
faghat monde xbox360 begeram

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
سلام
سیروس امروز از دبی امد و چندتا 360 جدید(halo edition&elite&arcade&hdmi ) گرفته که تا 1 هفته دیگه میرسه بدستش ! من که خودمو واسه خرید دومین 360 (halo edition ) آماده کردم.
اگه کسی قصد خرید 360 داره این 7 روز صبر کنه تا 360ها سیروس بیاد در ضمن 360ها ماله 2007 به بعد هست:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا کسی اگر یک psp تمیز داره با هر امکانتی که داره اینجا برام بنویسه قیمتش چنده و فریمورش را هم بنویسه البته در شیراز

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
قیمت هالو ادیشن ها چند هست ؟؟
ادرس مغازه سیروس ( فقط می دونم پاساژ مهدی بود :-" )
تلفنش رو هم می خوام
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر