تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سيروس از وقتي احمد رفته خيلي .... شده .
من چنتا بازي ازش گرفتم كه كلا خراب بود بعدشم زير بار نميرفت.
يه آپديتم كردم كه كلا مجبور شدم دوباره ببرم پيش خود احمد واسم درستش كنه .
اين يارو هم كه اومده جاي احمد پخه پخه ..

من خیلی وقته سیروس نرفتم. احمد کی رفته؟ الان کجاست؟:-o:-o
الان زيتون هست چهارراه پارامونت

بابا ببرید پیش سیروس الان خود پیمان طبقه بالای مغازه سیروس واستون update میکنه دیگه!!!
من خودم دادم پیمان واسم اپدیت کرد.

آره اگه دوس دريد يه چيز ناقص و خرا تحويل بگيريد حتما همين كارو بكنيد
همين چند روز پيش رفتم پيش احمد گفتم forza 3 داري گفت نه ،گفتم نمياري گفت نه
منم مجبور شدم برم از سيروس بگيرم بعد كه ديدم خراب هست و برگردوندم طرف گفت مال ما نبوده ما forza ندارم ،كلي چونه زد منم بازي رو پرت كردم تو مغازه و زدم بيرون.

آره اگه دوس دريد يه چيز ناقص و خرا تحويل بگيريد حتما همين كارو بكنيد
همين چند روز پيش رفتم پيش احمد گفتم forza 3 داري گفت نه ،گفتم نمياري گفت نه
منم مجبور شدم برم از سيروس بگيرم بعد كه ديدم خراب هست و برگردوندم طرف گفت مال ما نبوده ما forza ندارم ،كلي چونه زد منم بازي رو پرت كردم تو مغازه و زدم بيرون.
والا من یه بار پی خور x360 پرید و یه بارم که اپدیت کرد برام پیمان مشکلی نداست!!
اگرم سیروس خودش تو مغازه باشه و بشناستت از ردیف پشتی بت بازی میده همشم سالم بوده تا حالا!!!
فعلا که یه پسره شاگردش شده که ای ادمه بیخودیه!!
یعنی دلم میخواد یه بار یه مشت تو پوزش بزنم برق از سرش بپره!!:)))))))

بچه ها یه ایکس باکس ارکید جاسپر دست 2 تولید 10/2009 با یه دسته اصلی و 10 تا بازی و کابلهای hdmi و component و 3 فیشه و آپدیت شده به جدیدترین داشبورد و LT و ظاهر بسیار تمیز و فنهای تمیز و درایو لایت ان با لنز قوی و کارتن اتو کشیده نو و براق با کلیه لوازم و دفترچه ... اینا رو چند خریده باشم خوبه ؟ از یه همشهری خریدم ... میخوتام ببینم خوب خریدم ... الان چند باید با این اوصاف خرید و فروشش انجام بشه ؟

مرسی کاکو ... :x

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه ایکس باکس ارکید جاسپر دست 2 تولید 10/2009 با یه دسته اصلی و 10 تا بازی و کابلهای hdmi و component و 3 فیشه و آپدیت شده به جدیدترین داشبورد و LT و ظاهر بسیار تمیز و فنهای تمیز و درایو لایت ان با لنز قوی و کارتن اتو کشیده نو و براق با کلیه لوازم و دفترچه ... اینا رو چند خریده باشم خوبه ؟ از یه همشهری خریدم ... میخوتام ببینم خوب خریدم ... الان چند باید با این اوصاف خرید و فروشش انجام بشه ؟

هیشکی یعنی دوسمون نداره ؟ =((

دوستان خدا نصیب ما هم کرد و رفتیم لایو. من اینترنت 512 دارم و شب ها که مجانیه بازی می کنم. می خواستم بدونم اگر روز بازی کنم زیاد می شه جواب بدید لطفاً

دوستان خدا نصیب ما هم کرد و رفتیم لایو. من اینترنت 512 دارم و شب ها که مجانیه بازی می کنم. می خواستم بدونم اگر روز بازی کنم زیاد می شه جواب بدید لطفاً
اره داداش کم میکنه!!
اگه میتونی شب بازی کن مثل من!!
من 7GB داشتم و بعد از 3.5 ساعت بازی کردن شد 6.29!!!
اگه میخوای منو ادد کن شبا بازی کنیم BC2 !!
gamer tag: FlexedFire

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

هیشکی یعنی دوسمون نداره ؟ =((

یا خدا ... در سالروز تولدم ... دیگه مطمئن شدم که :
هیشکی منو دوست نداره :-s

یا خدا ... در سالروز تولدم ... دیگه مطمئن شدم که :
هیشکی منو دوست نداره :-s

رفیق اگر حدود 230 خریده باشی خوبه ..من خودم از دوستم یه جاسپر آرکید با 60 تا بازی و یه دسته و کایل اچ دی خریدم 180 تومان !

-------------------------------------------
خدایا برسون این بازیهای گل ایکس باکسو که مردیم از کفی
آقایون و خانومها دعا کنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or