تاپیک Xbox 360 داران شیراز

bolt

کاربر سایت
Sep 7, 2010
16
نام
korosh
سلام.
گیم نت پلازا مسابقات Call Of Duty Black Ops داره برگزار می کنه کسانی که پایه مسابقه هستن پ خ بدن یه تیم تشکیل بدیم .جایزاشم خیلی خوبه

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
اگر تعداد زیاد میخوای فروشگاه یزدانی میتونی با این قیمت و کیفیت پیدا کنی از کارهای سپینود گیمز استفاده میکنه که هم کیفیت خوبی داره و هم از دیسک خوبی استفاده میکنه ....
اما تکی رو نمیدونم بتونی 1500 تومان پیدا کنی که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم ارزون ...
---------------------------------------------------
فروشگا مروارید پاساژ صدف هم هست که البته 2000 میده ولی کیفیت کارش عالیه ( طبقه دوم پاساژ صدف فروشگاه مروارید آقای قاسم پور ) :x

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
بازی captain america هم فکر کنم شنبه صبح میاد توی سایت سپپینود گیمز که اینجوری نوشته ..فکر کنم بازی جالبی باشه اسکرین شاتهاش که میگه بازی خوبیه >:d<

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام به دوستان هم شهری خودم. من تازه این تاپیک رو دیدم...می خواستم بدونم برای کپی خور کردن اول باید خودمون از live آپدیت کنیم یا خود مغازه دارا این کارو می کنن. یه جایه قابل اعتماد هم معرفی کنید .. ممممممممممممممنون

shzshz

کاربر سایت
Sep 13, 2009
59
سلام به دوستان هم شهری خودم. من تازه این تاپیک رو دیدم...می خواستم بدونم برای کپی خور کردن اول باید خودمون از live آپدیت کنیم یا خود مغازه دارا این کارو می کنن. یه جایه قابل اعتماد هم معرفی کنید .. ممممممممممممممنون

فروشگاه یزدانی پاساژ مهدی

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوستان من امروز بازی fable III رو گرفتم ولی نیومد .یکی از بچه ها گفت باید یه کاری بکنی تا بیاد .کسی می دونه باید چه کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر