تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ما امروز رفتیم پیشه همین اقای دانش گفت یه اسلیم 0225 دارم گفتم چند؟ گفت یک ملیون تومن=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
سلام عزیز
اگر ممکنه یک دروغی بگو تا درست از آب در بیاد
اولا من دیگه ملا صدرا نیستم خیابان داریوش هستم
دوما 0225 کپی خور نمیشه فعلا فقط با تعویض برد درایو که 70 دلار قیمتش هست کپی میشود
که با توجه به قیمت 4 گیگ اسلیم که 250000 تومان است خودت جمع بکن ببین چقدر میشود
شماره موبایلم هم عوض شده
موفق باشی

سلام عزیز
اگر ممکنه یک دروغی بگو تا درست از آب در بیاد
اولا من دیگه ملا صدرا نیستم خیابان داریوش هستم
دوما 0225 کپی خور نمیشه فعلا فقط با تعویض برد درایو که 70 دلار قیمتش هست کپی میشود
که با توجه به قیمت 4 گیگ اسلیم که 250000 تومان است خودت جمع بکن ببین چقدر میشود
شماره موبایلم هم عوض شده
موفق باشی
سلام , من فقط می خواستم بگم که این اقای دانش توی شیراز ایکسباکس از اون هفت خطه هاست , همین تابستون پارسال بود که من خواسته بودم درایومو خودم کپی خور کنم که سیم برق درایوو اشتباهی زدم و درایوم به اصطلاح سوخت , بعدش بردم خدمت جناب دانش و گفت که کل برد درایوت آب شده و از این حرفها و بعدش یه درایو هیتاچی به ما انداخت 80 هزار تومان بعدش چند ماه بعد دوباره برای کپی خور کردن برای اسساسسین بردم پیشش گفت چون درایوت اسپوف هست دیگه نمیشه باید یه لایت ان بزاری تا کپی خور بشه بعدش لایت ان رو هم 100 تومن به من انداخت , بعد من همین یه ماه پیش بود که اون درایو اصلی لایت انم که سوخته بودو رفتم دادم تعمیر گفتم شاید درست بشه بعدش یارو گفت فقط چندتا مقاومتش سوخته بود و با 5 تومان تعمیرش کرد و الان سالمه سالمه , اونوقت این جنای دانش 180 هزار تومان ما رو چاپید و رفت:(( :(:(( تازه dvd key درایومم گروگانشونه و بهم نمی دنش تا هر دفعه مجبور بشم برم پیشش ولی کور خوندی اقای دانش حتی اگر صدسالم ایکسباکسم کار نکنه دیگه پیش تو نمیارمش , دوستان حواستون باشه مثل من سرکیستون نکنن:(:((:((

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:
سلام به همهی شیرازی های گل و همشهری :x
راستش من بچه شیرازم اما به خاطر کار پدرم فعلا تو خوزستان هستیم:( راستش بدفرم افتادم دنبال کینکت خریدن مخصوصا با اون نمایش های خیره کننده و بازیهاش تو e3 حسابی منو تشنه ی خودش کرد:d راستش میخواستم یه جای خیلی خوب و معتبر معرفی کنید که قیمتش منصفانه باشه و ادابتور و بازی اریجینال و... هم توش باشه و بازم میگم قیمت فضایی نباشه:d تو تهران که قیمت کردیم گفت 150 تومن میخواستم بدونم تو شیراز همچین جایی هست که همین قیمت یا 10 تومن بالا پایین بشه پیدا کرد و فروشنده هم با انصاف باشه و دستگاهش هم سالم باشه ؟ شرمنده بچه حالا که خیلی درخواست کردم اخه من واسه خرید وسایل خیلی وسواس دارم ;;)

یه دنیا ممنون:x

بعضی ها با یک پست دادن مثل arash20050 که هنوز عضو جدید هستند
درایو الان از 20000 تومان به بالا هست
فقط هارد wd وسترن دیجیتال روی 360 کار میکنه
کینکت هم شیراز دارند میدهند 165 الی 170
lt + 1.9 هم اومده
This version is for dashboard version 2.0.13146.0 – It is based on the latest firmware as updated by the recent dashboard update. It supports XGD3 originals, but not This version is for dashboard version 2.0.13146.0 – It is based on the latest firmware as updated by the recent dashboard update. It supports XGD3 originals, but not XGD3 backups. backups.
البته هنوز XGD3 کپی رو جواب نمیدهد
البته جدیدترین آپدیت را هم انجام میدهیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: peyman18
آقای دانش میشه مشخص کنی شما دقیقا کجا هستید اگر توی داریوش هستید چرا اون دو نفر آقایی که دارن توی شیراز Xbox کار میکنن ادعا میکنن شما هستن مشخص کن لطفا

آقای دانش میشه مشخص کنی شما دقیقا کجا هستید اگر توی داریوش هستید چرا اون دو نفر آقایی که دارن توی شیراز Xbox کار میکنن ادعا میکنن شما هستن مشخص کن لطفا
ای قربون دهنت
آقای دانش مشخص کن مغازت کجاست تا یه سر بهت بزنیم نوکرتم هستیم
آدرس دقیق و اسم مغازتو بگو
این بنده خدا که توی ملاصدرا هست ادعا میکنه آقای دانش هست

برو مغازه شیراز ایکس باکس تو خیابون ملاصدرا از آقایی به نام دانش بخواه تا برات نصب کنه.
قابل توجه آقای دانش
ما حرف الکی نمیزنیم
خودمونم سوال کردیم اون بنده خدا که توی ملاصدرا هست گفتن که آقای دانش هستن
شایدم 2تا مغازه داری کلللللللللللک.به 2تا قیمت میفروشی=))=))=))=))

ای قربون دهنت
آقای دانش مشخص کن مغازت کجاست تا یه سر بهت بزنیم نوکرتم هستیم
آدرس دقیق و اسم مغازتو بگو
این بنده خدا که توی ملاصدرا هست ادعا میکنه آقای دانش هست

دوتا اقای دانش :-/؟؟ آها .. اون دانش کپله هیچکارس اون فقط طعمه برای دانش اصلی جمع میکنه .. نفر اصلی اون دانش دومی هست که کپل نیست و مردمو سرکیسه میکنه و یه درایوو که فقط مقاومتاش سوخته و با 5 هزار تومان میشه درستش کرد رو میگه کل بردش آب شده و با هزار دوزو کلک 180 هزار تومان میکنه تو پاچه ما :(:((:((:(.. اخه چرا اقای دانش چرا ؟:|

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:
اقای دانش
این که من کاربر جدیدم یعنی چی؟
مگه تاریخ عضویتمو نمیبینی ؟؟؟
یعنی هرکسی که کاربر جدیده تو نباید بهش جواب بدی و بعدا توی اون مغازت اونو سرکیسه کنی؟؟

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:
آقای دانش اگه شما همونی هستی که توی ملاصدرا هست باید بگم که خیلی قشنگ میکونی تو پاچه مردم
اگرم اون نیستی آدرس مغازتو بگو ما بیایم پیشت

دوستان اون کسی که در مغازه ملاصدرا هست برادر اقای دانش هستن(به گفته خودش) و اگه شما با خود دانش اصلی کار دارین برین خیابان داریوش پاساژ مهدی(همون پاساژی که مغازه سیروس هم درش هست) و خود جناب دانش ادم با انصافی هست.

بعضی ها با یک پست دادن مثل arash20050 که هنوز عضو جدید هستند
درایو الان از 20000 تومان به بالا هست
فقط هارد wd وسترن دیجیتال روی 360 کار میکنه
کینکت هم شیراز دارند میدهند 165 الی 170
lt + 1.9 هم اومده
This version is for dashboard version 2.0.13146.0 – It is based on the latest firmware as updated by the recent dashboard update. It supports XGD3 originals, but not This version is for dashboard version 2.0.13146.0 – It is based on the latest firmware as updated by the recent dashboard update. It supports XGD3 originals, but not XGD3 backups. backups.
البته هنوز XGD3 کپی رو جواب نمیدهد
البته جدیدترین آپدیت را هم انجام میدهیم
قربونت بگو ببینم کجای شیراز اخه بابام تا چهارشنبه بیشتر شیراز نمیمونه:d

پس مغازه ی آقای دانش کجاست؟
مغازه من خیابان داریوش پاساژ مهدی مغازه پنجم سمت چپ طبقه دوم تعمیرگاه مرکزی است
تلفن مغازه 07112249626
موبایل : 09174747445
البته موبایل قدیمی من رو دارید ولی مشکل پین کد داشت خاموش هست
برای کسی که کینکت میخواست قیمت کینکت بین 145 تا 160 هست که بستگی به قیمت کرایه ای داره که میخواهند بفرستند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or