تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
تنها یه چیز بهتون بگم...
من خودم بچه شیرازم، باید بهتون بگم اصلا از سیروس نخرین!!! قبل از عید برای خرید x360 رفتم مغازش میگه آرکید شده 330 تومن، پریمیوم 20 گیگ(اصلا 2 ساله که ماکروسافت 20 گیگ نمیزنه فک کنم اینا خودشون تولید هم دارن!) 400 تومن، پریمیوم 60 گیگ450 و الیت هم 550!!! بعدش هم دروغ میگه! بهش میگم عزیز داری گرون میگی ما که خ.ر نیستیم، دستمون تو کاره، میگه همین الان زنگ زدم صاب کارم اصلا دیگه x360 توی دبی گیر نمیاد!!! همون روز من رفتم x360 پریمیوم 60 گیگ کپی خور شده از جای دیگه خریدم 335 تومن.

تنها یه چیز بهتون بگم...
من خودم بچه شیرازم، باید بهتون بگم اصلا از سیروس نخرین!!! قبل از عید برای خرید x360 رفتم مغازش میگه آرکید شده 330 تومن، پریمیوم 20 گیگ(اصلا 2 ساله که ماکروسافت 20 گیگ نمیزنه فک کنم اینا خودشون تولید هم دارن!) 400 تومن، پریمیوم 60 گیگ450 و الیت هم 550!!! بعدش هم دروغ میگه! بهش میگم عزیز داری گرون میگی ما که خ.ر نیستیم، دستمون تو کاره، میگه همین الان زنگ زدم صاب کارم اصلا دیگه x360 توی دبی گیر نمیاد!!! همون روز من رفتم x360 پریمیوم 60 گیگ کپی خور شده از جای دیگه خریدم 335 تومن.
من حرفهاتو تایید میکنم !
اون یه دروغگو :mad:

چرا اینقدر چونه میزنید؟:confused:تو شیراز هیچکس برای فروش کنسول نه خوبه نه مطمئین.ختم کلام اگه دستگاه میخواید بهترین جا همین فروشگاه سایت هست ولی برای بازی دیگه حالا 500 تومن بالا پایین فرقی نداره ولی باز هم اول مجتبی بعد بقیه برای بازی ps3 هم فقط و فقط سیروس

salam bax
manam az shirazam

man ye console xbox360 elite kharidam va taze varedam

avalan in dastgah ke man kharidam faghat pal va free ro run mikone
in yani in ke dastgahe man mod shode?yani cd gheyre original haro baz mikone ya na ?
sanian agha man harkari mikoni az tarighe ftp nemitunam behesh connect besham
albate ino begam ke az router estefade mikonam
console be internet connect mishe ama pc haye digaro peyda nemikone
chikaresh konam ke betoonam behesh connect besham ????????????

raveshi hast ke beshe bazi ro copy kard rooye hard?
baziye resident evil 5ro ke mizaram demo haro neshun mide ta avale bazi mire be mahze in ke mikhad varede bazi beshe yeho eroor mide clean the disc and blah blah
moshkel az chiye?

sorry farsi type nakardam keyboardam farsi nadasht
:D

دیگه لینکاش قدیمی شده
به غیر از اینها توی سایت های تورنت و رپیدشیر میتوانید پیدا کنید
من فقط آخرین فایل های سایت http://bt.xbox-sky.cc/ را میگذاشتم
مثل این لینک

GTA.IV.The.Lost.and.Damned.Xbox360.Game.Addon *READ NF
که باید بر روی هارد 360 ریخته شود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟