تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فریمور آپدیت شده باید دستگاه رو به لایو وصل کنید بعد فرمت های مورد نظر رو پلی کنید تا کد اون ها رو دانلود کنه

سلام!
یه مغازه میخوام بهم معرفی کنین برای خرید ایکس باکس
فکر کنم مغازه های داخل خیابون داریوش معرفی کنین!.... حالا به نظرتون اون مغازه که روبروی خیابون اهلی هست کنار پاساژ دشتی از اون بخرم به نظرتون و یا خودتون جای خوب سراغ دارین بدین ادرس؟
ممنون میشم اگه جواب بدین دوستان مرسی;;)
سلام
اگه منظورت فروشگاه شیراز دبی هست من خودم 5 ماه پیش از اون 360 گرفتم اسلیم با کینکت
مغازه خوبیه مشتری راه بندازه
اگه هم بخاین از قیمتا مطلع شوید این شماره صاحب مغازه است .علی 09179126073 ازش بپرس
اینم مغازه 2244006

فریمور آپدیت شده باید دستگاه رو به لایو وصل کنید بعد فرمت های مورد نظر رو پلی کنید تا کد اون ها رو دانلود کنه

سلام
اگه منظورت فروشگاه شیراز دبی هست من خودم 5 ماه پیش از اون 360 گرفتم اسلیم با کینکت
مغازه خوبیه مشتری راه بندازه
اگه هم بخاین از قیمتا مطلع شوید این شماره صاحب مغازه است .علی 09179126073 ازش بپرس
اینم مغازه 2244006

دستتون درد نکنه بابت جواب...مرسی;)

با سلام

من دیروز 2 تا بازی از سپینود گرفتم بازی need for speed و black ops هر دو سیدی یه کم از دمو که اجرا میشه دیسک ارور میده مپره بیرون یه بارهم عوضشون کردم بازم همینطوریه کسی هست کمک کنه؟؟؟
سلام
همگی عزیزان شیرازی خبر دارند که بازی قیمتش 4000 تا 5000 تومان است
البته الان دی وی دی data life اومده به قیمت 2000 تومان که با هزینه رایت و مسائل جانبی میشه تقریبا 3000 تومان که باز هم همون 4000 یا 5000 تومان به دست مصرف کننده میرسه
خاصیت این دی وی دی هم همینه که تا دموی بازی رو پخش میکنه بعدش از بازی میپره بیرون
اگر از این به بعد از عزیزان شیرازی با این مشکلات مواجه شدند از جایی دیگه خریداری بکنید
ببینید کیفیت کار کجا بالاتر است
البته تمامی این موارد موقتی هست با عرضه دی وی دی جنس خوب توی بازار تمامی این مشکلات کلا بر طرف میشود

سلام
همگی عزیزان شیرازی خبر دارند که بازی قیمتش 4000 تا 5000 تومان است
البته الان دی وی دی data life اومده به قیمت 2000 تومان که با هزینه رایت و مسائل جانبی میشه تقریبا 3000 تومان که باز هم همون 4000 یا 5000 تومان به دست مصرف کننده میرسه
خاصیت این دی وی دی هم همینه که تا دموی بازی رو پخش میکنه بعدش از بازی میپره بیرون
اگر از این به بعد از عزیزان شیرازی با این مشکلات مواجه شدند از جایی دیگه خریداری بکنید
ببینید کیفیت کار کجا بالاتر است
البته تمامی این موارد موقتی هست با عرضه دی وی دی جنس خوب توی بازار تمامی این مشکلات کلا بر طرف میشود
hi
فرق 250 گیگ با 250 گیگ HDD در چیست؟
شما قیمت هارد 250 گیگ اسلیم دارید
hi
فرق 250 گیگ با 250 گیگ HDD در چیست؟
شما قیمت هارد 250 گیگ اسلیم دارید
ببخشید سوال اولتون رو متوجه نشدم اگر میشه بیشتر توضیح بدهید
هارد 250 گیگ اسلیم هم غیر اصلش 110 تا 130 هزارتومان است
و هارد اصلی هم 150000 تومان است

ببخشید سوال اولتون رو متوجه نشدم اگر میشه بیشتر توضیح بدهید
هارد 250 گیگ اسلیم هم غیر اصلش 110 تا 130 هزارتومان است
و هارد اصلی هم 150000 تومان است
سلام
تشکر از پاسخت
اونی چیزی که میخواستم شما گفتید ممنون
اصلی با غیر اصلی چه فرقی داره(خبر ندارم)تازه 360 گرفتم
جایی سراغ دارید بخرم 150 تومن چند تا جا رفتم میگه 200 تومن:-s

آخرین ویرایش:
سلام
بله اگر اصلی خواستی فقط یکجا هستش
اونم ملاصدرا جنب بانک ملت طبقه دوم شیراز ایکس باکس
برو بگو از طرف دانش اومدم باز هم بهت تخفیف هم میده
شماره مغازشوم هم 6474137 است

درود............
بنده یه یک ماهی هست که دارم میزنم اینور و اونور و تحقیق میکنم که ببینم ایکس باکس بگیرم و یا پی اس 3!....... آخرشم کسی درست بهمون نگفت چرا ایکس باکس و یا چرا پی اس 3!!! هرکی یه چیی میگه و خودش هرچی داره تعریف اون رو میکنه!!! بازم دستشون درد نکنه به این دوستان...خیلی ها که کلا کلاس میزاشتن و جوابمون رو نمیدادن!!!!!!...... ولی خودم ته دلم با ایکس باکس هستش!..چون هم بازیهاش زودتر میاد و هم دنگ فنگش کمتره نسبت به پلی استیشن 3!!!!........ حالا فقط تو یه چیز موندم که 4 گیگ بگیرم و بعدش یه هارد 250 گیگی براش بگیرم و یا نه همین 250 گیگ بگیرم!...... تو بعضی جاها که خوندم شنیدم که بازیی که نصب میشه رو ایکس باکس کم کم 9 گیگ فضا میخواد!.... خب اونوقت 4 گیگ گرفتم با این حساب یدونه بازی هم نمیشه روش نصب کرد! و یه چیز دیگه هم دوستان گفتن این بود که اگه 4 گیگ گرفتم و یه هارد 250 گیگی گرفتم بعدش برای ایکس باکس لایو نمیتونم از هاردم استفاده کنم و نمیشه اونجور لایو بازی کرد!...... کلا اطلاعاتم درباره ی ایکس باکس صفره...... میخوام بدونم نظر شما چیه؟ 250 گیگ اسلیم و یا 4 گیگ اسلیم؟ .............. معذرت میخوام یکم طولانی شد:)

درود............
بنده یه یک ماهی هست که دارم میزنم اینور و اونور و تحقیق میکنم که ببینم ایکس باکس بگیرم و یا پی اس 3!....... آخرشم کسی درست بهمون نگفت چرا ایکس باکس و یا چرا پی اس 3!!! هرکی یه چیی میگه و خودش هرچی داره تعریف اون رو میکنه!!! بازم دستشون درد نکنه به این دوستان...خیلی ها که کلا کلاس میزاشتن و جوابمون رو نمیدادن!!!!!!...... ولی خودم ته دلم با ایکس باکس هستش!..چون هم بازیهاش زودتر میاد و هم دنگ فنگش کمتره نسبت به پلی استیشن 3!!!!........ حالا فقط تو یه چیز موندم که 4 گیگ بگیرم و بعدش یه هارد 250 گیگی براش بگیرم و یا نه همین 250 گیگ بگیرم!...... تو بعضی جاها که خوندم شنیدم که بازیی که نصب میشه رو ایکس باکس کم کم 9 گیگ فضا میخواد!.... خب اونوقت 4 گیگ گرفتم با این حساب یدونه بازی هم نمیشه روش نصب کرد! و یه چیز دیگه هم دوستان گفتن این بود که اگه 4 گیگ گرفتم و یه هارد 250 گیگی گرفتم بعدش برای ایکس باکس لایو نمیتونم از هاردم استفاده کنم و نمیشه اونجور لایو بازی کرد!...... کلا اطلاعاتم درباره ی ایکس باکس صفره...... میخوام بدونم نظر شما چیه؟ 250 گیگ اسلیم و یا 4 گیگ اسلیم؟ .............. معذرت میخوام یکم طولانی شد:)
من خودم 4 گیگ گرفتم بجای پول هارد کینکت گرفتم (که الان کینکت گرون تز هارده) بازی هارو رو چند تا فلش نصب کردم
حالا پروژه جدیدم هارده
اگه کینکت دوس نداری بجاش با پول هارده 250 گیگ اسلیم بگیر
توان مالی نشون میده اگه میبینی پول هاردشو نداری بعدا بگیر اگه هم داری چه خوب 250 گیگ بگیر و حالشو ببر......
پی اس 3 زیاد باحال نیس گرافیکشم نسبت به 360 کمی پایین تره (این حرفو میزنم برای تبلیغ 360 نیس (واقعیته))

من خودم 4 گیگ گرفتم بجای پول هارد کینکت گرفتم (که الان کینکت گرون تز هارده) بازی هارو رو چند تا فلش نصب کردم
حالا پروژه جدیدم هارده
اگه کینکت دوس نداری بجاش با پول هارده 250 گیگ اسلیم بگیر
توان مالی نشون میده اگه میبینی پول هاردشو نداری بعدا بگیر اگه هم داری چه خوب 250 گیگ بگیر و حالشو ببر......
پی اس 3 زیاد باحال نیس گرافیکشم نسبت به 360 کمی پایین تره (این حرفو میزنم برای تبلیغ 360 نیس (واقعیته))
........
بازم ممنون بابت پاسخ سوالم............
آره باهاتون موافقم،خودم هم پلی استیشن بازی کردم و هم ایکس باکس! البته 2 تاش هم تو هایپر استار بازی کردم و از ایکس باکس بیشتر خوشم اومد و کیفیتش هم بهتره :دی
کینکت هم جلوی ایکس باکسه گذاشته بود تو هایپر! زیاد از کینکت خوشم نیومد! نمیدونم شاید به خاطر بازیش بود که زیاد جالب نبود ولی در کل آدم یه چیزی رو اول خوشش نیاد دیگه بعدش هم فکر نکنم خوشش بیاد!...زیاد هم برام واجب نیست کینکت!...بیشتر میخوام ایکس باکس بگیرم برای فیفا 13......... کلا 6 ماهه دستم به فوتبال فیفا نخورده بدجور تو پر فیفا 13 هستم..
بعد یه سوال دیگه! بازیهاش رو از کجاها میشه خرید که قابل اطمینان باشه و خراب نباشه؟!... شما خودتون از کجا میگیرین؟!..شنیدم پاساژ صدف بهترین جا هست برای خرید بازیهاش حالا نمیدونم..... بازم ببخشید که طولانی شد:).........

آخرین ویرایش:
خواهش میکنم
اشکالی نداره(طولانی شد)
کینکت اولش به حال احتیاج داره که اولش برای بازی کردن کمی آدم تنبل میشه(من که این جوریم) بعد که بازیو راه میندازه میوفته رو غلتک و میره که عرق از سرو بدنش شر شر بریزه (از نظر من فاز میده کینکت )
کینکت بازی های متنوع و باحالی داره که حتی شما هم وسوسه میکنه که بازی کنید البته به حال هم بستگی داره
ولی به قل خودتون واجب زیاد زیاد نیس مثل هارد
بازی هم آخرین بار که بازی گرفتم متوجه شدم اونجا دیسکاش بی عیبه( کلبه پیچک طبقه بالا پاساژ صدف)
اگه راستشو بخوای تا حالا دیسک به این سالمی نگرفته بودم که از کلبه پیچک گرفتم
فوضولی نشه شما متولد کی هستید

خواهش میکنم
اشکالی نداره(طولانی شد)
کینکت اولش به حال احتیاج داره که اولش برای بازی کردن کمی آدم تنبل میشه(من که این جوریم) بعد که بازیو راه میندازه میوفته رو غلتک و میره که عرق از سرو بدنش شر شر بریزه (از نظر من فاز میده کینکت )
کینکت بازی های متنوع و باحالی داره که حتی شما هم وسوسه میکنه که بازی کنید البته به حال هم بستگی داره
ولی به قل خودتون واجب زیاد زیاد نیس مثل هارد
بازی هم آخرین بار که بازی گرفتم متوجه شدم اونجا دیسکاش بی عیبه( کلبه پیچک طبقه بالا پاساژ صدف)
اگه راستشو بخوای تا حالا دیسک به این سالمی نگرفته بودم که از کلبه پیچک گرفتم
فوضولی نشه شما متولد کی هستید
..............
آره کینکت رو به قولا بعدا هم میشه خرید.......
بابت راهنمایی برای خرید دیسک بازی هم ممنون
...
من هم براتون پیام خصوصی میکنم که متولد چه سالی هستم... اینجا قوانین اجازه نمیده اطلاعات رو بدیم و بعدا میان اخطار میدن..........:(

جناب جك87 اگه هنوز كنسول نخريدي فقط اين نكته را مد نظر داشته باش :
پي اس 3 قابليت پخش بلوري سه بعدي را داره ولي ايكس باكس نه . اين خودش كلي فرقه اگه اهل فيلم باشي مخصوصا با كيفيت بالا يا سه بعدي ، پلي استيشن بهتره ( الان يه پخش كننده بلوري سه بعدي حداقل 300 هزار تومان پولشه) . ولي اگه فقط براي بازي ميخواي ايكس باكس بهتره دليلش هم به نظر من فقط داشتن كنترلر يا همون دسته‌ي به مراتب خوش دست تر از ps3

جناب جك87 اگه هنوز كنسول نخريدي فقط اين نكته را مد نظر داشته باش :
پي اس 3 قابليت پخش بلوري سه بعدي را داره ولي ايكس باكس نه . اين خودش كلي فرقه اگه اهل فيلم باشي مخصوصا با كيفيت بالا يا سه بعدي ، پلي استيشن بهتره ( الان يه پخش كننده بلوري سه بعدي حداقل 300 هزار تومان پولشه) . ولي اگه فقط براي بازي ميخواي ايكس باكس بهتره دليلش هم به نظر من فقط داشتن كنترلر يا همون دسته‌ي به مراتب خوش دست تر از ps3
.....
متشکر از راهنمایی خوبتون
.
اره اطلاع دارم ار بلوری بودن پلی 3 ......
ولی پخش کننده ی بلوری دارم و زیاد هم استفاده نمیکنم.........
پلی استیشن مکافاتش هم یه جورایی بیشتره....;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or