تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کسی از این سایت خرید کرده
دیسک هاش بی عیبه
اگر منظورت از سایت سپینود هست آره.من چند دفعه خریدم و راضی بودم.اینو بهت بگم اگر از این سایت میخوای بخری فعلا جوابتو نمیدن و باید به فروشگاه تخت جمشید سفارشتو بگی.(البته فعلا)اینو گفتم الکی علاف نشی

با سلام

من دیروز 2 تا بازی از سپینود گرفتم بازی need for speed و black ops هر دو سیدی یه کم از دمو که اجرا میشه دیسک ارور میده مپره بیرون یه بارهم عوضشون کردم بازم همینطوریه کسی هست کمک کنه؟؟؟

با سلاممن دیروز 2 تا بازی از سپینود گرفتم بازی need for speed و black ops هر دو سیدی یه کم از دمو که اجرا میشه دیسک ارور میده مپره بیرون یه بارهم عوضشون کردم بازم همینطوریه کسی هست کمک کنه؟؟؟
دقیق نمیدونم چشهولیمطمعنی لنزش سالمه .خاک نگرفته؟آپدیت هست؟دیسکه خش نداره؟97 درصده؟اگه هارد داری نصبش کن

دقیق نمیدونم چشهولیمطمعنی لنزش سالمه .خاک نگرفته؟آپدیت هست؟دیسکه خش نداره؟97 درصده؟اگه هارد داری نصبش کن

سلام

خوب لنز که سالمه چون بازیهای دیگه رو مثل hitman و assasin creed 3 رو راحت اجرا میکنم حتی need for speed رو با forza عوض کردم کار میکنه . رو هارد هم نصب کردم باز ارور داد سی دی هم برنر مکس هست گفتم سپینوده

سلامخوب لنز که سالمه چون بازیهای دیگه رو مثل hitman و assasin creed 3 رو راحت اجرا میکنم حتی need for speed رو با forza عوض کردم کار میکنه . رو هارد هم نصب کردم باز ارور داد سی دی هم برنر مکس هست گفتم سپینوده
مدل دستگات چیه؟ مال من اسلیمه روش black ops 2 نمیگیره. میدونی چه قدر سخته........ اون موقع 10 بار رفتم دیسکو عوض کردم از مغازه بازم نگرفت 100% رفتم بجاش دو تا 97% گرفتم خلاص..................... نمیدونم جریانش چیه از بازی ها یک سرییش اصلا به اون دستگاهه نمیگیره. من میگم این بازی رو خذفش کن از حافظه مغزت......بی خیالش شو بجاش یه چیز دیگه بگیر

آفرين به جناب راس عضو خوبي هستي اگه جسارت نباشه خوب پر حرفي و خوب شلوغش مي كني . آفرين ، تو كسي هستي كه ميتونه تاپيك شيرازي ها رو بالا نگه داره . ادامه بده ...
در ضمن مازاد بر مصرف يعني اينكه تا آخرش رفته باشي و ديگه به دردت نخوره ، بخواي بفروشي يا عوض كني .

آخرین ویرایش:
آفرين به جناب راس عضو خوبي هستي اگه جسارت نباشه خوب پر حرفي و خوب شلوغش مي كني . آفرين ، تو كسي هستي كه ميتونه تاپيك شيرازي ها رو بالا نگه داره . ادامه بده ...
در ضمن مازاد بر مصرف يعني اينكه تا آخرش رفته باشي و ديگه به دردت نخوره ، بخواي بفروشي يا عوض كني .

نظر لطفته آقا بهنام گل
من هنوز رزیدنت 6 و تموم نکردم اولشم(درگیر کله کچلم hitman a)

یکی یه سوالی کنه من با اطلاعات اندکم در مورد 360 یه چیزی بگم ممکنه کمکی بهش کرده باشم
بفرما اينم سوال :
هنگامي كه دستگاهم ال‌تي 2 بود ، فايل هاي تصويري ام‌پي4 را پخش مي كرد . حالا كه شده ال‌تي3 ديگه پخش نمي‌كنه . بنظرتون مشكل از كجاست ؟

وایییییییییی

s0%20(38).gif

خودتون آپدیت کردین یا دادی جایی

s0%20(38).gif

خودتون آپدیت کردین یا دادی جایی
دادم به دانش . البته قبلش توسط آپديتي كه توسط لايو روش انجام دادم تونستم توانايي خواندن ام‌پي4 را بهش بدم .
فكر كنم آپديت ال‌تي3 اون رو باطل كرد . ولي باز هم عجيبه چون اون توانايي در قالب يك نرم افزار روي هاردش نصب شده .

سلام!
یه مغازه میخوام بهم معرفی کنین برای خرید ایکس باکس
فکر کنم مغازه های داخل خیابون داریوش معرفی کنین!.... حالا به نظرتون اون مغازه که روبروی خیابون اهلی هست کنار پاساژ دشتی از اون بخرم به نظرتون و یا خودتون جای خوب سراغ دارین بدین ادرس؟
ممنون میشم اگه جواب بدین دوستان مرسی;;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or