تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان ازتون کمک میخواستم . راستش کاربری به نام jojoooooo که تو شیرازم زندگی میکنه سرمو کلاه گذاشته و ماجرا از این قرار بود که قرار شد بازیامونو تعویض کنیم من بازی resistance 3 مو همون روز قرار فرستادم شیراز و قرار شد اون بازی un3 رو برام بفرسته ولی بعد دو روز گفت داده به دوستش و دوستشم تور تایلند هستش و بعد یه هفته قرار شد بازی gta iv رو با 8 تومن پول بفرسته ولی نفرستاد و الانم 1 ماهی میشه که جواب تلفنمو نمیده و وقتی هم ور میداره میگه من بازی gta iv رو فرستادم شما اول بازیمو بفرست منم بازی resi 3 شما رو بفرستم ولی به خدا نفرستاده حتی کد رهگیری هم نمیده که ثابت کنه فرستاده حالا هرکی یه موقع بیکار باشه و راشم بیفته بره حقمو بگیره برام بفرسته ازش ممنون میشم به خاطر پولش نیس فقط حرصم میگیره کسی این جوری سرمو کلاه بزاره و یه چیزی هم بگم وقتی زنگ میزنی و جواب میده هی مظلوم نمایی میکنه و یه جوری حرف میزنه آدم فک میکنه واقعا راست میگه ولی به خدا دروغه :((
تو رو خدا اگه جوانمردی کنین حقمو بگیرین واقعا نوکرتونم
آدرس پستی هم اینو داده بود . فارس . شیراز . بازار روح الله بعد از حوزه علمیه . علی رنجبر شیرازی هستش اگه شمارشم بخواین میدم اینم عکس بازیم که ثابت میکنه مال منه

http://www.up2.98ia.com/images/28706139921856724836.jpg
----------------------
یعنی کسی نیس تو شیراز این علی رنجبر شیرازی رو بشناسه مغازش تو بازار روحالله هستش طرفای خیابان زند

----------------------
یعنی کسی نیس تو شیراز این علی رنجبر شیرازی رو بشناسه مغازش تو بازار روحالله هستش طرفای خیابان زند[/QUO
عزیز من اینقده ارزش نداره دنبالش رو بگیری اخه واسه بازیحتی اصلی 25تومنی هم کسی نمیره تو این بازار واون بازار دنبالش بگرده

سلام،
دوستان اگر از دبی xbox بگیرم، میشه کپی خورش کرد؟
هزینه اش چقدر میشه؟
سلام من پرسیدم
دو نمونه کلی تو دبی هستش
یکی کپی خور شده 1480درهم
یکی کپی خور نمیشه 1200درهم
اینها قیمت اسلیم 250بود
در کل نمی ازره اگه با درهم 580تومن حساب کنی میشه به عبارت860تومن که تو ایرانمون ارزونتر گیر میاد بخاطر اینه که مستقیم از چین میارن

دوستان عزیزشیرازی کسی میدونه توی شیراز کجا میشه دی وی دی ورباتیم اصل پیدا کرد من که امروز هر جا گشتم نبود البه من از شهرستان اومدم و خیلی از پاسازها رو بلد نبودم پس فردا دوباره میام شیراز خواهشمندم یه نفر یه آدرس دقیق به من معرفی کنه..

---------- نوشته در 03:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:43 AM ارسال شده بود ----------

بله 1هفته س شروع کردیم ;)

لینکش رو برای بنده ارسال کنید.

سلام من پرسیدم
دو نمونه کلی تو دبی هستش
یکی کپی خور شده 1480درهم
یکی کپی خور نمیشه 1200درهم
اینها قیمت اسلیم 250بود
در کل نمی ازره اگه با درهم 580تومن حساب کنی میشه به عبارت860تومن که تو ایرانمون ارزونتر گیر میاد بخاطر اینه که مستقیم از چین میارن

اوکی که اینطور.
پس اونی که «کارفور» و «شرف دی جی» می فروشن رو نمیشه کپی خور کرد؟
چون کارفور 250 گیگ رو میده 1160 درهم با یک کوپن خرید 150 درهمی.

ممنون

من می خوام کنسولم رو آپدیت کنم، چون قبلا یه الیت داشتم که دادم یه جایی آپدیت کردن و یه هفته بعد سوخت یه کم می ترسم، میخوام بدم پلازا توی پی سی سنتر، کسی اینجا هست که اونجا آپ کرده باشه؟ مشکلی نداشته؟

من می خوام کنسولم رو آپدیت کنم، چون قبلا یه الیت داشتم که دادم یه جایی آپدیت کردن و یه هفته بعد سوخت یه کم می ترسم، میخوام بدم پلازا توی پی سی سنتر، کسی اینجا هست که اونجا آپ کرده باشه؟ مشکلی نداشته؟
شما برو پیش آقای امیری.آدم مطمئن و با انصافی هست.اون پلازا هم تا حالا ندیدم به اون صورت.معمولا کسایی که تو همچین پاساژایی مغازه دارن قیمتاشون با جاهای دیگه تفاوت داره.اینم آیدیشون تو بازی سنتر هست danesh

معرفی فروشگاه

سلام دوستان عزیز شیرازی من یه میکروفون بیسم واسه گیتار هیرو میخوام فکر میکنید جایی تو شیراز هست بشه خرید؟ اگه اره لطفا ادرس کاملشو پ خ کنید ممنون میشم به دوستم بگم بخره

عجب فروم جالبی هست نتنها جوابت رو نمدن بلکه سوالت رو هم حذف می کنن لاقل بهت نمیگن بابت چی هم حذف کردن
یه سوال تو gears of war2پرسیدم که چطور میشه موس رو بهتر کنترل و زوم کرد که بشه به اهداف راحتتر تیراندازی کنی مثل مکس پین 3اما نتنها کسی جواب نداد بلکه حذف هم کردنعجا

سلام.آقا دانش چه روزهایی هستند؟(یه روز صبح ساعت 10 اومدم نبودن.راهم دوره نمیتونم هر روز برم)واسه کنسولم مشکل پیش اومده دلم نمیاد ببرم پیش کس دیگه.آقای امیری تو اون پاساژ از همه مطمئن تر هستن.اگر کسی میدونه که چه روزهایی هستند یا خودشون میتونن جواب بدن بگن زودتر که کنسولم رو بیارم پیششون.ممنون

شما برو پیش آقای امیری.آدم مطمئن و با انصافی هست.اون پلازا هم تا حالا ندیدم به اون صورت.معمولا کسایی که تو همچین پاساژایی مغازه دارن قیمتاشون با جاهای دیگه تفاوت داره.اینم آیدیشون تو بازی سنتر هست danesh

ممنون. من پریروز بردم پیش ایشون و جی تگ کردم، واقعا آدم با انصاف و واردی هستن.

آقاي اميري اگر j-tag انجام بشه بازي هايي كه مثلاً 4-5 ماهه ديگه ميان اجرا ميشن؟
مايكروسافت ميتونه قفل جديدي براي بازي هاي آينده طراحي كنه كه روي دستگاهايي كه j-tag شدن اجرا نشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or