تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
رفقا گل شیرازی هر کی بازی های زیرو داره ولی دیگه بازی نمیکنه اگه میفروشه میخرم
در ضمن بازی هایی که XGD 3 هست رو برنرمکس میخوام پچ شده واسه LT 3

Driver san Francisco
Gears Of War 3
forza 4
nfs run
Assassins creed revelation
COD MW3
max payn 3
sleeping dogs

آقاي اميري اگر j-tag انجام بشه بازي هايي كه مثلاً 4-5 ماهه ديگه ميان اجرا ميشن؟
مايكروسافت ميتونه قفل جديدي براي بازي هاي آينده طراحي كنه كه روي دستگاهايي كه j-tag شدن اجرا نشه؟
سلام
من و همه کسانی که 360 دارند میدونند که این آپدیت هایی که انجام میدهیم روی درایو انجام میشود نه روی مادربورد
پس اگر تا LT 10 هم بیاید برای درایو می آید نه مادربورد
و RGH فقط بر روی مادربورد انجام میشود
یعنی با دستگاهی که RGH شده ولی درایوش هیتاچی و LT2 است نمیتوان بازی های LT3 رو اجرا کرد که البته اگر بازی ها بصورت رایت 100 در 100 باشند اجرا میشوند
ولی روی دستگاهی که RGH شده باشد با درایو سامسونگ با LT 2.1 میشه بازی های LT3 رو اجرا کرد
و در مورد درایو لایتون و بنکیو هم اگر LT2 باشند هم میتوان بازی های LT2 و هم بازی های LT3 رو اجرا کرد
البته همیشه ماکروسافت قفل جدید گذاشته و همیشه دستگاه های J-TAG و RGH تنها دستگاه هایی بودند که اجرا میکردند
یادتون هست که در مورد GEARS OF WAR 3 که وقتی منتشر شد 4 ماه بعد LT2 اومد که تونستند بازی بکنند ولی با دستگاه های RGH بازی را روی هارد اکسترنال کپی میکنید بعد بازی میکنید

سلام بر همه کسی می دونه بازی اریجینال xbox کجا می فروشند به اقای امیری گفتم max payne 3 گفت باید بدم از انگلیس بیارن خیلی گرون تر از قیمتی میشد که بهم گفتن:(

مغازه ی سیروس هم فقظ 2 تا نوع بیشتر نداشت:((

مغازه ی قربانی هم گفت ندارم فکر نمی کنم گیرت بیاد:-o
ایکس باکسم هم کپی خور نیستb-)

سلام بر همه کسی می دونه بازی اریجینال xbox کجا می فروشند به اقای امیری گفتم max payne 3 گفت باید بدم از انگلیس بیارن خیلی گرون تر از قیمتی میشد که بهم گفتن:(

مغازه ی سیروس هم فقظ 2 تا نوع بیشتر نداشت:((

مغازه ی قربانی هم گفت ندارم فکر نمی کنم گیرت بیاد:-o
ایکس باکسم هم کپی خور نیستb-)
خب کپی خورش بکن
میگم همونی نیستی که تاریخ ساخت دستگاهت 11/04/2012 هست
فکر کنم برده بودی پیش برادرم که توی ملاصدرا بود

ا

اره تو ملا صدرا برده بودم
اما سات بریجش خراب بود و الایت هم بود پس تاریخش مال اون موقع نبوده این یکی جدیده هک نشده است

حالا بازی اصل از کجا میشه خرید

اره تو ملا صدرا برده بودم
اما سات بریجش خراب بود و الایت هم بود پس تاریخش مال اون موقع نبوده این یکی جدیده هک نشده است

حالا بازی اصل از کجا میشه خرید

اینی که میگم ممکنه اون چیزی نباشه که دنبالشی ولی می تونی گیفت کارت آمازون یا لایو بگیری و نسخه ی دیجیتال بازی ها رو بخری که خوب چون هزینه شیپمنت نداره تا حد قابل ملاحظه ای ارزون تر در میاد( مشروط بر اینکه گیفت کارت رو با قیمت معقول خریده باشی)

جدای از اینا، دستگاهت رو کپی خور کنی به نظر منطقی تر میاد مگه اینکه بازی خاصی باشه که بخوای اصل بگیری.

آخرین ویرایش:
سلام.قیمت هارد 250 و 120 برای اسلیم الان چنده؟بخوام بگیرم از کجا باشه که مطمئن باشم سالم و اصلیه؟

از آقای دانش بگیر... اصل... خوش قیمت ... و کاملا مطمئن... و تضمین همیشگی روی جنس فروخته شده...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

سلام.من میخوام کنسولم رو بفروشم فقط یه مشکل کوچیکی داره اونم اینه که وقتی دادمش واسه lt3 تعمیر کار نامرد که تو پاساژ مهدی هست(به نام محمد و بقیه نامردا) اومد و چهار تا پیچ بلندی که درایو رو به بدنه کنسول وصل و محکمش میکنه رو برداشته.حالا هم هر وقت ایکس باکسمو عمودی میذارم درایوش ناجور صدا میده و چراغ هاش به ترتیب یک و دو روشن وخاموش میشه.حالا اگر کسی هست که کنسول قدیمی داره که دیگه به دردش نمیخوره و سه چراغه شده اون چهار تا پیچ رو به من بفروشه لطف بزرگی کرده.میخوام کنسول رو همونجور که از اول بوده بفروشم تا اون بنده خدا هم که میخره راضی باشه و نفرین پشت سرم نباشه.هر کسی داشت لطفا جواب رو پ خ کنه.ممنون

آخرین ویرایش:
با سلام.آقای امیری عزیز همون اول میخواستم بیام پیش شما که مشکل دستگاهو حل کنید ولی خب نبودید و از ساعت 10 تا 12 تو داریوش چرخیدم.دیگه منصرف شدم و گفتم خودم مشکل خودمو حل کنم.(به خاطر اینکه راهم دوره و فقط باید هزینه تاکسی تلفنی رو بدم.)دو نفر هم تو مغازتون بودن میتونین ازشون بپرسین.من چه روزی بیام که شما مشکل کنسول منو حل کنید؟(10 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیره.دیگه خودتون خوب میدونین.به خدا ثواب داره)

آخرین ویرایش:
سلام.اون دسته از دوستانی که ایکس باکس سه چراغه دارن که به دردشون نمیخوره لطفا به من پ خ بدن.من فقط دنبال 6تا پیچ بلندی که درایو رو به بدنه محکم میکنه هستم.ازتون میخرم.لطفا هرکی داره بگه.دو هفتس میخوام کنسولم رو بفروشم به خاطر 6تا پیچ نمیتونم.به آقای امیری هم هر وقت زنگ زدم جواب ندادن.لطفا اگر کسی داره دریغ نکنه.ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or