تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من شماره فروشگاه سیروس رو میخواستم آدرسش تو خیابون زند , پاساژ مهدی ...
کسی از دوستان داره ؟ و اینکه سوالی در مورد کپی خورشدن دستگاه داشتم ... که تا چه FW ای میشه کپی خور کرد ؟

دوستان من شماره فروشگاه سیروس رو میخواستم آدرسش تو خیابون زند , پاساژ مهدی ...
کسی از دوستان داره ؟ و اینکه سوالی در مورد کپی خورشدن دستگاه داشتم ... که تا چه FW ای میشه کپی خور کرد ؟

شمارش رو بهت می دهم ولی اصلا قابل اعتماد نیست ؛ فقط فروشنده هست (صد کله کلاه و صد کور بی عصا ) 2227807

من اصلا معامله با ایشان رو توصیه نمی کنم

شمارش رو بهت می دهم ولی اصلا قابل اعتماد نیست ؛ فقط فروشنده هست (صد کله کلاه و صد کور بی عصا ) 2227807

من اصلا معامله با ایشان رو توصیه نمی کنم
ممنون
جایی رو شما میشناسید برای کپی خور کردن تو شیراز ؟
اگه کار آسونی هست خودم میتونم انجام بدم ؟ تا چه آپدیتی میشه کپی خور کردن ؟

دوستان من xbox ام رو تازه خریدم از کجا باید بدونم کپی خور میشه یا ننمیشه ؟؟ آخه از یکی پرسیدم سری جدید ها کپی خور نمیشن ... ! اگه از درایورش عکس بگذارم میتونید تشخیص بدید ؟

سلام
بیارش مغازه تا ببینم کپیخور میشود
تاریخ ساخت کنسولت را هم بگو ببینم کپی میشود

تاریخ ساختش رو از کجا باید ببینم ؟ چون کارتونش نیست ، من فعلا شیراز نیستم ، اگه عکسی چیزی از درایو لازم هست میتونم براتون بفرستم

[FONT=&quot]شما مغازه دارید؟بعد از اینکه بازیهای برنر مکس رو بیارید از کجا بایداین بازیها رو از شما تهیه کنیم؟اگه مغازه دارید لطفا آدرسش رو بدید.ممنون[/FONT]

سایت فروش اینترنتی در حال راه اندازیه , به محض اینکه آماده بشه اطلاع زسانی میشه تا اون موقع شما میتونید با پیک سفارشتون رو تحویل بگیرید

[FONT=&quot]آقا مجتبی درود . شما همون مجتبیی هستی که دوسال پیش بازیهایی با آرم[/FONT] SX [FONT=&quot]میزد ؟[/FONT]
[FONT=&quot]اگه اون هستی و از همون سیدی ها و سرعترایت استفاده میکنی کارت حرف نداره[/FONT].

بله دوست عزیز , ممنون شما لطف دارید

[FONT=&quot]اگه همونمجتبی قدیمیه باشه که تو کار ورباتیم بود, پس کارش حرف نداره[/FONT]...
[FONT=&quot]چون دیسکای ورباتیمی که سه چهار سال پیش از سیروس میگرفتم کار ایشونبود و کاملآ قابله تاییده[/FONT].

انشاالله بتونیم با همون کیفیت کار رو دوباره راه اندازی کنیم

از هفته دیگه سفارشا گرفته میشه , دوستان هرکی سفارش بازی داره میتونه اینجا به من PM بده

سلام
اینجوری نمیتونم بگم
باید ببینم منظورتون از پلم چی هست
باید بیایی ببینی همه نمونه ای موجود است
از 25000 شروع میشه قیمناش به بالا

سلام به دوستان عزیز شیرازی
شب بخیر

5 شنبه دارم از عسلویه میام شیراز که یه Xbox 360 به همراه کینکت بخرم چند تا راهنمایی می خواستم
1) لطفا آدرس چند تا فروشگاه معتبر که هم جنس خوب و هم قیمت مناسب داشته باشن به من بدین (لطفا آدرس دقیق باشه )
2) منظور از XBOX 360 باندل کینکت و Xbox 360 باندل گیرز اف وار چی هست و چه فرقی دارن ؟
3) من می خوام XBox 360 250GB بخرم آیا فرقی بیم مادر بردها یا نوع کپی خور شدن یا درایو ها می کنه یا اینکه نه فقط XBOX 360 250GB کپی خور باشه همین خوبه؟
4) کینکت به همراه کنسول هست یا باید جداگانه بخرمش؟
5) چون هدفم اینه که با کینکت بیشتر بازی کنم بهترین مدلش چیه و چطور متوجه بشم که همین مدلی هست که می خوام ؟
پیشاپیش از توجه شما متشکرم........................
لطفا چند تا بازی قشنگ و هیجانی برای کینکت هم معرفی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or