تاپیک Xbox 360 داران شیراز

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بچه ها من امروز alan wake american nightmare رو دانلود کردم. ولی بازیهای لایو خیلی سخت واسه دانلود پیدا میشه. کسی جایی یا سایتی رو سراغ نداره که بازیهای آرکید رو واسه دانلود یا فروش بزاره؟ ( ترجیها شیراز )

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
سلام .
از دوستان کسی آدرس مغازه دانش امیری رو داره به من بده ... آدرس دقیق ( پاساژ و ... ) رو میخاستم .

مرسی .
بابا یه خورده به خودت زحمت بده پست های قبلو نیگا کن!
شیراز- خیابان داریوش( بی کلاسا کردنش توحید) - نرسیده به چهارراه مشیر - پاساژ مهدی - سمت چپ کنار فروشگاه سیروس - دری کوچک که منتهی به یک راه پله کوچکتر است و به اتاقی کوچک تر تر میرسد.
الان گرفتی؟

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شیرازی بازی برای لایو کجا گیرمون میاد؟ من پاساژ مهدی پرسیدم نداشتن

اگه فهمیدی به من هم بگو. ولی من خودم یه کلکسیون از 92 تا بازی برتر آرکید ایکس باکس دارم که جمعا 17 گیگ هست. اگه خواستی از قرار هر گیگ 1000 تومن می فروشم.( نگو گرونه چون من خودم همشو با هزار بدختی از هزار تا سایت شیلتر شده با 2 هزار بدبختی و این اینترنت روزانه گرون دانلود کردم )

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
بابا یه خورده به خودت زحمت بده پست های قبلو نیگا کن!
شیراز- خیابان داریوش( بی کلاسا کردنش توحید) - نرسیده به چهارراه مشیر - پاساژ مهدی - سمت چپ کنار فروشگاه سیروس - دری کوچک که منتهی به یک راه پله کوچکتر است و به اتاقی کوچک تر تر میرسد.
الان گرفتی؟

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه فهمیدی به من هم بگو. ولی من خودم یه کلکسیون از 92 تا بازی برتر آرکید ایکس باکس دارم که جمعا 17 گیگ هست. اگه خواستی از قرار هر گیگ 1000 تومن می فروشم.( نگو گرونه چون من خودم همشو با هزار بدختی از هزار تا سایت شیلتر شده با 2 هزار بدبختی و این اینترنت روزانه گرون دانلود کردم )

چطوری نصب میشن؟

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
چطوری نصب میشن؟

عین بازیهای عادی اجرا میشن و نصب نمیخان! فقط باید بریزی توی یه فلش یا هارد فرمت fat32 و از توی فری استایل اجراشون کنی.

---------- نوشته در 08:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میخوام دسته 360 بخرم از مدل ِ PC & Xbox 360 ها چن قیمته الان تو بازار ؟
الان دسته ایکس باکس اصل نو 50 تومنه ( از اون سیم دار با پی سی کارکن ها )

mhrdd_ygnh

کاربر سایت
Mar 26, 2012
25
سلام خدمت همشهریهای گل
مرسی از همه اطلاعاتی که گذاشتین!:d

یکی 2جا قیمت کردم 20 تومن میگرفتن واسه LT3 ولی حالا دیگه میدونم کجا برم! (دانش امیری >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر