تاپیک Xbox 360 داران شیراز

• Thread starter Thread starter ajay17
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
از بچه های شیراز کسی mw3 آنلاین بازی نمیکنه؟اگر آره گیمر تگتون رو بذارید که با سرعت بیشتر و پینگ کمتری بتونیم با هم بازی کنیم.
g tag:BIGSMOKE 6630

سلام.کسی تو پاساژ مهدی کنسولش رو برده LT3 بریزه روش؟قیمت چند بوده؟از من 15 تومن گرفت درست بوده یا بیشتر گرفته؟

از بچه های شیراز کسی mw3 آنلاین بازی نمیکنه؟اگر آره گیمر تگتون رو بذارید که با سرعت بیشتر و پینگ کمتری بتونیم با هم بازی کنیم.
g tag:BIGSMOKE 6630
دوست گلم از شما 11 تومن زیاد گرفته هر کسی که گرفته!
آقا دانش توی همون پاساژ 4 تومن میگیره واسه LT
حتما رفتید پیش پیمان نه؟
اون یبار ازمن 20 تومن گرفت واسه LT 1.0 روی اسلیم 9504 !
شما اگه باز کاری داشتید برید پیش آقا دانش آدرسشم توی همین تاپیک 1-2 تا صفحه قبل هست
من mw3 آنلاین بازی میکنم اما الان شیراز نیستم و xbox ندارم منو add کن هر وقت آنلاین شدم باهم بازی کنیم
gtag : arasha59

دوست گلم از شما 11 تومن زیاد گرفته هر کسی که گرفته!
آقا دانش توی همون پاساژ 4 تومن میگیره واسه LT
حتما رفتید پیش پیمان نه؟
اون یبار ازمن 20 تومن گرفت واسه LT 1.0 روی اسلیم 9504 !
شما اگه باز کاری داشتید برید پیش آقا دانش آدرسشم توی همین تاپیک 1-2 تا صفحه قبل هست
من mw3 آنلاین بازی میکنم اما الان شیراز نیستم و xbox ندارم منو add کن هر وقت آنلاین شدم باهم بازی کنیم
gtag : arasha59
من اسمشو نمیدونم.همون که وارد پاساژ میشی سمت راست هست کنار مغازه یزدانی.اصلا همین یزدانی بود که منو باهاش آشنا کرد.چون از خود یزدانی کنسولم رو خریدم گفت ببر پیش این یارو کارش درسته.دفعه ی اول هم بردم 12 تومن گرفت.ای کاش برده بودم پیش آقای دانش.نه به خاطر پولش .بعد از lt3 ریختن سی دی خون دستگاه بدجوری صدا میده.نمیدونم طبیعی هست؟قبلا اصلا همچین صدایی رو نمیداد.(صدای آبمیوه گیری حاج عباس و پسران رو میده).حالا موندم دستگاهم خراب نشه به خاطر کار نا بلدی یه نفر؟

من اسمشو نمیدونم.همون که وارد پاساژ میشی سمت راست هست کنار مغازه یزدانی.اصلا همین یزدانی بود که منو باهاش آشنا کرد.چون از خود یزدانی کنسولم رو خریدم گفت ببر پیش این یارو کارش درسته.دفعه ی اول هم بردم 12 تومن گرفت.ای کاش برده بودم پیش آقای دانش.نه به خاطر پولش .بعد از lt3 ریختن سی دی خون دستگاه بدجوری صدا میده.نمیدونم طبیعی هست؟قبلا اصلا همچین صدایی رو نمیداد.(صدای آبمیوه گیری حاج عباس و پسران رو میده).حالا موندم دستگاهم خراب نشه به خاطر کار نا بلدی یه نفر؟
شما باید میبردی پیش همون شخصی که گفتم
حالاهم باید بگم درایوتون مشکل دار هست! چون اصلا نباید صدا بده اونم صدایی که شما میگی!
بهتره دیگه باهاش کار نکنی و ببری سرش.

شما باید میبردی پیش همون شخصی که گفتم
حالاهم باید بگم درایوتون مشکل دار هست! چون اصلا نباید صدا بده اونم صدایی که شما میگی!
بهتره دیگه باهاش کار نکنی و ببری سرش.
الان که امتحان میکنم میبینم فقط وقتی عمودی هست دستگاه همچین صدایی رو میده و وقتی افقی هست کاملا صداش طبیعی هست.من خیلی سختمه که بخوام دوباره دستگاهو ببرم داریوش و خونم خیلی دوره.حالا واقعا ضروریه که ببرمش تعمیرگاه؟از طرفی هم دلم نمیاد کنسولم به خاطر هیچ و پوچ نابود بشه.

سلام
من دستگاههم رو امروز بردم lt 3 ریختم و mw3 رو که گذاشتم دیدم باز هم اجرا میکنه(پچ نشده)!میخوام بدونم احتمال داره که lt رو دستگاه نزده باشن یا من خوش شانسم که داره جواب میده؟
همیشه این رو بدون تو مباحث الکتریکی و کامپیوتری چیزی به اسم شانس وجود نداره احتمالا نزدن برات بازی های دیگرو هم چک کن مثل gears of war

gears of war و batman رو چک کردم پیغام unsupported میده قبلا هم بخاطر همون اپدیت ناخواسته ای که برام اتفاق افتاد همچین پیغامی میداد ,grand slam 2 lt 3 میخواد؟ این بازی رو هم راحت جواب میده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or