تاپیک Xbox 360 داران زنجان

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
نمی‌خواستم بحث کنم، مجبورم کردی علیرضا!:d
ببین:
FIFA انیمیشن‌های بسیار بسیار متنوع داره؛ گیم‌پلی واقع گرایانه‌تری داره، امکانات بیشتری داره، سرنوشت بازی رو خودت تعیین می‌کنی، حرفه‌ای تره از نظر سختی و ...
در حالیکه PES‌ شده یک سری انیمیشن از پیش تعیین شده که همیشه باید همونا رو تحمّل کنی.
این نظر منه؛ وگرنه هر کسی از هر کدوم لذّت ببره اون واسش بهتره.
اما نباید چشمامونو ببندیم و واقعیّت رو نبینیم. باید هر دو رو امتحان کنیم.

آهان:) این شد جواب.حسین جان ممنون.سعی میکنم در اواین فرصت برم فیفا11 بگیرم تا اونم تجربه کنم.ولی بدون اونایی که pes بازن هیچوقت نمیبخشنت با حرفای بالایی;)بپا ترورت نکنن:d;)

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آهان:) این شد جواب.حسین جان ممنون.سعی میکنم در اواین فرصت برم فیفا11 بگیرم تا اونم تجربه کنم.ولی بدون اونایی که pes بازن هیچوقت نمیبخشنت با حرفای بالایی;)بپا ترورت نکنن:d;)
ببین من اونی که به نظرم درست اومد گفتم. حالا فرق نداره یه نفر تعریف کنه، یا یه نفر با مشت بزنه تو دهنم!:d
اونایی که فیفا های سال 2008 به بعد رو روی کنسول‌ها تجربه نکردن و دلگیر بشن که واقعاً حرکتشون غیر قابل قبوله.
وگرنه خب سلیقه‌ـس دیگه و محترمه!
اما لازم بهذکره که من تا 2008 که PC بازی هم می‌کردم طرفدار PES بودم، ولی الان دیگه موضع مشخصی دارم!:d

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
Crysis 2 : اصلا باهاش حال نكردم. گرافيكش خيلي بد كار شده يه جاهايي گرافيك فوق العاده هست يه جاهايي در حد پلي استيشن 1. مثلا برداشتن وسايل كه واقعا اصلا دوست ندارم اين كار رو بكنم چون فوق العاده تكستچر ضعيفي دارن يا بعضي مناطق مثل جاده كه نزديك ميشي گرافيكش حال آدم رو ميگيره.به نظر من رو اين نسخه صبر و حوصله كافي به خرج داده نشده و اون چيزي كه انتظارش ميرفت نبود. داستانش رو كه از نميدونم. به نظر من بازيهايي مثل GOWmarcus گرافيك بهتري از كريسس دارن.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
Crysis 2 : اصلا باهاش حال نكردم. گرافيكش خيلي بد كار شده يه جاهايي گرافيك فوق العاده هست يه جاهايي در حد پلي استيشن 1. مثلا برداشتن وسايل كه واقعا اصلا دوست ندارم اين كار رو بكنم چون فوق العاده تكستچر ضعيفي دارن يا بعضي مناطق مثل جاده كه نزديك ميشي گرافيكش حال آدم رو ميگيره.به نظر من رو اين نسخه صبر و حوصله كافي به خرج داده نشده و اون چيزي كه انتظارش ميرفت نبود. داستانش رو كه از نميدونم. به نظر من بازيهايي مثل GOWmarcus گرافيك بهتري از كريسس دارن.
در عوض یکی از بهترین FPS هایی بود که اخیراً بازی کردم!:)

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270

بعد چند ساعت بازي كردن نظرم كاملا عوض شد فقط چيزي كه بدم مياد همين گرافيكش از نزديك هستش.

داستان كريسس 2 رو اگه ميشه واسم بزاريد و يه بازي كه FPS نباشه و بيشتر سينمايي و داستاني باشه معرفي كنين.

Last edited by a moderator:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
بعد چند ساعت بازي كردن نظرم كاملا عوض شد فقط چيزي كه بدم مياد همين گرافيكش از نزديك هستش.
در مورد گرافیک هم حتی از نزدیک باس نظرتون عوض بشه!:d
حالا یه چیزی در مورد این مطلب؛ شما با کابل HDMI بازی می‌کنی، آیا؟!
داستان كريسس 2 رو اگه ميشه واسم بزاريد و يه بازي كه FPS نباشه و بيشتر سينمايي و داستاني باشه معرفي كنين.
مگه کرایسیس2 رو تموم کردید که داستانشو می‌خواید؟:-/
در ضمن شما یه سر به قوانین بزن، مفیدن. مثلاً همین موضوع که پشت سر هم نباید یک نفر پست بده.;)

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
در مورد گرافیک هم حتی از نزدیک باس نظرتون عوض بشه!
حالا یه چیزی در مورد این مطلب؛ شما با کابل HDMI بازی می‌کنی، آیا؟!
سلام. بله با HDMI كانكت هستم. تو X360 كيفيت آبجكتها از نزديك ( همون برداشتن اشيا مثل تلفن - لبتاپ) خيلي پايين هست.
مگه کرایسیس2 رو تموم کردید که داستانشو می‌خواید؟
در ضمن شما یه سر به قوانین بزن، مفیدن. مثلاً همین موضوع که پشت سر هم نباید یک نفر پست بده.
نه، تقريبا 70 درصد هستم. مگه بازي تموم بشه داستان رو ميشه فهميد؟:d

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
مثل اینکه به سلامتی مورتال کمبات اومده
تو زنجان کدوم فروشگاه آوردتش؟
کسی بازیرو خریده؟
بازیش چطوره؟
2D هست یا وعده سر خرمن دادن؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
مثل اینکه به سلامتی مورتال کمبات اومده
تو زنجان کدوم فروشگاه آوردتش؟
کسی بازیرو خریده؟
بازیش چطوره؟
2D هست یا وعده سر خرمن دادن؟
بله اومده و همه فروشگاه ها آوردن !
بازی فوق العاده است ! عالیه ! (البته اگه از این سبک خوشتون میادا)
کمبات های چندین سال پیش رو فرض کن ولی با گرافیک وحشتناک بالاتر !

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
مورتال کامبت هم که یه سه چار روزی هست اومده.
بازی قشنگی شده.
ولی خب می شد خیلی بهتر باشه به نظرم.
گیم پلی جذابه، بازی ها متنوع، داستان واسه بازی فایتینگ خوبه و در کل راضی کننده ـس.
گرافیک خوبه ولی بسیار می تونست بهتر باشه. یه مقدار تسکچرا سطحی هستن.
اما خب می تونه بسیار بسیار با قسمت آنلاین جذابش سرگرم کننده باشه.
من اگه قرار باشه نمره بدم، 87 رو از 100 براش در نظر می گیرم.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
X360 رو به مانيتور CRT وصل كردم حالم به هم خورد.:(

دو تا خط سفيد رنگ گند زده به تصوير:-s

ولي به يه نتيجه اي رسيدم : تو تلوزيونهاي Full Hd كنتراست و كيفيت رنگ فوق العاده بالاست و اصلا كيفيت قابل قياس با مانيتور هاي معمولي نيست. در عوض چون بازيها 720p هستند رو رزوليشن 1920x1080 كه 1080p هست از حالت اصلي در مي آيد و اجبار بايد به 1080 تبديل شه كه از مشكلاتش ميشه به نبود كيفيت AA در لبه هاي آبجكتها اشاره كرد. ولي اين مشكل در مانيتورهاي معمولي و 720p وجود نداره و لبه آبجكتها در بازيها اصلا به چشم نمياد و صاف هستش.:-/

فردا دوباره ميبرم وصل ميكنم به HDTV >:d<

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
جدیدا یک پک اومده که حاوی 3 بازی آرکید پرطرفدار هستش (شامل Limbo . Trails HD .Splosion Man) ! کسائی که بازی نکردن اینا رو ، حتما این پک رو تهیه کنن ! من خودم بازی کرده بودم ولی چون رو دیسک نداشتمون گرفتم

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
جدیدا یک پک اومده که حاوی 3 بازی آرکید پرطرفدار هستش (شامل Limbo . Trails HD .Splosion Man) ! کسائی که بازی نکردن اینا رو ، حتما این پک رو تهیه کنن ! من خودم بازی کرده بودم ولی چون رو دیسک نداشتمون گرفتم
+1:d
من هم بر همگان توصیه می‌کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر