تاپیک Xbox 360 داران زنجان

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
شروع کنیم:

دوست عزیز xbox شما مشکل cd key داشت بله حق با شماست ما نتونستیم
یعنی چی مشکل CD Key داشت، اگه اون کسی که اینکارو کرده بود یه دفعه فایل آموزش تیم جانگل رو دیده بود حتماً میتونست سی دی کی رو در بیاره که توش واسه هر درایوی آموزش داده شده(حتی هیتاچی و سامسونگ...) چه برسه به لایت آن!
به هر حال؛
شما ناراحت نشو حالا!
من از این میسوختم که وقتی کنسول رو سالم به شما تحویل دادم از دادن رسید خودداری کردید، و من هم هیچ تضمینی نداشتم و هر دفعه میگفتید امروز-فردا!
آخرش هم که الان تحویل گرفتیم بازش که کردیم دیدیم دو تا فریم ویر زدید روش که متاسفانه ناقصن! پاور من هم شکسته!
مال دوستم هم علاوه بر پاورش، یکی از پین هاشو شیکوندن و وقتی که یه بازی اجرا میکنه صدای تراکتور میده درایوش!
به هر صورت تموم شده و رفته...
هیچ کنسولی مشکل key نداره ! فقط به این ربط داره که طرفی که فلش میزنه بتونه از کنسول key رو خارج کنه یا نه !
که اونم احتمالا اونی که واسه شما این کار رو میکنه بلد نیست از همه نوع درایو key رو بیرون بکشه !
هونطوری که بالا گفتم، اصلاً درایو ما لایت آن بود که سازگار ترین درایوه!

من بیشتر ترجیح میدم کنسولمو بدم فارا تا بفرسته تهران واسه آپدیت.(این نظر شخصیمه، تبلیغ شخص یا فروشگاه خاصی نیست):banned:
میدونین اگه تو زنجان کسی بیاد فریمور آپدیت کنه احتمال ناموفق بودنش رو دستگاه خاصی هست، بالاخره تجربه اینجوری بدست میاد دیگه(باید خراب کنی تا عزمتو جزم کنی بتونی درستش کنی)،بر همین اساس شاید دستگاه خود شما موردی واسش پیش بیاد از بدشانسیتون،اینه که کنسولو بدی دست باتجربه ترا که مویی در این زمینه سفید کردن بهتره به نظرم.
راستی از دوستان زنجانی کسی کینکت نگرفته؟
بابا این تاپیک زنجان خیلی کمه پستاش.نمیدونم تو این سایت زیاد عضو زنجانی نداریم یا داریم و نمیان مشارکت کنن.هرچه تاپیک شلوغتر بشه بحثاشم جذابتر میشه.استفاده زیادیم ازش میشه.
کا خوبی میکنید، من نمیخواستم تا تهران بره به همین دلیل دوست داشتم که همینجا سر و تهش رو هم بیارم.
به همین دلیل دادمش وست گیم و درستش کرد و الان هم هرچی بازی جدید بوده رو اجرا کرده (مثل AC: Bh, NFS: HP, Splatterhouse, Tron, NBA Jam , ...) و LT+ ش هم نکرد.
ولی بهترین کار همون ال تی پلاس کردنشه که همون تهران فرستادن واسه اینکار بهترین راهه!
و در آخر تصمیم باشماست.
(راستی هیچ قصد تبلیغاتی نداشتم و فقط خواستم از راهی که خودم رفتم مطلعتون کنم!)

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
کا خوبی میکنید، من نمیخواستم تا تهران بره به همین دلیل دوست داشتم که همینجا سر و تهش رو هم بیارم.
به همین دلیل دادمش وست گیم و درستش کرد و الان هم هرچی بازی جدید بوده رو اجرا کرده (مثل AC: Bh, NFS: HP, Splatterhouse, Tron, NBA Jam , ...) و LT+ ش هم نکرد.
ولی بهترین کار همون ال تی پلاس کردنشه که همون تهران فرستادن واسه اینکار بهترین راهه!
و در آخر تصمیم باشماست.
(راستی هیچ قصد تبلیغاتی نداشتم و فقط خواستم از راهی که خودم رفتم مطلعتون کنم!)

عرض کردم تا یکی بیاد تو زنجان آپدیتو یاد بگیره باید یه دویست سیصدتایی کنسول خراب کنه تا یاد بگیره،ولی خب تلاششون ارزشمنده، اما اینکه آدم اشتباهاتشو قبول نداشته باشه این بده.
به هر حال فعلا واسه زنجان زوده.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من میخوام رو کنسول 2 تا از دوستام و خودم +LT بریزم کارم درست بود خبر میدم بدید به من.من ابهرم البته اگه به سکونت باشه یه خونه ابهر و یکی قزوین و یکی تهران داریم اما چون دانشگاه میرم اومدم خونه ابهر فعلا تو این تاپیکم:dفقط تا حالا کاری نکردم چون میگن با ریختن این lT بعضی از بازی های قدیمی اجرا نمیشن درسته یا اگه نیست دست به کار شم.

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من میخوام رو کنسول 2 تا از دوستام و خودم +LT بریزم کارم درست بود خبر میدم بدید به من.من ابهرم البته اگه به سکونت باشه یه خونه ابهر و یکی قزوین و یکی تهران داریم اما چون دانشگاه میرم اومدم خونه ابهر فعلا تو این تاپیکم:dفقط تا حالا کاری نکردم چون میگن با ریختن این lT بعضی از بازی های قدیمی اجرا نمیشن درسته یا اگه نیست دست به کار شم.
نه درست نیست . همه ی بازیها اجرا میشن . با هر Waveـــی که داشته باشن

مساله زدن LT+ نیست . من رو کنسول خودم زدم ولی آدم خیلی باید ریسک کنه که مسئولیت کنسول مردم رو قبول کنه !

oghab400

کاربر سایت
Nov 21, 2010
11
نام
سعید
سلام دوستان
من منتظر بودم اسلیم کامل و بدون عوض کردن درایور هک بشه تا بخرم ولی دیگه بیخیالش شدم همون الایت خریدم.

حالاکسی میتونه در مورد بازی modern warfare 2 کمک کنه؟
من تو مرحله اول (مرحله اموزشی) موندم همون جا که بعد زدن سیبل ها باید قسمت اخر رو بدویی تا در بسته نشه.
البته من تو pc این مرحله رو رفتم ولی تو xbox هر کاری کردم نتونستم دکمه و نحوه دویدن رو پیدا کنم .دوستان کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام دوستان
من منتظر بودم اسلیم کامل و بدون عوض کردن درایور هک بشه تا بخرم ولی دیگه بیخیالش شدم همون الایت خریدم.

حالاکسی میتونه در مورد بازی modern warfare 2 کمک کنه؟
من تو مرحله اول (مرحله اموزشی) موندم همون جا که بعد زدن سیبل ها باید قسمت اخر رو بدویی تا در بسته نشه.
البته من تو pc این مرحله رو رفتم ولی تو xbox هر کاری کردم نتونستم دکمه و نحوه دویدن رو پیدا کنم .دوستان کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
تو قسمت objective چی نوشته ؟ اگه بگید شاید یادم بیاد و بتونم کمکتون کنم !

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
اومده یه عکس گذاشته و تاپیک رو سرویس کرده و رفته ! لازم نیست شوقتون رو از این کار با سایز عکس نشون بدید . همون یه عکس کوچیک میزاشتید هم ما می فهمیدیم پلی استیشن 3 اجاره میدید!

oghab400

کاربر سایت
Nov 21, 2010
11
نام
سعید
تو قسمت objective چی نوشته ؟ اگه بگید شاید یادم بیاد و بتونم کمکتون کنم !
SHOOT AS MANY valid targets as you can in the fastest possible time

شما برو به این تاپیک و گاید مربوط به MW2 رو دانلود کن تا مشکلت حل بشه:

حجمش خیلی زیاده 188mb ولی باز شب میزارم دانلود بشه تا ببینم چی میشه!

تو pc که بازی میکرم دکمه شیفت رو نگه میداشتم راحت میدویید.
ولی انگار تو نسخه ایکس باکس چیزی به اسم دویدن وجود نداره !!!!!
نمیدونم شاید dvd من خرابه!!!

oghab400

کاربر سایت
Nov 21, 2010
11
نام
سعید
راستی امروز تو یه سایتی دیدم هارد 250GB واسه xbox 360 رو زده بود 125 تومن. دیگه ننوشته بود که واسه چه مدلیه.(الایت یا اسلیم)
به نظر شما نسخه الایت 250GB رو ساپورت میکنه؟؟؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
راستی امروز تو یه سایتی دیدم هارد 250GB واسه xbox 360 رو زده بود 125 تومن. دیگه ننوشته بود که واسه چه مدلیه.(الایت یا اسلیم)
بله ساپورت میکنه !

SHOOT AS MANY valid targets as you can in the fastest possible time

اینجا هم که میگه در سریع ترین زمان ممکن به اهداف شلیک کنید ! ولی دیگه جزئیاتش رو بخاطر ندارم !

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
شما HDD 500GB پیدا کن وصل کن به X360 !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر