تاپیک Xbox 360 داران زنجان

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام، بابا چرا اینجا همه واسه جواب دادن اعلام آمادگی میکنن؟ یه بارم واسه بازی آنلاینی، چیزی اعلام آمادگی کنین!
خودم فعلا با یه پروفایل دیگه لایو بازی میکنم (تا وقتی لایو بگیرم، آخه هر پروفایل یه ماه مجانی لایو داره;-))، اینم گیمرتگ دوم:elyas2
هرکس پایست امروز ساعت 8 آن شه بازی کنیم
باید خدمتت عرض کنم که با سرعت ADSL 64Bps چه بازی آنلاینی میخای بازی کنم؟؟؟
پینگم 410 میلی ثانیه ست.
وسط هر بازی که بگی میخواد دهنمونو سرویس کنه، ولی خیلی دوست داشتم GeOW 2 یا FIFA 10 یا RDR با شماها بازی کنم ولی امان از اینترنت!!
حالا مشکل اعلام آمادگی ها حل شد؟!؟

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سوال؟

دوستان میخواستم یه دونه راهنمایی ازتون بگیرم!
میخواستم بپرسم که نظرتون درباره ی اینکه توی فلکه ی آزادگان یه فروشگاه تخصصی بازی کیمپیوتری بزنیم خوب میشه؟ جاش خوبه؟ مثلاً بازی ها رو 200 - 300 تومن ارزون تر بدیم! نظرتون چیه؟
پیشنهاداتتون رو درباره ی یک فروشگاه خوب بازی ویدئویی بگین!
حتماً همه رو جمع آوری میکنم و بهشون دقت میکنم که اگه یه روزی یه فروشگاهی زدیم هم من راضی باشم هم مشتری ها!
ممنون از همکاریتون!

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دوستان میخواستم یه دونه راهنمایی ازتون بگیرم!
میخواستم بپرسم که نظرتون درباره ی اینکه توی فلکه ی آزادگان یه فروشگاه تخصصی بازی کیمپیوتری بزنیم خوب میشه؟ جاش خوبه؟ مثلاً بازی ها رو 200 - 300 تومن ارزون تر بدیم! نظرتون چیه؟
پیشنهاداتتون رو درباره ی یک فروشگاه خوب بازی ویدئویی بگین!
حتماً همه رو جمع آوری میکنم و بهشون دقت میکنم که اگه یه روزی یه فروشگاهی زدیم هم من راضی باشم هم مشتری ها!
ممنون از همکاریتون!
نبود؟؟
بابا یعنی از زنجان فقط من بازیسنتریم؟؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
کاملا مخالفم !. زنجان با این جمعیت اندکش به تعداد کافی فروشگاهی که تو این کار باشن داره و دست بالای دست بسیاره !

^ClimaX^

کاربر سایت
Jul 5, 2010
6
ببینین وقتی پاساژ گلها هست که جاشم خوبه وسط شهره، دیگه کسی پا نمیشه بره آزادگان. دو تا فروشگاه تو پاساژ هست که انصافا بازیاش به روزه. فقط یکم باید کیفیت خدماتشون رو بالا ببرن. مثلا یه بازی که پرطرفداره اگه پچ یا DLC چیزی براش اومده همراه بازی بزارن که مشتری جمع کنن. منظورم فرا گیمز بید! :d
شیراز آی پاد هم خوبه.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ببینین وقتی پاساژ گلها هست که جاشم خوبه وسط شهره، دیگه کسی پا نمیشه بره آزادگان. دو تا فروشگاه تو پاساژ هست که انصافا بازیاش به روزه. فقط یکم باید کیفیت خدماتشون رو بالا ببرن. مثلا یه بازی که پرطرفداره اگه پچ یا DLC چیزی براش اومده همراه بازی بزارن که مشتری جمع کنن. منظورم فرا گیمز بید! :d
شیراز آی پاد هم خوبه.
کاملا مخالفم !. زنجان با این جمعیت اندکش به تعداد کافی فروشگاهی که تو این کار باشن داره و دست بالای دست بسیاره !
ممنون از راهنمایی هاتون.
خوب شاید حق با شما باشه، نظرتون در مورد چهارراه سعدی چیه؟؟
مثلاً اینکه داخل پاساژ نباشه و یه جایی کاملاً سرراست مثلاً جای اون عینک فروشی نبش چهار راه سعدی؟:d
یه فروشگاه نسبتاً ارزون قیمت، با خدمات خوب و طراحی جذاب!
به نظر من این فروشگاه هایی که وجود داره یه سری مشکلاتی دارن، مثلاً اینکه کاور ها رو متمایل به سبز یا یه رنگ خاص میکنن که رنگ زیادی مصرف نشه!
یا اینکه بازی های PC رو زیپ میکن و اونم مشکلات خودشو داره ولی قبول دارم که فروشگاه های خوبی هستن!
اما اینکه میگین DLC و Patch همراه بازی بدن بیرون، روی اکس باکس که مشکله اونم به خاطر مشکلات MSP و XBL، پچم که مخصوص بازی های PCـه!
اما مثلاً میتونن یه پوستر به همراه بازی بدن بیرون! هیچ 200 - 300 تومن هم خرج نداره!
خلاصه ممنون از راهنمایی هاتون!

^ClimaX^

کاربر سایت
Jul 5, 2010
6
نظرتون در مورد یه گیم نت با X360 توی زنجان چیه؟؟ رفیقم تو کرمانشاه با PS3 اینکار رو کرده بعد جاهای دیگه هم اینکار رو کردن و جواب داده.
هم ارزونتر در میاد هم بی دردسره. تلوزیونم 26 میزارین خلاص دیگه 32 لازم نیست. lan party راه بندازیم روی quakeqon کم بشه! ولی جدا از شوخی یکم در موردش فکر کنین. اگه کسی اینکارو بکنه اولین نفره و اولین نفرم همیشه برندست.

oghab400

کاربر سایت
Nov 21, 2010
11
نام
سعید
سلام دوستان
چند تا سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.

Xbox 360 Slim هک شده؟ میشه همه بازیهای سری قبل رو روش اجرا کرد؟
زنجان Xbox 360 Slim اومده؟
قیمت بازیهاش چقدره؟
از کجا میتونم بخرم؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام دوستان
چند تا سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.

Xbox 360 Slim هک شده؟ میشه همه بازیهای سری قبل رو روش اجرا کرد؟
زنجان Xbox 360 Slim اومده؟
قیمت بازیهاش چقدره؟
از کجا میتونم بخرم؟
1- بله . با عوض کردن درایو اسلیم با ایکس باکس های قبلی میشه همه بازیها رو اجرا کرد
2- زنجان نیومده
3- قیمت بازیهاش با ایکس باکس فت فرق نداره ! همون 2 یا 2500
4- فعلا خیلی کمه ! باید تهران برید اونم که قیمتش هنوز بالاست !

oghab400

کاربر سایت
Nov 21, 2010
11
نام
سعید
1- بله . با عوض کردن درایو اسلیم با ایکس باکس های قبلی میشه همه بازیها رو اجرا کرد
2- زنجان نیومده
3- قیمت بازیهاش با ایکس باکس فت فرق نداره ! همون 2 یا 2500
4- فعلا خیلی کمه ! باید تهران برید اونم که قیمتش هنوز بالاست !

ممنون دوست عزیز

adventure

کاربر سایت
Jan 22, 2009
46
سوالی در مورد فریمور +LT

سلام خدمت همشهریای عزیزم
فریمور جدید ال تی پلاس اومده و شرکتایی مثل نکسجن و پیناتا این فریمورو دارن آپدیت میکنن.اما خودتونم میدونین فرستادن کنسول به تهران هم حوصله میخاد هم باید یه 15-20 تومن ناقابلی بیشتر بیفتیم.کسی تو زنجان جایی سراغ نداره واسه اینکه این فریمور جدیدو بزنن رو کنسول؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر