تاپیک Xbox 360 داران بوشهر

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان بوشهری گل از این به بعد مشکل ابدیت درایو یا داشبورد ندارید چون من یه جایی رو بلدم که خیلی ادم گلی هم هست از طرفمن برید پیشش با 5000 تومان دستگاه شما رو هم ابدیت داشبورد میکنه هم درایو تازه تعمیراتتون رو هم انجام میده اگر کسی خواست بگه تا شمارش رو بهتون بدم پیام خصوصی بفرستید

یا علی
داداش اگر میشه هم ادرس هم شماره اینی که میگی رو واسم بفرست.

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
دوستان بوشهری گل از این به بعد مشکل ابدیت درایو یا داشبورد ندارید چون من یه جایی رو بلدم که خیلی ادم گلی هم هست از طرفمن برید پیشش با 5000 تومان دستگاه شما رو هم ابدیت داشبورد میکنه هم درایو تازه تعمیراتتون رو هم انجام میده اگر کسی خواست بگه تا شمارش رو بهتون بدم پیام خصوصی بفرستید

یا علی

من میخام.شمارشو بهم بده
شمارم:09364513530

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اینایی که گفتید گرون فروش ترین جاهای شهر هست + پاساژ کویتی ها که دیگه نگو و نپرس

به زودی یه فروشگاه توپ بمعرفی میکنم که همگی برید همون جا بخرید

سلام شما قرار بود . مغازه بزنيد چي شد ؟‌ :confused:

آخرین ویرایش:

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
تا هفته دیگه اسلیم پخش میشه دیگه کسی سراغ فت هم نمیره هر کی میخواد بخره تا 15 روز دیگه صبر کنه امکانات اسلیم رو میبینی اون تو چشمت سیاه میشه

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
حتما تاپ سیستم آورده ؟

حالا هر بازی میده 12 تومان
اگه سرعتتون خوبه میتونید خیلی از بازیارو دانلود کنید :D از این وبسایت http://www.torrentz.com/ با نرم افزار utorent بازی هارو دانلود میکنید بعد رایت میکنید بعد حالشو میبرید :D

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
سلام

مدتی نبودم و بعضی ها من رو میشناسند ولی این رو فقط بگم که مثل روزهایی اول میخوام کار کنم

این اسلیم ها هم کپی نمیشن گویا

الان هم قیمتش 420 تومان هست اگه کپی بشه که کسی فت نمیخره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان لطف کنن قبل از داد و بیداد راه انداختن و تهدید کردن اول قوانین سایت رو مطالعه کنن چون بعد از پست من در صورت رعایت نکردن قوانین کاربر متخلف اخراج می شود.
8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن ها حل کنید. بازی‌سنتر اجازه مطرح کردن اتهامات درست یا نادرستی که مستقیماً نام افراد یا شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) را نمی دهد.
http://forum.bazicenter.com/misc.php?do=showrules

موفق باشید

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
من قیمت ارکد 230 و الیت رو 330 سراغ دارم

اپدیت هم 8 تومن شده و قیمتها داره میاد پایین ایکس باکس اسلیم هم همین روزاست کپی بشه

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
الیت همشون 1 دسته دارن و اونهایی که 2 دسته دارن حتما پک بخصوصی هست مثل سوپر الیت یا پک فورزا

تاریخ اینها هم 11/2009 هستش و مادربورد هم دیگه همگی جاسپر.

Padesha2

کاربر سایت
Sep 10, 2007
31
نام
سعید
Salam Doostan Aziz
man 1 Soal daram azatoon age komakam konid mamnoon misham.
Man mikham Filmhai ke Ba Formate DivX Hastam Ro ba Xbox Nega konam .
man che kari konam ke beshe Film DviX Rosh Ejra beshe ?
Mer30

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
Salam Doostan Aziz
man 1 Soal daram azatoon age komakam konid mamnoon misham.
Man mikham Filmhai ke Ba Formate DivX Hastam Ro ba Xbox Nega konam .
man che kari konam ke beshe Film DviX Rosh Ejra beshe ?
Mer30
دوسته عزیز شما فایل dvix رو تو داشبورد اجراش کن یه ارور میده اون موقع 360 رو به نت وصل کن خودش کدکش رو دان میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر