تاپیک Xbox 360 داران اهواز

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
ضیا جان درباره قیمت بگو ولی یه چیزی برای من مهمه و اونهم لایوه .می خوام جوری آپدیتش کنی که مو لا درزش نره . می بینمت ضیا فقط به کارت ایمان دارم . راستی درجا تحویلش میدی؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ضیا جان درباره قیمت بگو ولی یه چیزی برای من مهمه و اونهم لایوه .می خوام جوری آپدیتش کنی که مو لا درزش نره . می بینمت ضیا فقط به کارت ایمان دارم . راستی درجا تحویلش میدی؟

درخدمت شما غزیزان هستم به امید خدا محل جدید شرکت کارش تمام شده و به زودی به مکان جدید منتقل خواهیم شد.
بله مثل دفعات گذشته و مثل همیشه کلیه کار در حضور مشتری انجام می شود.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
ضیا جان مدتیه وقتی ایکس باکسم را خاموش می کنم کامل خاموش نمیشه و چراغ پاور و فنش روشن هست و کارمیکنه .علت چیه؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
مال من هم همينطوره . بايد از برق بكشم بيرون تا خاموش بشه . مشكلي داره يعني ؟

سلام

هیچ وقت این کار را نکنید حتما علتی داره که فن دستگاه یکدفعه خاموش نمی شود.
مثل پژو 405 که وقتی ماشین را خاموش میکنید فنش رادیات شروع میکنه به روشن شدن برای خنک کردن

چند علت داره
1- فرسودگی دستگاه
2- کم شدن قدرت فنها که نمی تونه دستگاه رو همزمان خنک کنه برای همین بعد از خاموش شودن خاموش نمیشه.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام به اهوازی های گل
میخواستم بگم که من کینکتم رو وقتی میذارم میگه میخوای آپدیت کنی یا نه در صورتی که هم ایکس باکسمlt2هست هم آپدیت کینکت داره
ممنون میشم راهنمایی کنید

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام به اهوازی های گل
میخواستم بگم که من کینکتم رو وقتی میذارم میگه میخوای آپدیت کنی یا نه در صورتی که هم ایکس باکسمlt2هست هم آپدیت کینکت داره
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر برای اولین بار هست که کینکت رو وصل میکنید باید جواب yes بدهید.
ولی اگر مشکل آپدیت رفع نشود و باز هم پیام آپدیت بیاد مشکل سخت افزاری کینکت داره و باید تعمیر شود

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
ضیا جان مدتیه وقتی ایکس باکسم را خاموش می کنم کامل خاموش نمیشه و چراغ پاور و فنش روشن هست و کارمیکنه .علت چیه؟
سلام
احتمالا گزینه دانلود در بکگراند کنسولتون فعال هست و به لایو هم وصل هستید

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
تمامی بازیهای XDG2 و XDG3 رو به راحتی میتونید از فروشگاه نخلک واقع در پاساژ نخل تهیه بفرمایید...
در محیط لایو چی امن هستند یا خیر ؟ یا به راحتی شناسایی می شیم ؟ از کجا بفهمیم امن هستند ؟آیا با برنر مکس رایت شده اند ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر