تاپیک Xbox 360 داران اهواز

آخه این انصافه رفتم شباهنگ گفتم Heavenly Swoardرو میخام بم میگه 40تومن:eek:بعد شما چطور تو سایت چنین تبلیغاتی رو میکنی نه وجدانا این انصافه.تازه دست دوم هم بود.
خداییش چند سال از عرضه این بازی میگذره یعنی این بازی باید هم قیمت Kill Zone 2باشه.

الان پلاتینیومش اومده 35-40تومن(البته اینو نمیدونم بچه ها بم گفتن).

این رسمش نیست.

ببخشید اینجا جاش نبود. خیلی عصبی بودم

قابل توجه مدیر سایت شباهنگ
دوست عزیز،شما مشکلی داشتی بیا تو پروفایل من تا حلش کنم.اینجا میای أربده میکشی که چی:-"
اون HS که توی فروشگاه موجود هست یک بازی برداشته شده از باندل HS پلی استیشن 3 بوده و خود پلاتینیوم هستش. ضمنا ما که مجبورتون نکردیم از فروشگاه خرید بکنید،مغازه سمت چپ،امتحانی 20 میده.برید ازش بخید. خیر پیش

سلام به برو بچ اهواز
چند تا سوال از جناب Morti-Mer دارم

1. PSP 3000 چه قیمته ؟ (اگه دارید من 4 تا می خوام) :biggrin1:
2. رم 16 گیگ PSP چه قیمته ؟
3. PSP 3000 چه رنگ هایی دارید؟
4. وب کم PSP چه قیمته؟

با تشکر

1.حالا بینیم وضعیت کپی خور چی میشه!
2-موجود نیست!
3.همون جواب اولی!
4.دوربین هم 55 هزار تومان.

سلام بر برادران اهوازی
کجایین بابا؟:biggrin1:
میگم Forza 3 رو دیدین؟توی قسمت تصاویر بازی ها چندتا عکس از In Game Footage گذاشتن حتماً برین ببینین واقعاً کولاکه...

سلام
خداییش عجب گرافیکی داره :eek: من هنوز باورم نشده عکسها in game footage باشن :eek::eek:
دم مایکروسافت گرم بازم E3 رو منفجر کرد :love::love::love:
Project Natal
Forza 3
Alan wake
Splinter cell Convition
halo
Left 4 Dead 2
و ...

Grand Turismo رو چی کسی ندیده؟!
من که شاخ دراوردم. کپی فیلم سینمایی بود!!
بسم الله الرحمن الرحیم!
دوست داشتم یه جا یه کلمه در تمجید Forza 3 بگم یه نفر صحبت GT5 نکنه!
مرتضی عزیزم با تمام احترامی که برات قائل و مهمتر اینکه به عنوان دوست خوزستانی دوست دارم،اینجا در بخش XBOX معمولاً راجع به بازی های XBOX بحث میکنیم!
راجع به گرافیک GT5 هم به همین بسنده میکنم که از لحاظ گرافیکی عنوان قابل تاملیه ولی بخش نامید کننده ی گرافیک و به طور کلی بازی تخریب پذیری خودروهاست که این بازی رو از شبیه ساز خیلی دور میکنه(که البته اعلام شده در نسخه ی نهایی قرار داده میشه ولی به دلیل آماده نبودن در E3 نمایش داده نشد).
اگه Forza 1 رو بازی کرده باشی میبینی که Forza از همون اول این موضوع رو رعایت میکرد...
یه چیزی دیگه الآن فکر کنم حدود 4 سال باشه که Ploygonic داره روی GT کار میکنه و Turn 10 نهایت دو سال صرف ساخت و اماده سازی FM3 کرد،آیا این دو عنوان از لحاظ گرافیکی دو سال با هم تفاوت دارند؟
من که فکر نمی کنم،FM3 اگه گرافیکش از GT5 بالاتر نباشه پایین تر هم نیست،فکر کنم برتری GT5 تعداد بیشتر خودروها و پیست ها باشه که:
1.مگه با چند تا ماشین حوصله داری رانندگی کنی؟
2.این برتری با راحتی هرچه تمام تر به وسیله ی DLC قابل حله;)
لطفاً از فاز مقایسه خارج بشیم و لذت ببریم از بازی های تایید شده و نشده!

میگم 360 من پت و پت داره ارور Clean disc میده سر هر نوع دیسکی!!!!:mad:
فک کنم به رحمت ایزدی پیوسته نه؟!!!!:((
ایراد از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:
سلام
نه بابا رحمت ایزدی چیه؟یا بده برات هدشو تعمیر کنن یا کامل درایوشو برات با Lite On یا سامسونگ عوض کنن...

سلام
نه بابا رحمت ایزدی چیه؟یا بده برات هدشو تعمیر کنن یا کامل درایوشو برات با Lite On یا سامسونگ عوض کنن...

جای قابل اطمینانی سراغ ندارین؟؟!!!!:smile:
خرجش تو چه مایه هایی هست-اگه درایوش رو عوض کنم باید دوباره کپی خور بشه؟:smile:

کسی از بچه های سایتو میشناسین که این کارو انجام بده :smile:

کدوم بهتره Lite On یا سامسونگ؟؟

سلام :smile:

به نظر من اگه ایکس باکستو عوض کنی بهتره چون اگه بخوایی تعمیرش کنی مثل اولش نمیشه و دوباره ممکنه خراب بشه مثل مال خودم :sick:
بعدشم نمی ارزه 70 تومن برای تعویض درایو بدی
الان قیمت ایکس باکس ارکید با مادربورد جسپر 220-250 تومنه
اگر هم نخواستی یکی دیگه بخری ایکس باکستو ببرش پیش شباهنگ ببینه مشکل از چیه دیگه مطمئن ترین جا تو اهواز شباهنگه :biggrin1:

آره اول به مرتضی یه پی-ام بده بعد ببین جریانش چی میشه...
ممد برای این آقا امکان نداره درستش کنم. بالا خیلی ما رو مورد لطف خودش قرار داد. راستی ممد آنلاین هم میزنی؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or