تاپیک Xbox 360 داران اهواز

سلام!
خوبید؟!
میگم کسی آمار نداره شباهنگ Mass Effect برای XBOX داره یا نه؟!
ME رو روی PC دارم ولی خدامو درآورده...هر کاریش میکنم اجرا نمی شه...
یه بار خریدم نصب نمی شد،پس دادم یکی دیگه گرفتم حالا این یکی اجرا نمی شه...
یکی از بچه ها گفت شباهنگ بازی قدیمی هم آورده،خداکنه ME هم داشته باشه که ما رو از این آویزونی خارج کنه!:biggrin1:
محمد جان الان نداره مس افکت ;)

بابا یکی نیست جواب مارو بده:confused:
:biggrin1:
من یکی که نمی دونم ولی فکر کنم سمت بازار کاوه این فروشگاه های کلفت LCD برای تبدیل صدا کارتو راه بندازن...
برای کابل اپتیک 360 هم برو توی خود نخلک دیگه!برو پیش شباهنگ اگه نداشت بگو واست بیاره فکر کنم سفارش میگیره...

بچه ها مدتهاست یه سوال ذهنمو مشغول کرده:biggrin1:
به نظر شما آخر این نسل چی میشه؟
سونی بالاخره یا MS؟
من میگم بعد از E3 امسال که هم سونی هم MS کنترلر مجهز به حسگر حرکتی معرفی کردن(آخر سال میلادی عرضه کردن)باید Nintendo رو به خدا بسپاریم(حداقل امیدوارم!)
ولی سونی اگه E3 کاهش قیمت داد که داد اگه نداد فکر نمی کنم دیگه بتونه MS رو بگیره...
چرا؟چون اگه سونی بخواد سه ماه ی آخر(اکتبر،نوامبر،دسامبر)یا حتی ماه 9(سپتامبر) کاهش قیمت بده،در هر صورت وقت زیادی به MS داده برای جمع و جور کردن خودش...
بچه ها ببینین من امروز 26 می این حرفرو بهتون زدم،به محض اینکه سونی قیمت PS3 رو کم کنه MS هم قیمت 360 کم میکنه(حداقل Arcade=174.99$ ) مثل روز برام روشنه MS از بلایی که نسل قبل سونی سرش آورد درس گرفته و همون برنامه رو برای سونی در نظر گرفته...
اینجوری عملاً کاهش قیمت سونی بی اثر میشه...
دلیل اصلی لانچ زود هنگام 360 هم همین بود یه حرکت استراتژیک که MS در زمینه ی کاهش قیمت جلو بیفته...
خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم

بچه ها مدتهاست یه سوال ذهنمو مشغول کرده:biggrin1:
به نظر شما آخر این نسل چی میشه؟
سونی بالاخره یا MS؟
من میگم بعد از E3 امسال که هم سونی هم MS کنترلر مجهز به حسگر حرکتی معرفی کردن(آخر سال میلادی عرضه کردن)باید Nintendo رو به خدا بسپاریم(حداقل امیدوارم!)
ولی سونی اگه E3 کاهش قیمت داد که داد اگه نداد فکر نمی کنم دیگه بتونه MS رو بگیره...
چرا؟چون اگه سونی بخواد سه ماه ی آخر(اکتبر،نوامبر،دسامبر)یا حتی ماه 9(سپتامبر) کاهش قیمت بده،در هر صورت وقت زیادی به MS داده برای جمع و جور کردن خودش...
بچه ها ببینین من امروز 26 می این حرفرو بهتون زدم،به محض اینکه سونی قیمت PS3 رو کم کنه MS هم قیمت 360 کم میکنه(حداقل Arcade=174.99$ ) مثل روز برام روشنه MS از بلایی که نسل قبل سونی سرش آورد درس گرفته و همون برنامه رو برای سونی در نظر گرفته...
اینجوری عملاً کاهش قیمت سونی بی اثر میشه...
دلیل اصلی لانچ زود هنگام 360 هم همین بود یه حرکت استراتژیک که MS در زمینه ی کاهش قیمت جلو بیفته...
خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم
عرضم به خدمتت،تا حدودی سونی موفق تر و بهتر عمل خواهد کرد.سونی،ریشه تمام بازیخورها رو تو دستش داره،تو E3 از اون بازی های توپش یه دو سه تا رو میکنه،از اونایی که رو کرده هم یه دو تا کلیپ دیگه میده،اینطوری با اینکه کنسولش گرونتره بازم میان میخرن.دیگه نیازی به کاهش قیمت نیست.همانطور که دیگه ژاپن تحت کنترل سونی درومد! ولی اگه تو ایران بگی به دلیل کمبود بودجه :biggrin1: مایکروسافت یه سرو گردن جلوتره!!!

عرضم به خدمتت،تا حدودی سونی موفق تر و بهتر عمل خواهد کرد.سونی،ریشه تمام بازیخورها رو تو دستش داره،تو E3 از اون بازی های توپش یه دو سه تا رو میکنه،از اونایی که رو کرده هم یه دو تا کلیپ دیگه میده،اینطوری با اینکه کنسولش گرونتره بازم میان میخرن.دیگه نیازی به کاهش قیمت نیست.همانطور که دیگه ژاپن تحت کنترل سونی درومد! ولی اگه تو ایران بگی به دلیل کمبود بودجه :biggrin1: مایکروسافت یه سرو گردن جلوتره!!!
نه برادر!
بحث ایران و کلاً کشورهای Pirate نیست،بحث بازار بین المللی...
اگه بازی های انحصاری تاثیر گذار بودن مسلماً سال 08 باید تاثیرشون رو نشون میدادن...
به غیر از دو ماهی که MGS4 عرضه شد PS3 دائماً فروشش زیر XBOX بود تا سپتانبر 08 که MS قیمتاشو دوباره کاهش داد و همون موقع بود که XBOX شروع کرد به فاصله گرفتن از PS3 الآن فاصله ای بیش از 8 میلیون دستگاه دارن و قطعاً عرضه ی بازی های عالی انحصاری(Killzone 2) به هیچ وجه گره گشا نیست و حداقل تا سه ماهه ی اول 2010 فقط قیمت حرف میزنه(بحران اقتصادی) اگه سونی کاهش قیمتشو بذار برای آخر سال عملاً بی اثر میشه چون همون موقع هم MS دوباره کاهش قیمت میده...

*مرتضی جان بازار ایران 1/1000 بازار جهان رو تشکیل نمی ده بحث بازارهای بین المللیه(بازارهایی که Halo 3 تو 12 روز 3 میلیون نسخه فروش میکنه!).

*منظورتو از ریشه ی گیمرها متوجه نشدم؟!یکم توضیح;)

*حتی اگه ایران رو هم بازار حساب کنیم،تفاوت فروش 360 رو قبل و بعد از کاهش قیمت مقایسه کن(البته Piracy کنسول هم تاثیر گذاره هست)

به هر حال این نظر منه و فقط در حد تئوریه.

به نظر من ms برنده ست
چون قیمت پایین تری داره و خیلی بهتر از sony شروع کرد درسته sony داره خودشو جم و جور می کنه اما فکر نکنم به ms برسه. ps3 بازی های بهتری(gow 3 heavy rain mag gt5 uncharted 2 ....) در اینده داره نسبت به xbocx 360 اما دیگه دیره.من خودم دوست دارم سونی ببره جون ازش بیشتر خوشم میاد.

به نظر من ms برنده ست
چون قیمت پایین تری داره و خیلی بهتر از sony شروع کرد درسته sony داره خودشو جم و جور می کنه اما فکر نکنم به ms برسه. ps3 بازی های بهتری(gow 3 heavy rain mag gt5 uncharted 2 ....) در اینده داره نسبت به xbocx 360 اما دیگه دیره.من خودم دوست دارم سونی ببره جون ازش بیشتر خوشم میاد.
کم کم سیستم لایو تعطیل میشه!! چرا چون آنلاین پلی 3 مجانیه! این خیلی زیاده!

کم کم سیستم لایو تعطیل میشه!! چرا چون آنلاین پلی 3 مجانیه! این خیلی زیاده!
تو دیگه چرا برادر؟
1 همه چیز بازی با شبکه نیست
2 PSN در حال حاضر مجانیه،چرا که سونی فقط اینطوری میتونه با Live رقابت کنه بهت قول میدم نهایتاً زمانی که Home کامل لانچ شد PSN هم پولی میشه...
یه چیز دیگه دقیقاً برعکس گفتی! Live داره روز به روز محبوب تر میشه!
همین E3 هم رکورد بیشترین کاربر Online یک شبکه ی بازی رو توی کتاب رکورد گینس ثبت کرد!
این رو هم در نظر بگیر در حال حاضر تعداد کاربرای PSN با در نظر گرفتن مجانی بودنش و مجموع کاربرای PSP و PS3 هنوز هم از Live که فقط کاربرای XBOX هستن و اتفاقاً شارژ مدت دار دارن( اکانت پولی)کمتره!

این رو هم در نظر بگیر در حال حاضر تعداد کاربرای PSN با در نظر گرفتن مجانی بودنش و مجموع کاربرای PSP و PS3 هنوز هم از Live که فقط کاربرای XBOX هستن و اتفاقاً شارژ مدت دار دارن( اکانت پولی)کمتره!
جوجه رو آخر تابستون میشمارن :biggrin1:

سلام به دوستانی که دستگاه پال دارن و کف بازی Ghost Busters بودن و با خبر انحصاری بودن این بازی برای سونی در اروپا حالشون گرفته شد.
امروز Atari اعلام کرد این عنوان از همون ابتدا برای XBOX رجیون Free عرضه میشه!
یعنی همه میتونن از همون ابتدا این بازی رو با هر رجیونی بازی کنن...

بازی های PS3 بسته یه نام و زمان پخش بازی
از 15000 تا 80000 تومان
آخه این انصافه رفتم شباهنگ گفتم Heavenly Swoardرو میخام بم میگه 40تومن:eek:بعد شما چطور تو سایت چنین تبلیغاتی رو میکنی نه وجدانا این انصافه.تازه دست دوم هم بود.
خداییش چند سال از عرضه این بازی میگذره یعنی این بازی باید هم قیمت Kill Zone 2باشه.

الان پلاتینیومش اومده 35-40تومن(البته اینو نمیدونم بچه ها بم گفتن).

این رسمش نیست.

ببخشید اینجا جاش نبود. خیلی عصبی بودم

قابل توجه مدیر سایت شباهنگ

سلام به برو بچ اهواز
چند تا سوال از جناب Morti-Mer دارم

1. PSP 3000 چه قیمته ؟ (اگه دارید من 4 تا می خوام) :biggrin1:
2. رم 16 گیگ PSP چه قیمته ؟
3. PSP 3000 چه رنگ هایی دارید؟
4. وب کم PSP چه قیمته؟

با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟