تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
یه جا تو تبریز بگین که بازی اورجینال میفروشه

سلام

هیچ جا

نمی گم سفارش بدی بیارن یا هم شانسی تو مغازه داشته باشن

---------- نوشته در 12:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 AM ارسال شده بود ----------

هکس یخده؟![/QUOTE

این حرفت دیگه کاملا بی انصافیه الان تبریز دیگه تبریز قدیم نیست با تهران 50 تومان فرق قیمت باشه فوقش 10تومان است اونم هزینه همون باربریش میشه برات

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
سلام

هیچ جا

نمی گم سفارش بدی بیارن یا هم شانسی تو مغازه داشته باشن

---------- نوشته در 12:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 AM ارسال شده بود ----------

هکس یخده؟!

این حرفت دیگه کاملا بی انصافیه الان تبریز دیگه تبریز قدیم نیست با تهران 50 تومان فرق قیمت باشه فوقش 10تومان است اونم هزینه همون باربریش میشه برات

خیلی ممنون به خاطر راهنمایی
ولی این جمله ای که شما گفتین (واسه هکس یخده ؟! ) نتونستم به بی انصافی و قیمت ربط بدم منظور من این بود که کسی نیست به من جواب بده؟!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
خیلی ممنون به خاطر راهنمایی
ولی این جمله ای که شما گفتین (واسه هکس یخده ؟! ) نتونستم به بی انصافی و قیمت ربط بدم منظور من این بود که کسی نیست به من جواب بده؟!

شرمنده میثم جان اشتباه برداشت کردم

پدرت زده زیرش واست 360 نگرفت اقا دست دوم بگیر ارکید ارزونتر در میاد بهتر از هیچی هم است

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
شرمنده میثم جان اشتباه برداشت کردم

پدرت زده زیرش واست 360 نگرفت اقا دست دوم بگیر ارکید ارزونتر در میاد بهتر از هیچی هم است
اره زیرش زد بد جوری هم زد تو ذوق از اول هیچی نمی گفت بهتر بود خدا رو شکر که قبلا یه سکه تمام و یه ربع گرفته بودم و 300 تومن هم تو جیب دارم راحت میتونم یه slim+kinect بگیرم فقط دلار رفت بالا از شانس ای کاش قیمت سکه زود تر بره بالا چون تا یه هفته صبر میکنم اگه هم قیمت سکه نره بالا باز میفروشم بخرم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
اره زیرش زد بد جوری هم زد تو ذوق از اول هیچی نمی گفت بهتر بود خدا رو شکر که قبلا یه سکه تمام و یه ربع گرفته بودم و 300 تومن هم تو جیب دارم راحت میتونم یه slim+kinect بگیرم فقط دلار رفت بالا از شانس ای کاش قیمت سکه زود تر بره بالا چون تا یه هفته صبر میکنم اگه هم قیمت سکه نره بالا باز میفروشم بخرم

انشا الله تو هم به جمع ما می پیوندی

اگر باز سوالی بود من درخدمتم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
بچه ها زلزله چه احساسی رو داشت براتون واقعا بد بود
نه پس چی! می خواستی خوب باشه!!!؟
باید کمک بشه به بازماندگان و مجروحان زلزله.بیش از 250 نفر کشته و نزدیک به 2000 نفر مجروح داشته این حادثه در حالی که امشب و دیشب به جای اینکه صدا و سیما اطلاع رسانی کنه که مردم زلزله زده نیاز به کمک و خونرسانی دارند جالبه که شبکه 3 خنده بازار پخش میکنه!!!!!!!!!!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
نه پس چی! می خواستی خوب باشه!!!؟
باید کمک بشه به بازماندگان و مجروحان زلزله.بیش از 250 نفر کشته و نزدیک به 2000 نفر مجروح داشته این حادثه در حالی که امشب و دیشب به جای اینکه صدا و سیما اطلاع رسانی کنه که مردم زلزله زده نیاز به کمک و خونرسانی دارند جالبه که شبکه 3 خنده بازار پخش میکنه!!!!!!!!!!
دیگه چرا میزنی:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر