تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

اقا احسان مغازه زدید

اقاfardinشما قبلا کدوم مغازه بودید والان بازی هاتون رو کدوم مغازه میدید وایا خودتون مستقیم میدید

با تشکر

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دوستان عزیز تبریزی!
تبریز یه کم مشکل داره تو این چور زمینه ها، اگه میخواید با یه قیمت بهتری 360 یا PS3 یا هر چیزه دیگه ای بگیرید بیاید یه سر بزنید به ارومیه، در هر حال ارزونتر هست و بیشتر پیدا میشه.
از ترمینال میتونید از این تاکسی ها بگیرید در عرض 1 ساعت و 20 دقیقه به ارومیه با برسید و راحت بخرید و برگردید.

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
دوستان عزیز تبریزی!
تبریز یه کم مشکل داره تو این چور زمینه ها، اگه میخواید با یه قیمت بهتری 360 یا PS3 یا هر چیزه دیگه ای بگیرید بیاید یه سر بزنید به ارومیه، در هر حال ارزونتر هست و بیشتر پیدا میشه.
از ترمینال میتونید از این تاکسی ها بگیرید در عرض 1 ساعت و 20 دقیقه به ارومیه با برسید و راحت بخرید و برگردید.
اونجا xbox360 چنده؟

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
دوستان عزیز تبریزی!

فکر نکنم!؟ الان 360 آرکید تو ارومیه چنده؟
اونجوری هم که بعضی ها میگن تو تبریز خیلی گرون میدن نیست. اگه یه کم بیشتر بگردی و یه کم هم زرنگ باشی می تونی با اختلاف 20 یا 30 هزار تومن 360 یا PS3 بگیری. که به نظر من ارزشش رو داره به جای اینکه هلک هلک پاشی بری تهران. چقدر هم پول خرج کنی. خرید اینترنتی رو هم که اصلا" صحبتش رو نکنید که آدام گوره گوره باشینا بوه گویولار هله گالسین گورمیسن! /:)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
دقیق خبر ندارم چنده، ولی چیزی که میدونم اینه که حداقل تعداد مغازه های بیشتری تو ارومیه هست، دلیل اصلیش هم اینه که اصولا اماکن کاری باهاشون نداره.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بهترین شرکت سرویس دهنده adsl برای بازی تو منطقه ولیعصر 2ومنظریه کدوم شرکته
منطقه نمیخواد که. هر جا میخوای باش. شرکت با مخابرات منطقتون هماهنگ میشه لازم نیست نزدیک خونه شما باشه.

تا الان بهترین سرویس دهنده توی تبریز با پینگ عالی شرکت همارا سیستم هست.
http://www.hamarasystem.net/

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام. 360 من سه شده .. البته پارسال . میخواستم بدونم میتونین یه جا معرفی کنین که قطعاتش رو وردارن ؟ اسم مغازه رو هم بگین چه بهتر ... 360 ارکید فالکون .. در ضمن میخوام یکی بخرم .. در این موردم راهنمایی کنین ممنون میشم .....

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
شنیدم یه xbox360 به طرح جدید قراره بیاد / حالا نمی دونم الان رو خطه تولیده یا نه
ولی اگه صبر کنید اون بیاد و بخرید بنظرم خیلی بهتره
هم هاردش بالاست / هم به kinket بطور مستقیم می خوره و هم وایرلیسی چیزی داخلش هست

حالا اگه عجله دارید که هیچ ولی اگه عجله ندارید بنظرم صبر کنید بهتره ( خودم بودم صبر می کردم )

در نهایت مسئله کپیخود شدنش هم هست که بهتره خودتون تصمیم بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر