تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام...
یه مشکل دارم اینکه وقتی TV رو با HDMI وصل می کنم به لپتاپ،ویدئو نمی تونم پخش کنم...

ضمنا از مانیتور خود لپتاپ استفاده نمیشه-یه مانیتور ایسوس با DVI وصله بهش-وقتی HDMI اضافه میشه این مشکل پیش میاد....

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter
سلام اقا جان
دوستان عزیز من یه دونه از این بلندگوهای کوچولو خریدم ولی هرکاری میکنم صدا ازشون در نمیاد
راستی من خیلی نوب و تازه کارم
باید چجوری تنظیمش کنم؟

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
سلام دوستان
من سیپیو 4690k دارم میخواستم بدونم اگه بخوام از گرافیک انبوردش استفاده کنم و گرافیکم رو بفروشم باید چکار کنم؟؟
چندتا درایور برای گرافیک اینتل گرفتم اما نصب نشدن ارور میداد.
ممنون میشم راهنمایی کنید

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
سلام یه مشکلی برام بوجود اومد . یه مانیتور با رزولوشن 768*1360 دارم که 4,5 ساله داره کار میکنه اما امروز وقتی سیستم رو روشن کردم ، تصویر مانیتورم حدود 7،8 میلی متر به سمت چپ حرکت کرده و سمت راست به همین مقدار سیاه شده . خواستم از AMD contorl center و screen resolution خود ویندوز درست کنم اما دیگه مانتیورم شناخته نمیشه و زده generic non pnp monitor . توی Device manager هم همینو نوشته . یه بار uninstall نرم افزاری کردم مانیتور رو . سیستم رو خاموش کردم . مانتیور رو جدا کردم کلا و دوباره وصل کردم اما فایده ای نداشت
چیکار کنم تا مانیتور رو شناسایی کنه . این ناقص بودن تصویر خیلی اذیت داره میکنه

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
سلام یه مشکلی برام بوجود اومد . یه مانیتور با رزولوشن 768*1360 دارم که 4,5 ساله داره کار میکنه اما امروز وقتی سیستم رو روشن کردم ، تصویر مانیتورم حدود 7،8 میلی متر به سمت چپ حرکت کرده و سمت راست به همین مقدار سیاه شده . خواستم از AMD contorl center و screen resolution خود ویندوز درست کنم اما دیگه مانتیورم شناخته نمیشه و زده generic non pnp monitor . توی Device manager هم همینو نوشته . یه بار uninstall نرم افزاری کردم مانیتور رو . سیستم رو خاموش کردم . مانتیور رو جدا کردم کلا و دوباره وصل کردم اما فایده ای نداشت
چیکار کنم تا مانیتور رو شناسایی کنه . این ناقص بودن تصویر خیلی اذیت داره میکنه
دوست عزیز شاید مسخره باشه اما تو کلیدهای مونیتور از Auto Adjustment استفاده کردید؟

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
داداش اولین کاری ک کردم همین بوده
اساتیدی مثل فرشیدخان اطلاعات و البته صلاحیت خیلی بیشتری نسبت به بنده دارند.
به عنوان یه پیشنهاد، تست کنید آیا تو محیط Safe mode هم همچین حالتی وجود داره یا نه.

Nightpower

کاربر سایت
May 18, 2014
8
سلام
ببخشید بنده مشکلی دارم چند وفت پیش سیستمم یک دفعه خاموش شد و دیگه روشن نمیشد ، خودم یکم سیستم و چک کردم دیدم که وقتی کارت گرافیک و بر میدارم سیستم روشن میشه ولی وقتی هست روشن نمیشه رفتم پرس و جو کردم گفتند باید گرافیک جدید بگیرم گه گرفتم ، حالا با این گرافیک سیستم بالا میاد ولی وقتی درایور رو نصب میکنم بعد سیستم رو ریست میدم دیگه ویندوز بالا نمیاد یعنی تا لوگو ویندوز میاد بعد ریست میشه بعد وقتی از سیف مود میرم و درایور رو پاک میکنم سیستم بالا میاد
اگه کسی میدونه میشه بگید مشکل از چیه ؟

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
دوستان یه سیستمی داریم که corei3 هستش و گهگداری فریز (Freeze) میشه. به نظر شما مشکل از سی پی یو شه یا مادر بوردش ؟

مشکل رفع شد. به نظر میومد که پایه های CPU شل بودن و همینطور سیلیکون کافی هم نداشت.

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,277
نام
محمدرضا
سلام ،
مونیتور در حین انجام بازی پیام No Vga داد و بعد از ریستارت شدن یه سری خط سبز اومده رو تصویر که از همون لحظه ی بوت شدن این خطها هستن رو تصویر .
رزولوشن که 1080p بود یهو شد 600×800 و نهایتش تا 1200×1600 میره ، حتی جدیدترین درایور گرافیک رو هم نصب کردم و بازم همینطوره .
بازیها به هیج وجه اجرا نمیشن و DirectX error میدن .
کارت گرافیک کاملاً سالم بود و هیچ مشکلی نداشت . یهو همچین شد .

Intel Core i5 2500k
Msi GTX 560Ti hawk
2*2 Gskill 1600mhz
PSU GREEN 635GP

ممنون میشم کمک کنید .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام.
یه عدد CPU Cooler Deepcool GAMMAXX 200 رو مادربورد GIGABYTE H55 USB3 نصب کردم که مثلا دمای CPU رو بیارم پایین. اما نه تنها دمای CPU پایین نیومده بلکه افت فریم های شدیدی هم تو بازی ها دارم. قبل نصب کردن CPU Cooler بازیا روون اجرا می شدن.
ممنون میشم کمکم کنین

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
:| تاپیک رسما خوابیده !!
دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .
من کیسم رو چند وقت پیش به دلایلی کامل قطعاتشو جدا کردم و امروز دوباره وصل کردم . حالا مشکل اینه که وقتی دکمه پاور رو میزنم ، کیس روشن میشه ولی بعد چند ثانیه خاموش میشه ! و بعد اتومات روشن میشه .
تو این مدت هم هیچ تصویری بر روی مانیتور نمیاد ! دو تا پاور مختلف هم تست کردم باز این طوری بود !
همه قطعات رو جدا کردم دوباره بستم این دفعه کامپیوتر روشن میمونه و خاموش نمیشه ولی بازم هیچ تصویری نیست !!
سوکت های پنل روبرو رو هم در اوردم کامل و از کلید پاور روی خود mainboard استفاده کردم ولی همچنان تاثیری نداشت :( دو تا کارت مختلف روی دو تا اسلات pci مادربورد تست کردم ولی بازم تغییری ایجاد نشد ! خیلی کارا کردم ولی بازم فرق نکرد :D:((
میتونید بگید مشکل چیه ؟:-/ ممکنه برای قسمت cpu اتفاقی افتاده باشه و همین طور خارهای اسلاتش ؟:(

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
دوستان من یه هدست لاجیتک g230 خریداری کردم همه چی درسته به جز میکروفون اصلا کار نمیکنه کسی میدونه مشکل از چیه?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر