تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
این مشکل دلایل زیادی داره مثلا کنترولرش خراب شده باشه ، به هد یا پلاتر ضربه ای وارد شده باشه ، اتصالات ش (مثل کابل یا سر سوکت ها) مشکل پیدا کرده باشه و...
با سیستم دیگه امتحان کردی ؟ البته یه نکته رو هم بگم با وضعیت فعلی (پارتیشنش پریده) اگر هم Initialize هم بشه درصد برگشت اطلاعات خیلی کمه !

وارد محیط Realtek HD Audio Manager شو بعد قسمت بالا گوشه سمت راست Device advanced settings رو انتخاب کن تو صفحه ی جدید بخش Playback Device حالت >> ...Make front and rear رو انتخاب کن و تمام !
ممنون زدم ولی هدستم رو که به جلو وصل میکنم به عنوان headphone میشناسه نه Rear speaker :(
چه کنم؟

- - -ویرایش - - -

درست شد ممنون :D

آخرین ویرایش:

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
آقا این اسپیکر و هدفونم درست شدن! یعنی هر دو رو میشناسه! ولی بارم وقتی یه فایل باز میکنم، فقط از یکی صدا میاد! تیکه دومین گزینه رو هم زدم :(
چه کنم؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان باتری لپتاپی که فقط در منزل استفاده میشه رو چطور نگهداری کنم؟

خرید یه کولینگ لپ تاپ براش کفایت میکنه، دیگه کار خاصی نمیخواد
هر چند وقت یه بار هم از باطریش استفاده کن بجای برق مستقیم.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان یه DVD writer دارم که مشکل پیدا کرده دیسک رو که توش میزارم نمی چرخونه .چشمش روشن میشه. مشکل از چی میتونه باشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
درود دوستان یه DVD writer دارم که مشکل پیدا کرده دیسک رو که توش میزارم نمی چرخونه .چشمش روشن میشه. مشکل از چی میتونه باشه؟
PATA هستش یا SATA ؟
اتصالاتش رو چک کن مخصوصا ورودیه پاور یا کلا کابل Data و Powerش رو جابجا کن اگه نتیجه نداد احتمالا مرخص شده !

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
آقا این اسپیکر و هدفونم درست شدن! یعنی هر دو رو میشناسه! ولی بارم وقتی یه فایل باز میکنم، فقط از یکی صدا میاد! تیکه دومین گزینه رو هم زدم :(
چه کنم؟
اسپیکر هدفون درست شد!
سوکت هدست رو به پورت میکروفون زدم و از realtek، گزینه front speaker رو زدم درست شد :D
آقا یه مشکل تو شبکه کردن دارم! همینجا بپرسم؟
میخوام دو تا کامپیوترمو که به یه مودم وصلن رو شبکه کنم! میشه؟ مثلا برا بازی! یا انتقال فایل ها!

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
PATA هستش یا SATA ؟
اتصالاتش رو چک کن مخصوصا ورودیه پاور یا کلا کابل Data و Powerش رو جابجا کن اگه نتیجه نداد احتمالا مرخص شده !
این دستگاه واسه خودم نیست واسه کس دیگست رو سیستم خودم چک کردمش بازم همونجوریه IDE هستش

farhad_ea

کاربر سایت
Sep 8, 2009
63
نام
فرهاد
سلام دوستان
سیستم من حین بازی کردن یک دفعه صفحه سیاه میشه و ریستارت میکنه .ضمنا یه بوق ممتد از اسپیکر در میاد هنگام ریستارت شدن
از وقتی گرافیکمو عوض کردم اینطوری شده.gtx 460 داشتم درست بود.الان hd7870 دارم.پاورم همgreen 530 eu هست
تشکر لطفا کمک کنید

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام دوستان
سیستم من حین بازی کردن یک دفعه صفحه سیاه میشه و ریستارت میکنه .ضمنا یه بوق ممتد از اسپیکر در میاد هنگام ریستارت شدن
از وقتی گرافیکمو عوض کردم اینطوری شده.gtx 460 داشتم درست بود.الان hd7870 دارم.پاورم همgreen 530 eu هست
تشکر لطفا کمک کنید

به احتمال زیاد از پاور هست که توان تغذیه ی کارت گرافیک شما رو نداره یا اینکه دیگه خراب شده

یه پاور 600 وات به بالا برای کارت شما لازم هست. قبل از اینکه کارت رو بسوزونه اقدام کنید!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اسپیکر هدفون درست شد!
سوکت هدست رو به پورت میکروفون زدم و از realtek، گزینه front speaker رو زدم درست شد
biggrin1.gif

آقا یه مشکل تو شبکه کردن دارم! همینجا بپرسم؟
میخوام دو تا کامپیوترمو که به یه مودم وصلن رو شبکه کنم! میشه؟ مثلا برا بازی! یا انتقال فایل ها!
از وضعیت مودمت اطلاع ندارم ولی اگه DHCP فعال هستش تنظیمات هر 2 سیستم رو بذار رو Auto خودشون IP میگیرن و به نوعی شبکه میشن در غیر اینصورت باید دستی بهشون IP بدی تو یه رنج مشخص مثلا اگه IPـیه مودم 192.168.1.1 هستش این به عنوان Gateway میشه و شروع IP هم برای سیستم های دیگه از 192.168.1.2 (البته بسته به مودم ممکنه چیز دیگه ای باشه) میشه ، بقیه تنظیمات هم برای اشتراک گذاری ، سطح دسترسی و بقیه موارد هم مربوط به تنظیماتی که تو سیستم ها اعمال میکنی میشه.
این دستگاه واسه خودم نیست واسه کس دیگست رو سیستم خودم چک کردمش بازم همونجوریه IDE هستش
اگه Jumper پشتش رو Master بوده (به شرط اینکه اگه ODDـیه IDE دیگه ای هم به همین کابل متصل هستش حتما رو Slave باشه) همونطور که گفتم مرخص شده و کار خاصی نمیشه کرد ارزش تعمیر هم نداره !

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
پس از خود لپتاپ خارجش نکنم؟

خارجش کنی هم مشکلی نداره، اما نباید طولانی مدت بلا استفاده بمونه، هر چند مدت یکبار باید باطری کامل تخلیه و دوباره شارژ بشه.

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
سلام.
کارت گرافیکم 7750 هست و تو ضریب x8 کار میکنه میخواستم ببینم این عادیه؟چون عکس کارتای دیگه از همین مدل رو دیدم همه روی x16 بودن!به سی پی یو ربط داره؟سی پی یوم g2020ـه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر