تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

آخه سیستمم رو سال 2007 گرفتم و تا حالا نق نزده، فقط بعد از این که درایوام رو قطع و وصل کردم این مشکل پیش اومد؟!
خب بعد از سه سال پاورت اگه برند اصلی هم باشه باز قدرتش کمتر شده،وقتی یه درایو دیگه هم به سیستم اضافه می کنی طبیعیه که بار بیشتری از پاور میکشه دیگه.

سلام این پیغام رو مید
URL]

اقا حالا چی شد اخرش؟؟:biggrin1:

آخرش این شده که بدون اطلاعات یه ارور گذاشتی و نگفتی هم که قبلش چی نصب کردی یا چه اتفاقی افتاده که اینطوری شده

این Error مربوط به یه نصب برنامه ی قدیمی یا یه فایل قدیمی از کتابخانه های ویندوز هست که وجودش لازم نیست
یه برنامه مثل Registery Cleaner رو دانلود و نصب کن و بزار Scan کنه تا مسیر صوری مربوط به این برنامه رو پاک کنه و ویندوز درست کار کنه،اگرم که اصلا ویندوز بالا نمیاد که با F8 از Safe Boot بیارش بالا و برنامه رو نصب کن.

عجب بدبختیه ها، آقا همون مشکل قبلیم بود در قطع و وصل درایورام، حالا یه مشکل جدید بعد از اون جریان دارم اونم اینه که در طول هفته پیش سیستمم یکی دوبار به طور خودکار خاموش شد تا همین دیروز که MW2 رو نصب و اجرا کردم، بعد از 10-15 دقیقه بازی صفحه مونیتور سیاه میشه ولی موسیقی بازی همچنان در حال پخشه و همچنین موس و کیبورد هم قفل میشن و تنها یک راه می موند و اونم زدن دکمه Reset کیس هست و این مشکل رو تا 4-5 بار داشتم تا اینکه دیدم بعد از ریست سیستم کلا بالا نمیاد و چراغ کیس هم قرمز ثابت میمونه، در کیس رو باز کردم و دیدم CPU و VGA کلا کار نمیکنن تا اینکه سیستم رو بردم پیش خدمات کامپیوتری و حالا هم آوردمش طرف گفت مشکل سخت افزاری بوده و حلش کرده، ولی حالا باز رفتم MW2 بازی کنم که دیدم بعد از 10-15 دقیقه بازی همون سیاه شدن صفحه اتفاق افتاد و مجبور به ریست شدم، حالا مشکل از کجاست و چکار کنم، سیستم من:

CPU: AMD 64X2 4000
VGA: ASUS 8600 GTS 256mb
M.B: ASUS M2N-E SLI
RAM: 1gb
H.D.D: MAXTOR 160gb
Power: که مال خود کیسمه: 450w و کیسم هم Elegance هست
سیستمم رو Sep 2007 گرفتم

سلام دوستان
برای LAptop یکی از دوستام مشکلی پیش اومده - Windows بالا میاد و همچی عالی میکنه اما بعد از 2 تا 3 دقیقه هنگ میکنه - من حتی بازی و برنامه هم بازمیکنم بعد از چند لحظه هنگ میکنه -

toshiba-satellite L510

فکر میکنید مشکل از چی هست ؟ مشکل دما یا چیزه دیگه ؟

عجب بدبختیه ها، آقا همون مشکل قبلیم بود در قطع و وصل درایورام، حالا یه مشکل جدید بعد از اون جریان دارم اونم اینه که در طول هفته پیش سیستمم یکی دوبار به طور خودکار خاموش شد تا همین دیروز که MW2 رو نصب و اجرا کردم، بعد از 10-15 دقیقه بازی صفحه مونیتور سیاه میشه ولی موسیقی بازی همچنان در حال پخشه و همچنین موس و کیبورد هم قفل میشن و تنها یک راه می موند و اونم زدن دکمه Reset کیس هست و این مشکل رو تا 4-5 بار داشتم تا اینکه دیدم بعد از ریست سیستم کلا بالا نمیاد و چراغ کیس هم قرمز ثابت میمونه، در کیس رو باز کردم و دیدم CPU و VGA کلا کار نمیکنن تا اینکه سیستم رو بردم پیش خدمات کامپیوتری و حالا هم آوردمش طرف گفت مشکل سخت افزاری بوده و حلش کرده، ولی حالا باز رفتم MW2 بازی کنم که دیدم بعد از 10-15 دقیقه بازی همون سیاه شدن صفحه اتفاق افتاد و مجبور به ریست شدم، حالا مشکل از کجاست و چکار کنم، سیستم من:

CPU: AMD 64X2 4000
VGA: ASUS 8600 GTS 256mb
M.B: ASUS M2N-E SLI
RAM: 1gb
H.D.D: MAXTOR 160gb
Power: که مال خود کیسمه: 450w و کیسم هم Elegance هست
سیستمم رو Sep 2007 گرفتم

مقصر خودتی عزیز،دفه پیش هم گفتم که چه نکاتی رو چک کنی،حالا هم میگم
شما اول از همه اون پاور آشغالی رو دربیار و بنداز توی سطل آشغال و یه پاور Green 535W بگیر و نصب کن تا مشکلت حل بشه و هم دونه دونه قطعاتت رو نسوزونه
حله؟؟

سلام دوستان
برای LAptop یکی از دوستام مشکلی پیش اومده - Windows بالا میاد و همچی عالی میکنه اما بعد از 2 تا 3 دقیقه هنگ میکنه - من حتی بازی و برنامه هم بازمیکنم بعد از چند لحظه هنگ میکنه -

toshiba-satellite L510

فکر میکنید مشکل از چی هست ؟ مشکل دما یا چیزه دیگه ؟

اینجوری مشخص نمیشه مشکل از چی هست،میتونه از ویروس یا درایور باشه،میتونه خرابی ویندوز هم باشه،
اگر هارد رو فرمت کردی و ویندوز رو هم کامل از اول نصب کردی و مشکل پابرجا بود بعدا باید سراغ سخت افزار رفت.

سلام به بچه های PC باز و سخت افزاری
آقایون دستم به دامنتون خواهش میکنم کمکم کنید دیگه داره گریه ام میگیره!
یه سیستم 1 و 300 ای بستم 4 ماهه دارمش ولی تا حالا نتونستم یه ربع پشت سر هم بازی کنم !!!!!!حتی Battlefield 1942 ! فقط حدود 10 دقیقه کرایسیس زدم برای این مشکل:
هر بازی ای رو میذارم (بعضی وقتها هم بدون اینکه بازی ای اجرا کنم)مثلا بازی رو اجرا میکنم بعد سیستم بعد از 2-3 دقیقه هنگ میکنه.به طوری که لیزر موس خاموش میشه و هیچ چیزی کار نمیکنه و Alt+Ctrl+del هم کار نمیکنه اصلا هیچ راهی نیست مگر اینکه با دکمه ریستارتش کنی.
اینم مشخصاتش:
مدل قطعات اینه:
CPU:intel core 2 quad 9550
motherboard:asus P5Q Deluxe
vga:radeon hd 4890
ram:3*2GB Patriot bus 1066
power:coolermaster 520 w
hdd:500 gb Maxtor

این پاوری که نوشتم وقتی چک کردم دیدم براش کمه رفتم یه پاور Green خریدم 1035 وات.گفتم مشکلم حل میشه ولی امروز که خریدم و گذاشتمش دیدم هنوز همونطوریه انگار دنیا رو سرم خراب شده!!! خواهش میکنم یه کمی به من بکنید رفقا
ممکنه مشکل از کجا باشه؟تورو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم!2-3 دقیقه بعد از رفتن تو بازی همه چیز هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد
20.gif
20.gif
20.gif
20.gif

خیر سرم رفتم 4890 خریدم ولی تا حالا حتی Neighbours From Hell هم بازی نکردم!!!
بعد از عمری یه سیستم خریدیم باید اینطوری بشه!
بچه ها شدیدا نیاز به کمکتون دارم اگر مشکلم حل بشه قول میدم جبران کنم توروخدا کمکم کنید!
ممکنه مشکل از هارد باشه؟
یعنی توی این هنگ کردنها توی این مدت هارد خراب شده باشه؟
جون من کمکم کنید من نمیتونم کاریش کنم خواهش میکنم!!!

سلام به بچه های PC باز و سخت افزاری
آقایون دستم به دامنتون خواهش میکنم کمکم کنید دیگه داره گریه ام میگیره!
یه سیستم 1 و 300 ای بستم 4 ماهه دارمش ولی تا حالا نتونستم یه ربع پشت سر هم بازی کنم !!!!!!حتی Battlefield 1942 ! فقط حدود 10 دقیقه کرایسیس زدم برای این مشکل:
هر بازی ای رو میذارم (بعضی وقتها هم بدون اینکه بازی ای اجرا کنم)مثلا بازی رو اجرا میکنم بعد سیستم بعد از 2-3 دقیقه هنگ میکنه.به طوری که لیزر موس خاموش میشه و هیچ چیزی کار نمیکنه و Alt+Ctrl+del هم کار نمیکنه اصلا هیچ راهی نیست مگر اینکه با دکمه ریستارتش کنی.
اینم مشخصاتش:
مدل قطعات اینه:
CPU:intel core 2 quad 9550
motherboard:asus P5Q Deluxe
vga:radeon hd 4890
ram:3*2GB Patriot bus 1066
power:coolermaster 520 w
hdd:500 gb Maxtor

این پاوری که نوشتم وقتی چک کردم دیدم براش کمه رفتم یه پاور Green خریدم 1035 وات.گفتم مشکلم حل میشه ولی امروز که خریدم و گذاشتمش دیدم هنوز همونطوریه انگار دنیا رو سرم خراب شده!!! خواهش میکنم یه کمی به من بکنید رفقا
ممکنه مشکل از کجا باشه؟تورو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم!2-3 دقیقه بعد از رفتن تو بازی همه چیز هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد
20.gif
20.gif
20.gif
20.gif

خیر سرم رفتم 4890 خریدم ولی تا حالا حتی Neighbours From Hell هم بازی نکردم!!!
بعد از عمری یه سیستم خریدیم باید اینطوری بشه!
بچه ها شدیدا نیاز به کمکتون دارم اگر مشکلم حل بشه قول میدم جبران کنم توروخدا کمکم کنید!
ممکنه مشکل از هارد باشه؟
یعنی توی این هنگ کردنها توی این مدت هارد خراب شده باشه؟
جون من کمکم کنید من نمیتونم کاریش کنم خواهش میکنم!!!
اول از همه مشکلت اینه که همیشه سراسمیه میای سوال میکنی،اطلاعات کامل هم به بقیه نمیدی
بعدم کدوم دکتری گفته بود که پاور 1000 وات بگیری بیخودی؟،این سیستم با یه 600 وات هم بخوبی کار میکنه

بعدم رو چه حسابی 3 تا ماجول رم روی سیستم گذاشتی،طبق کدوم راهنما؟؟
شمارو کسی توجیه نکرده که پردازنده های Core 2Quad برای راندمان بالا و پایداری باید دو کاناله کار کنن و تعداد ماجولای رمشون زوج باشه؟؟
یکی از ماجولای رم رو بردار، اون دو تای دیگه رو هم طبق راهنمای دفترچه در اسلاتهای هم رنگ و هم ردیف قرار بده و تست کن.

اون پاور آشغالی رو دربیار و بنداز توی سطل آشغال و یه پاور Green 535W بگیر
برادر دستت درست، یه پاور Green 480W گرفتم مشکلم کامل حل شد، آقا به خیر گذشت، سوکت اصلی پاور (همون پاور کیس) که به مادربورد وصل میشه رو وقتی جدا کردم یکی از پین هاش سوخته بود، واقعا خدا خواست به خیر بگذره ها وگرنه خدا می دونه چقدر خرج اضافی می ذاشت سردستم این پاور مزخرف----->اینم از خیر و برکت صدقس

اول از همه مشکلت اینه که همیشه سراسمیه میای سوال میکنی،اطلاعات کامل هم به بقیه نمیدی
بعدم کدوم دکتری گفته بود که پاور 1000 وات بگیری بیخودی؟،این سیستم با یه 600 وات هم بخوبی کار میکنه

بعدم رو چه حسابی 3 تا ماجول رم روی سیستم گذاشتی،طبق کدوم راهنما؟؟
شمارو کسی توجیه نکرده که پردازنده های Core 2Quad برای راندمان بالا و پایداری باید دو کاناله کار کنن و تعداد ماجولای رمشون زوج باشه؟؟
یکی از ماجولای رم رو بردار، اون دو تای دیگه رو هم طبق راهنمای دفترچه در اسلاتهای هم رنگ و هم ردیف قرار بده و تست کن.

رفیق من اطلاعات رو کپی پیست کردم از پست های قبلیم واسه همین یه اشتباهی پیش اومد.این مادر برد DDR2 هستش و رم ها هم 3 تا 2 گیگ Rendition Bus 800 هستن
راستی من این برنامه ای که مال راهنمای مصرف برق خود Green هست رو استفاده کردم و بیشتر از 600 وات بهم میگه.
من یه تستی میکنم خبر میدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or