تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

Hoormazd Belic

عضو جدید
Aug 6, 2019
1
سلام
من لپتاپم رو یه رم 4 بهش اضافه کردم و هاردش رو SSD انداختم ویندوز رو هم عوض کردم, حالا امروز روشنش میکنم صفحه برفکی میشه, مشکل از کدومه؟! من بد جا زدم یا جنسی که گرفتم مشکل داره؟!
برند هارد transcend هست و رم کینگ استون اگه اشتباه نکنم

112763

112762

mohammadhoseinja

عضو جدید
Aug 7, 2019
1
سلام.من یک مشکل درباره cpu خودم داشتم.چند تا بازی نصب کردم یکیشم Driver sanfrancisco بود.راحت نصب شد ولی برای اجرا یک ارور میده که میگه این بازی فقط روی cpu های دو هسته ای بالا میاد.مشک اینجاس که cpu خو من هم دو هسته ای هستش.مدلش:AMD athlone(tm) 64 Processor 3500+ هستش.ممکنه از ضعف پاورم باشه؟؟؟چون پاورم قدیمیه.

hamidrezaitaly

کاربر سایت
Dec 5, 2010
26
سلام من یه لبتاپ lenovo z51-70 دارم گرافیک ati r9-m375 روشه تا راه اندازش رو نصب میکنم سیستم هنگ میکنه ، حداقل 20 ورژن از درایورش رو نصب کردم باز مشکل هست ، راهی برای حل مشکل وجود داره ؟ یا فقط میتونم از گرافیک اینتل لبتاپ استفاده کنم!!!؟

Abtin862

عضو جدید
Aug 16, 2019
1
سلام وقت بخیر من تازگیا یه مشکل عجیبی داشتم فیلمهام رو با idm دانلود میکنم منتها وسطش هی گیر میکنه در حد چند ثانیه منتها فایلهای اصلیش رو که چک میکنم هیچ مشکلی نداره من حتی idm هم دوباره نصب کردم ولی بازم گاهی اوقات این مشکل رو دارم لطفا راهنماییم کنین با تشکر

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام
مانیتور من از وقتی خریدمش بعضی وقتا اینجوری میشه و باید خاموش روشنش کنم تا اوکی بشه.با کابل دیگه هم امتحان کردم ی مدت خبری ازش نشد ولی باز هم اتفاق افتاد.
مشکل حادیه و ممکنه بدتر بشه یا میشه بیخیالش شد؟

kratosrazor

کاربر سایت
Sep 23, 2013
42
سلام.
من سیستمم موقع کار سنگین(هنگام بازی) ریست میکنه بدون اینکه هیچ ارروری نشون بده.
تو قسمت windows log ارور kernel power 41 task 63 نشون میده.
کسی به این مشکل برخورده تا حالا؟

Attachments

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    19.3 KB · مشاهده: 12

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
سلام دوستان
بنده جدیدا مشکل بلواسکرین دارم البته از نوع memory manegmant
sfc chek و memory diagostic هم کردم اروری پیدا نکرد
ولی تو بازی مخصوصا اساسنس اودیسه اینجوری میشه یهو فریز میشه جراغ هارد تند تند میزنه هنگ میکنه و بلواسکرین میده
تمام درایور ها و ویندوز به اخرین ورژن اپدیت شدن حتی درایور گرافیک هم ورژن متفاوت نصب کردم چاره نکرد
ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام.
من سیستمم موقع کار سنگین(هنگام بازی) ریست میکنه بدون اینکه هیچ ارروری نشون بده.
تو قسمت windows log ارور kernel power 41 task 63 نشون میده.
کسی به این مشکل برخورده تا حالا؟

یا مشکل پاور دارید یا کارت گرافیکتون مشکل داره. محض احتیاط با یه پاور دیگه تست کنید، اگه مشکل پا برجا بود به احتمال ۹۹٪ باید کارت گرافیکتون مشکل داشته باشه.

• Like
Reactions: kratosrazor

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
سلام دوستان
بنده جدیدا مشکل بلواسکرین دارم البته از نوع memory manegmant
sfc chek و memory diagostic هم کردم اروری پیدا نکرد
ولی تو بازی مخصوصا اساسنس اودیسه اینجوری میشه یهو فریز میشه جراغ هارد تند تند میزنه هنگ میکنه و بلواسکرین میده
تمام درایور ها و ویندوز به اخرین ورژن اپدیت شدن حتی درایور گرافیک هم ورژن متفاوت نصب کردم چاره نکرد
ممنون میشم راهنماییم بفرمایید
ممنون از راهنمایی اساتید!!
مشکلمو خودم حل کردم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان امروز یک مشکل عجیبی برام پیش اومد من 2 تا هارد دارم و امروز سیستم رو که روشن کردم اول سیستم گیر کرد رو صفحه ویندوز و بالا نیومد ریست کردم و سیستم به زور بالا اومد اما حالا یکی از هارد ها کلا ناپدید شدعه توی device manager رفتم و دیدم هارد هست و نوسته this device is working properly اما همه پارتیشن ها رفتن و فقط ssd من که درایو c من میشه هست باید چیکار کنم ؟ چون کلی اطلاعات داشتم.

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
سلام به همگی این سیستم من یه مشکلی پیدا کرده که هر بازی رو که اجرا میکنم بار اول ریستارت میکنه و دفعات بعد مشکلی نداره ( بازی بعد چند دقیقه فریز میشه و فرق نمیکنه چی باشه ) البته من فکر میکنم مشکل از کسپر اسکای باشه چون رو برنامش میزنم باعث ریستارت میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
من جدیدا یه rx580 گرفتم ولی توی بیشتر بازی ها روی 60 فریم قفله. یادمه قبلا با کرافیک هایرو دیگه توی همون بازی ها فریم بالاتر میگرفتم و فقل نبود. توی بعضی از بازی های قدیمی هم که تست کردم مثلا تا 500 فریم رو میگیرم بسته به رزولیشن.
چیکار کنم که توی همه بازی ها فریم ازاد باشه؟

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
من جدیدا یه rx580 گرفتم ولی توی بیشتر بازی ها روی 60 فریم قفله. یادمه قبلا با کرافیک هایرو دیگه توی همون بازی ها فریم بالاتر میگرفتم و فقل نبود. توی بعضی از بازی های قدیمی هم که تست کردم مثلا تا 500 فریم رو میگیرم بسته به رزولیشن.
چیکار کنم که توی همه بازی ها فریم ازاد باشه؟
شما باید از توی تنظیمات گرافیک بازی vsync رو off کنید. اگر احیانا فریم آزاد نشد به کنترل پنل کارت گرافیکتون برید و از اونجا هم این گزینه رو off کنید.

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
شما باید از توی تنظیمات گرافیک بازی vsync رو off کنید. اگر احیانا فریم آزاد نشد به کنترل پنل کارت گرافیکتون برید و از اونجا هم این گزینه رو off کنید.
نه نمیشه.هم توی تنظیمات کنترل پنل vsync اف هست هم توی بازی. یه سری بازی ها کلا روی 60 قفل شدن. چند تا نید فور اسپید و فورزا هورایزن 4 رو تست کردم روی 60 قفله. همینا رو روی سیستم دیگه با انویدیا تست کردم مشکل از خود بازی نیست. نمیدونم مربوط به گرافیک AMD میشه ؟ البته فکر نکنم چون توی یوتیوب و تست ها بازی ها بالاتر از 60 رو میزنن. فقط نمیتونم همین اپشن رو جایی پیدا کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر