تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

بع! دمت گرم فرشید! پدرمارو که در اوردی! حالامیگی به درد نمیخوره و این سری مشکل داره؟ خوب میگفتی یه سری دیگه میگرفتم دیگه! حالا اگه یه سری دیگه خریدم و بازم هارد اینجوری بود چی؟
راستی! پس چرا برق اونیکی هاردو تامین میکنه؟ حتی اگه اون هارد معیوب رو تنهایی هم میزنم بازم اینجوری هست!
یه چیز دیگه! این مادربرد که i7 رو هم ساپورت میکنه! اون بهتر نبود از این i5 760 ؟
من کی گفتم مشکل داره؟؟ گفتم توی 535 وات ها بعضی وقتا همچین مشکلی دیده شده،یعنی با 485 وات هم خوب کار می کنن اما با 535 واتش مشکل سازگاری دارن؛خیلیای دیگه که پیشنهاد می دیم و می خرن مشکلی ندارن ،
تازه با این بودجه ها چه جایگزین یا انتخاب دیگه ای هست که پیشنهاد بدیم؟ این کجاش معنی خراب بودنشون رو میده؟؟ دفه بعد بجا طلب کار شدن از مشاور باید بری یقه ی سازنده یا فروشنده رو بگیری، اما و اگرهای دیگه هم ربطی به من نداره ،مقصر خودتی و بس.

مشکل کارت گرافیک

سلام دوستان
چند وقت پیش وقتی خودم (به صورت دستی) کامپیوترم رو گردگیری کردم این اتفاق واسم افتاد!
وقتی کارت گرافیک رو سر جای خودش تو مادربورد قرار میدم کامپیوتر دیگه روشن نمیشه!(بدون کارت گرافیک روشن می شه)
نمی دونم مشکل از کجاست(بردمش یبرون تویه مغازه گفت نمی دونم مشکلش چیه 5 تومن هم جرینگی از جیب مبارک دادم)
مدل کارت گرافیک: NVIDIA GF 9500GT
مدل مادربورد: ECS 945GZT-M
خواهش میکنم راهنمایی کنین

سلام دوستان
چند وقت پیش وقتی خودم (به صورت دستی) کامپیوترم رو گردگیری کردم این اتفاق واسم افتاد!
وقتی کارت گرافیک رو سر جای خودش تو مادربورد قرار میدم کامپیوتر دیگه روشن نمیشه!(بدون کارت گرافیک روشن می شه)
نمی دونم مشکل از کجاست(بردمش یبرون تویه مغازه گفت نمی دونم مشکلش چیه 5 تومن هم جرینگی از جیب مبارک دادم)
مدل کارت گرافیک: NVIDIA GF 9500GT
مدل مادربورد: ECS 945GZT-M
خواهش میکنم راهنمایی کنین
شاید متوجه نبودی زدی یکی از قطعات روی برد و قطع کردی،
کاری که تعمیرکار می کنه اینه که مدارات رو چک می کنه تا اگر خازنی قطع شده یا پایه ای بر اتصال کوتاه شده دوباره لحیمش می کنه یا تمیزش می کنه،
اگر طرف وارد باشه مشکل کارت حل میشه، نگران نباش.

درود

دوستان اگه باندامو کنار مانیتور lcd بذارم مثل مانیتور های crt مشکلی ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟

ممنون

درود

دوستان اگه باندامو کنار مانیتور lcd بذارم مثل مانیتور های crt مشکلی ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟

ممنون
نه عزیز، مشکلی نداره

مانیتورای CRT یه میدان مغناطیسی قوی داخلشون داشتن که ممکن بود روی دستگاههای بیرون بدنه تاثیر بزاره،اما مانیتورای LCD توی طراحیشون همچین چیزی نیست که بخواد مشکل ساز بشه.

سلام.دوستان میخواستم بدونم اگه مانیتوری مثل W2261VP رو به یه PC قدیمی وصل کنیم مشکلی پیش میاد؟

سلام من وقتی دیسکی درون دی وی دی رایترم میزارم یه صدایی ازدی وی دی رایترم میادکه بعدازاون صدا دیگه دیسک اجرانمیشه اشکال ازچیه؟

سلام.دوستان میخواستم بدونم اگه مانیتوری مثل W2261VP رو به یه PC قدیمی وصل کنیم مشکلی پیش میاد؟

اگه اون PC قدیمی خروجی و رزولوشن مانیتور 2261 رو داشته باشه مشکلی پیش نمیاد، بعیده که اصولا نتونه تصویر مناسب بده،

سلام من وقتی دیسکی درون دی وی دی رایترم میزارم یه صدایی ازدی وی دی رایترم میادکه بعدازاون صدا دیگه دیسک اجرانمیشه اشکال ازچیه؟

اگر با همه ی دیسکها اینطوری میشه یعنی اینکه لنز درایوت ضعیف شده و باید یکی دیگه بخری یا اگر گارانتی داره بدی گارانتی.

سلام
من یه لپتاپ vaio سونی vgn-sz28gp دارم که وقتی سوییچ میکنم تو حالت speed میاد بالا به 1 دقیقه نمیکشه که خاموش میشه ولی تو حالت stamina مشکلی نداره کسی میدونه چه مرگشه؟ ویندوزم عوض کردم فرقی نمیکنه هم 7 دارم هم xp
N_aggressive%20%2840%29.gif

سلام همگی....
دوستان من یک هارد اکسترنال مدل hitachi 500 G خریدم اما وقتی به pc وصلش میکنم مرتبا ی صدایی ازش میاد دیگ دیگ دیگ دیگ.......
مشکل از چیه؟
به usb2 هم وصلش کردم.... دو تا کابلش هم زدم.... ولی نشد....
البته به دستگاه دیگه ای که میزنم مشکلی نداره.....
بعد ی مدت اومدم pc رو ریختم بیرون تمیز کردم قطعات رو و اینبار که وصل کردم شناخت هارد رو اما وقتی دارم copy میکنم روش یهو از حالت شناخته شدن انگار درمیاد و سرعت انتقال داده ها میشه صفر.... به عبارتی هنگ میکنه.....
ویندوز رو تازه نصب کردم 7 ..
به نظر شما مربوط به چیه؟؟؟ ممکنه مربوط به مادربرم باشه؟؟؟؟ مثلا usb هام خراب باشن؟؟؟؟

همونطور که اول سوالت گفتی اگه ازش صداهای عجیب غریب میاد این یعنی احتمال اینکه مشکل سخت افزاری باشه خیلی زیاده.
بهتره زودتر بفرستی گارانتی.

سلام
من یه لپتاپ vaio سونی vgn-sz28gp دارم که وقتی سوییچ میکنم تو حالت speed میاد بالا به 1 دقیقه نمیکشه که خاموش میشه ولی تو حالت stamina مشکلی نداره کسی میدونه چه مرگشه؟ ویندوزم عوض کردم فرقی نمیکنه هم 7 دارم هم xp
N_aggressive%20%2840%29.gif
احتمالا مشکل سخت افزاری داره

حالا یا باطری مورد پیدا کرده یا یکی از قطعات روی بردش زیادی داغ می کنه که خاموش میشه، بهتره ببری نمایندگی نشون بدی.

سلام دوستان

چند وقت پیش یه هارد 1ترا seagate 7200.12 گرفتم ولی همون روز اول دیدم مشکل داره و فرستادمش گارانتی بعد از اینکه از گارانتی برگشت(نمیدونم تعمیر شده یا تعویض) بنظر خوب میاد ولی صدا داره و بعضی وقتا سرعتش میاد پایین!!!

اینم یه بنچمارک از این هارد .

59796264304213817679.png

اون لحظه هایی که سرعت کم میشه یه صدای نسبتا بلندی از هارد شنیده میشه!!
دلیل کم شدن لحظه ای سرعت از چیه؟! مشکلی داره!؟!!
در ضمن یه هار Western Blue 500Gig هم دارم که هیچ مشکلی نداره!!!!

مشخصات سیستم !
AMD Athlon X4 635
main: msi 870 G45
geforce 9500GT
power 350W green

با سلام خدمت دوستان من جدیدا یک مشکل پیدا کردم که خیلی داره ازار دهنده میشه

مشکل من این است که زمانی که PC را روشن می کنم تصویر نمی اد و چند بار باید دکمه reset کیس را بزنم تا بالا بیاد و زمانی که میاد بالا بعد از مثلا یک 10 دقیقه کار کردن هنگ می کنه تا این که دوباره restart می کنم و باز تصویر ندارم و شواهد نشان می ده که اصلا دستگاه هم boot نمیشه تا اینکه چند بار دوباره دکمه Reset را می زنم تا اینکه تصویر بیاد بالا و بعد از اینکه انگار سیستم گرم میشه دیگه مشکل نداره تا زمانی که دوباره دستگاه خاموش بشه و یا خنک بشه.تمام قطعات را یکبار چک کردم یعنی از مادربرد جدا کردم اما متاسفانه مشکل سر جاش است البته به غیر از Graphic Card.
card:gtx 260 zotac
power 585 green
mb:msi
cpu:amd 64+ 6000 bE
ram:Kingstone 4gb

به نظر دوستان و اساتید من باید برای حل این مشکل چی کار کنم؟!
ممنون میشم کسی راهی به ذهنش رسید به من بگه.

سلام دوستان

چند وقت پیش یه هارد 1ترا seagate 7200.12 گرفتم ولی همون روز اول دیدم مشکل داره و فرستادمش گارانتی بعد از اینکه از گارانتی برگشت(نمیدونم تعمیر شده یا تعویض) بنظر خوب میاد ولی صدا داره و بعضی وقتا سرعتش میاد پایین!!!

اینم یه بنچمارک از این هارد .

59796264304213817679.png

اون لحظه هایی که سرعت کم میشه یه صدای نسبتا بلندی از هارد شنیده میشه!!
دلیل کم شدن لحظه ای سرعت از چیه؟! مشکلی داره!؟!!
در ضمن یه هار Western Blue 500Gig هم دارم که هیچ مشکلی نداره!!!!

مشخصات سیستم !
AMD Athlon X4 635
main: msi 870 G45
geforce 9500GT
power 350W green

بنظر همه چی طبیعی میاد، حالا نمی دونم منظورت از کم شدن لحظه ای چیه، ولی این گراف برای یه هارد معمولی سیلندری طبیعی هست. البته صدای غیر طبیعی موقع کارکرد نباید وجود داشته باشه، هاردایی که گارانتی در عوض هارد جدید میده باید یه هارد آکبند باشه، اگر نباشه بازم ممکنه مشکل داشته باشه یا تعمیری باشه و باید بری تعویض کنی.

با سلام خدمت دوستان من جدیدا یک مشکل پیدا کردم که خیلی داره ازار دهنده میشه

مشکل من این است که زمانی که PC را روشن می کنم تصویر نمی اد و چند بار باید دکمه reset کیس را بزنم تا بالا بیاد و زمانی که میاد بالا بعد از مثلا یک 10 دقیقه کار کردن هنگ می کنه تا این که دوباره restart می کنم و باز تصویر ندارم و شواهد نشان می ده که اصلا دستگاه هم boot نمیشه تا اینکه چند بار دوباره دکمه Reset را می زنم تا اینکه تصویر بیاد بالا و بعد از اینکه انگار سیستم گرم میشه دیگه مشکل نداره تا زمانی که دوباره دستگاه خاموش بشه و یا خنک بشه.تمام قطعات را یکبار چک کردم یعنی از مادربرد جدا کردم اما متاسفانه مشکل سر جاش است البته به غیر از Graphic Card.
card:gtx 260 zotac
power 585 green
mb:msi
cpu:amd 64+ 6000 bE
ram:Kingstone 4gb

به نظر دوستان و اساتید من باید برای حل این مشکل چی کار کنم؟!
ممنون میشم کسی راهی به ذهنش رسید به من بگه.

این مشکل شبیه مشکلای پاور هست، پاور رو عوض کن و سیستم رو تست کن، ببین مشکل از اوم بوده یا نه
در غیر اینصورت مشکل مادربرد هست و باید جدا تستش کنی.

Back