تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

احتمالا کابل برق تغذیه کننده ی روی کارت گرافیک رو وصل نکردید

یه کانکتور 6 پین روی کارت هست که باید با تبدیل و یا با کابل مستقیم از خود پاور وصلش کنید.
138626.jpg

احتمالا کابل برق تغذیه کننده ی روی کارت گرافیک رو وصل نکردید

یه کانکتور 6 پین روی کارت هست که باید با تبدیل و یا با کابل مستقیم از خود پاور وصلش کنید.
138626.jpg
دوست من اون کابل وصله بازم چراغ روشنه خطرناکه؟
اشکال از پاور نیست چون عوض کردم الان asus 1000w هستش از این الکیاس
خطر داره؟
یه سوال دیگه الان قیمت این دوتا قطعه چنده؟
p5p41t le مادربرد
hard segate 1ترا
مرسی

دوست من اون کابل وصله بازم چراغ روشنه خطرناکه؟
اشکال از پاور نیست چون عوض کردم الان asus 1000w هستش از این الکیاس
خطر داره؟
یه سوال دیگه الان قیمت این دوتا قطعه چنده؟
p5p41t le مادربرد
hard segate 1ترا
مرسی
خب واسه چی پاور تقلبی وصل کردی
اون 100 واتش نمی تونه 200 وات واقعی هم تولید کنه،زودتر بندازش کنار یه پاور GREEN مدل 400 وات به بالا بخر باش تست کن.

خب واسه چی پاور تقلبی وصل کردی
اون 100 واتش نمی تونه 200 وات واقعی هم تولید کنه،زودتر بندازش کنار یه پاور GREEN مدل 400 وات به بالا بخر باش تست کن.
خب بودجم کم بود خطر ناکه اون پاوری که شما گفتی چنده؟
در ضمن بگم قبلا هم همینطوری بود که پاورم اون موقع 320 گیرین بود بازم بعضی مواقع اینجوری میشد

سلام دوستان
من ساعتها کامپیوترم در شبانه روز روشن هست روزها و شب ها ... اما چند روزی میشه که کامپوترم بعد مدتی بو میکنه و حتی دوبار هم هنگ کرد میخواستم بدونم اشکال از کجاست و چقدر قیمت خرابی میشه ؟ من الان باید چی کار کنم ؟ Help

سلام دوستان
من ساعتها کامپیوترم در شبانه روز روشن هست روزها و شب ها ... اما چند روزی میشه که کامپوترم بعد مدتی بو میکنه و حتی دوبار هم هنگ کرد میخواستم بدونم اشکال از کجاست و چقدر قیمت خرابی میشه ؟ من الان باید چی کار کنم ؟ Help

سیستمت قدیمی هست ؟ ببین فن cpu خوب میچرخه چند وقت هست وینت رو عوض نکردی ؟

درود :دی
راستش من یه مشکل عجیب دارم.
سهل و کوتاش اینه که موقع Restore کردن تنظیمات بک آپ مودم ADLS(مدل USRobotics 9112) مودم بریک شد و الان هیچ کاریش نمیشه کرد. نه توسط پی سی و پورت Ethernet شناخته میشه و نه دکمه Reset پشت دستگاه کار میکنه.
خلاصه هیچ دسترسی به مودم نیست. فقط روشن میشه(همه چراغاش) و هیچ خبری نیست :-s
نظر دوستان چیه؟

درود :دی
راستش من یه مشکل عجیب دارم.
سهل و کوتاش اینه که موقع Restore کردن تنظیمات بک آپ مودم ADLS(مدل USRobotics 9112) مودم بریک شد و الان هیچ کاریش نمیشه کرد. نه توسط پی سی و پورت Ethernet شناخته میشه و نه دکمه Reset پشت دستگاه کار میکنه.
خلاصه هیچ دسترسی به مودم نیست. فقط روشن میشه(همه چراغاش) و هیچ خبری نیست :-s
نظر دوستان چیه؟
نظر من اینه که دستگاه رو از دکمه ی ریست بدرستی ریست نمی کنی،وگرنه دستگاه باید مثل روز اولش میشد

طریقه ی ریست کردن این دستگاهها معمولا اینه که باید دکمه ی ریست رو فشار بدی و تا 5 ثانیه یا بیشتر همونطور نگه داری تا چراغای مودم روشن و خاموش بشن دوباره.

نظر من اینه که دستگاه رو از دکمه ی ریست بدرستی ریست نمی کنی،وگرنه دستگاه باید مثل روز اولش میشد

طریقه ی ریست کردن این دستگاهها معمولا اینه که باید دکمه ی ریست رو فشار بدی و تا 5 ثانیه یا بیشتر همونطور نگه داری تا چراغای مودم روشن و خاموش بشن دوباره.
حاجی هر کاری فکر کنی با دکمه ریست کردم (جز یه کار! :دی)
دقیقا همینطوریه و بعد از 5 ثانیه فکتوری ریست میشه مودم(میشد یعنی؛ الان که اصلا کار نمیکنه این دکمه)
حتی با ساپورت خود شرکت هم تماس گرفتم و....
[LTR]Dear Mehrpouya,

Thank you for choosing USRobotics.

After reading your email I understand that you are not able to connect to the internet with the USR9112.

Please press the reset button for 5 seconds. After this please unplugg the power cord from behind the router for 10 seconds. NOTE: in these 10 seconds don't remove the reset button. After these 10 seconds plugg the power cord back in and then release the reset button.
[/LTR]

اما هیچ فرقی نکرد. فکر کنم باید فکر یکی دیگه باشم. این مودم رو خریدم و هیچ وقت قسمت نشد ازش استفاده کنم.
با پشتیبانی فنی شرکت گارانتی دستگاه(انفورماتیک گستر) هم تماس گرفتم اونا هم گفتن مودم رو بردار بیار اینجا ببینیمش. چشمم آب نمیخوره کاری بتونن بکنن.
پارس آنلاین مودم Zyxel رو به کاربراش میده که من اصلا ازش راضی نیستم. تو تنظیمات این USRobotics انقدر خرت و پرت پیدا میشد که حد نداشت :دی

حالا موندم چه مودمی بگیرم...

حاجی هر کاری فکر کنی با دکمه ریست کردم (جز یه کار! :دی)
دقیقا همینطوریه و بعد از 5 ثانیه فکتوری ریست میشه مودم(میشد یعنی؛ الان که اصلا کار نمیکنه این دکمه)
حتی با ساپورت خود شرکت هم تماس گرفتم و....

اما هیچ فرقی نکرد. فکر کنم باید فکر یکی دیگه باشم. این مودم رو خریدم و هیچ وقت قسمت نشد ازش استفاده کنم.
با پشتیبانی فنی شرکت گارانتی دستگاه(انفورماتیک گستر) هم تماس گرفتم اونا هم گفتن مودم رو بردار بیار اینجا ببینیمش. چشمم آب نمیخوره کاری بتونن بکنن.
پارس آنلاین مودم Zyxel رو به کاربراش میده که من اصلا ازش راضی نیستم. تو تنظیمات این USRobotics انقدر خرت و پرت پیدا میشد که حد نداشت :دی

حالا موندم چه مودمی بگیرم...
عجیبه که با اون دکمه ریست نشده
مودمی که داره اگه گارانتی داشته باشه حتما باید مشکلش حل بشه ،چون مشکل نرم افزاریه

اگه بخوای مودم جدید هم بگیری باید یه مودمی بگیری که با پارس آنلاین بخونه،زیادم بین این مودمایی که گفتی از نظر کارایی فرقی نیست،سرعتای لاک پشتی اینترنتی که ما می گیریم فرقی نمی کنه مودم چی باشه.

آقا سلام

من یه مشکل خیلی بزرگ دارم، همین دیشب داشتم یه بازی قدیمی(age of empires) رو نصب میکردم ، بعد از نصب دیدم بازی اجرا میشه ولی بعد از چند دقیقه صفحه قاطی پاتی میشه، درایور کارت گرافیکو حذف کردم و یه درایوره قدیمیتر ریختم ولی تاثیری که نداشت هیچ خرابتر هم شد، به طوری که هیچ چیزی قابل خوندن و دیدن نیست، حالا امروز اومدم سیستمو روشن کردم، میبینم از همون اول که سیستم روشن میشه و هنوز وارد لیست سیستم عاملا نشده همه صفحه به هم میریزه و همش خرتو خر میشه :-oو دیگه نمیتونم تشخیص بدم که این کلمات چی هستن، بازی رو هم پاک کردم ولی هیچ تاثیری نداشته، حالا مشکل کجاست؟

همین الانم که دارم این پستو میدم معلوم نیست چقدر دیگه سیستم بی مشکل بمونه، ممکنه هر لحظه صفحه قاطی بشه و دیگه سیستم هنگ کنه و حتی با ریستارت کردنم مشکل حل نشه

راستی من دوباره درایور جدید رو نصب کردم ولی مشکل حل نشده هنوز، اصلا نمیدونم چش شده سیستمم:-o نه میشه بازی کرد و نه هیچ کار دیگه ای؟!!!!!!! هر لحظه ممکنه با اجرای هر برنامه ای سیستم به هم بریزه

آقا سلام

من یه مشکل خیلی بزرگ دارم، همین دیشب داشتم یه بازی قدیمی(age of empires) رو نصب میکردم ، بعد از نصب دیدم بازی اجرا میشه ولی بعد از چند دقیقه صفحه قاطی پاتی میشه، درایور کارت گرافیکو حذف کردم و یه درایوره قدیمیتر ریختم ولی تاثیری که نداشت هیچ خرابتر هم شد، به طوری که هیچ چیزی قابل خوندن و دیدن نیست، حالا امروز اومدم سیستمو روشن کردم، میبینم از همون اول که سیستم روشن میشه و هنوز وارد لیست سیستم عاملا نشده همه صفحه به هم میریزه و همش خرتو خر میشه :-oو دیگه نمیتونم تشخیص بدم که این کلمات چی هستن، بازی رو هم پاک کردم ولی هیچ تاثیری نداشته، حالا مشکل کجاست؟

همین الانم که دارم این پستو میدم معلوم نیست چقدر دیگه سیستم بی مشکل بمونه، ممکنه هر لحظه صفحه قاطی بشه و دیگه سیستم هنگ کنه و حتی با ریستارت کردنم مشکل حل نشه

راستی من دوباره درایور جدید رو نصب کردم ولی مشکل حل نشده هنوز، اصلا نمیدونم چش شده سیستمم:-o نه میشه بازی کرد و نه هیچ کار دیگه ای؟!!!!!!! هر لحظه ممکنه با اجرای هر برنامه ای سیستم به هم بریزه
احتمال غالب اینه که کارت گرافیکت خراب شده و باید بدی گارانتی

احتمال دوم ولی ضعیفتر اینه که پاورت ضعیفه و نمی تونه توان مورد نیاز کارت رو تامین کنه

مدل کارت گرافیک و پاورت چیه؟

احتمال غالب اینه که کارت گرافیکت خراب شده و باید بدی گارانتی

احتمال دوم ولی ضعیفتر اینه که پاورت ضعیفه و نمی تونه توان مورد نیاز کارت رو تامین کنه

مدل کارت گرافیک و پاورت چیه؟
یا خدا:-s
VGA: ASUS 8600 GTS 256mb
Power: Green 430w

فرشید جون حالا میبینم سیستم پایدارتر شده و میتونم بازی کنم و با ویندوزا ور برم ولی یه دفعه داشتم 7 رو ریپیر میکردم دیدم بازم صفحه قاطی شد ولی بعد از اون دیگه تا بحال چیزی ندیدمه، دارم باهاش مدال افتخار رو بی مشکل بازی میکنم، حالا به نظرت چکار کنم؟ بدم خدمات کامپیوتری یا فعلا بیخیال تعمیرات بشم؟ اگه فعلا کار کنم و مشکلی نبینم به استفاده از سیستم ادامه بدم یا ممکنه سیستمم صدمه ببینه؟

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز، من یه مودم TP-Link TD-8811 گرفتم از یکی از دوستام واسه چک. اما روی نت 2مگ سرعت دانلودم نهایت تا 60کیلو بیشتر نمیره(حداقل باید رو 200 باشه؛ چیزی که تو امضام هست)
دلیلش از مودمه یا چیز دیگه؟ :-?
نویز؟ مشکل تو ویندوز؟ ...؟ :-?

یا خدا:-s
VGA: ASUS 8600 GTS 256mb
Power: Green 430w

فرشید جون حالا میبینم سیستم پایدارتر شده و میتونم بازی کنم و با ویندوزا ور برم ولی یه دفعه داشتم 7 رو ریپیر میکردم دیدم بازم صفحه قاطی شد ولی بعد از اون دیگه تا بحال چیزی ندیدمه، دارم باهاش مدال افتخار رو بی مشکل بازی میکنم، حالا به نظرت چکار کنم؟ بدم خدمات کامپیوتری یا فعلا بیخیال تعمیرات بشم؟ اگه فعلا کار کنم و مشکلی نبینم به استفاده از سیستم ادامه بدم یا ممکنه سیستمم صدمه ببینه؟

خب پاورت مشکلی نداره و میشه روش حساب کرد،اما گرافیکت همچنان مظنون به خرابی هست،اگر خراب شده باشه که نمیشه از خرابیش پیشگیری کرد و باید عوضش کنی.

سیستمت صدمه ای از خرابی کارت نمی بینه.

دوستان عزیز، من یه مودم TP-Link TD-8811 گرفتم از یکی از دوستام واسه چک. اما روی نت 2مگ سرعت دانلودم نهایت تا 60کیلو بیشتر نمیره(حداقل باید رو 200 باشه؛ چیزی که تو امضام هست)
دلیلش از مودمه یا چیز دیگه؟ :-?
نویز؟ مشکل تو ویندوز؟ ...؟ :-?

بنظر نمیاد مشکلی داشته باشه مودمت
اما لینک DSL شما الان 512 داره کار می کنه و بنظر محدودیت ISP هست و نه مشکل مودم و ویندوز.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or