تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

دوستان عزیز، من یه مودم TP-Link TD-8811 گرفتم از یکی از دوستام واسه چک. اما روی نت 2مگ سرعت دانلودم نهایت تا 60کیلو بیشتر نمیره(حداقل باید رو 200 باشه؛ چیزی که تو امضام هست)
دلیلش از مودمه یا چیز دیگه؟ :-?
نویز؟ مشکل تو ویندوز؟ ...؟ :-?
سرعت رو همونطور که فرشید گفت مودم نمیتونه تعیین کنه از طرف isp مشخص میشه احتمالا الان رو 512 لینک هستش ، بهتره با isp صحبت کنی ببینی داستان چیه.

سیستمت صدمه ای از خرابی کارت نمی بینه
منظورم خود کارت گرافیکه، اگه دیگه مشکلی نشون نده و باهاش کار کنم ممکنه که بیشتر صدمه ببینه؟ حالا اگه همه چیز عادی پیشرفت چی؟ بازم باید به گارانتی فرستاده شه یا دیگه لازم نیست؟

منظورم خود کارت گرافیکه، اگه دیگه مشکلی نشون نده و باهاش کار کنم ممکنه که بیشتر صدمه ببینه؟ حالا اگه همه چیز عادی پیشرفت چی؟ بازم باید به گارانتی فرستاده شه یا دیگه لازم نیست؟
با علائمی که نشون داده بعید می دونم سالم باشه،ولی از کار بیشتر صدمه نمی بینه.
شما اگر گارانتی هم بدیش باید مشکلش رو اثبات کنی.

فرشید جون، تا این لحظه که این پستو میزنم دیگه هیچ مشکلی نداشتمه، اوضاع عادیه عادیه!، حالا به نظرت کارت سالمه؟ پس اگه خراب شده چرا دیگه جیکش در نمیاد؟
اگه زیر فشار سنگین بره مشکلی اگه باشه زودتر مشخص میشه

می تونی برنامه ی Furemark رو دانلود و نصب کنی تا معلوم بشه خرابه یا نه.

مشکل باس رم

سلام.من امروز یه مادربورد giga x58 - usb3 بستم .وقتی رم ها رو رو اسلت ابی میذاشتم سیستم اصلا بالا نمیومد و بوقم نمیزد تا این که رو ها رم رو اسلت های سفید گذاشتم باس رم ها 1333 هست ولی تو Setup که نگاه کردم زده بود 1079 کسی میدونه علت چیه؟

درود
دوستم یه dell 5010 داره
باتری لپتاپ رو دراورده و مستقیم به برق وصل کرده،لپتاپ بعد از چند دقیقه هنگ کرده،بعدش ویندوز توی start گیر میکرد.(ویندوزش اورجینال نیست)
من اومدم repair کردم جواب نداد.safe mode جواب نداد.
هر کاری کردم به جواب نرسیدم.
بعد اومدم دوباره ویندوز نصب کنم وقتی میخواستم هارد رو بیارم 3 تا درایو رو میزد unknown همشون رو فرمت کردم(ترکید تا همش فرمت شد)
دوباره اومدم پارتیشن بندی کنم . به بد بختی یه پارتیشن 100 گیگی (از 300 گیگ هارد) رو درست کردم.
بعد اومدم دومی رو درست کنم باز یه ساعت مثل اولی کشید ولی درست نشد!

با win xp اومدم درست کنم،باز همین مشکل پارتیشن بندی هارد رو داشتم!

میخواستم ببینم ایراد از هاردشه؟ممکنه هارد خراب شده باشه؟کلا کسی میدونه امکان داره مشکل از چیش باشه؟؟؟ (مثلا هارد یا رم یا چیزیش خراب شده باشه؟)

یه دنیا ممنون میشم جواب بدید

بچه ها سلاممن يه هارد 500 اينترنال دارم كه چند وقت پيش يه سري مشكل براش بوجود اومد

هنگامي كه باهاش كار ميكردم زياد مشكل نداشت اما موقع كپي كردن فايلهاي درون ئرايو هاش ارور ميداد و وسطش قطع ميشد
بعدا بيشتر شد و وسط كار ارور هاي عجيبي ميداد و يهو درايو هاي مربوط به اين هارد از ماي كامپيوتر غيب ميشد
بايد ريست ميكردم تا باز بيان و دوباره گاهي ميشد
تا يه سري ديگه كلا سيستم بالا نيومد و مجبور شدم بازش كنم بعد سيستم بالا اومد.
يه ده باري ريست ميكردم تا بالاخره توي ستاپ ويندوز درايو هاش ميومد. بعد ميومدم فرمتشون كنم كلا از ستاپ ويندوز هم ارور ميداد و فرمت نميكرد.
بازش كردم بردم بيرون يكي دوجا نتونستن درستش كنن
ولي گفتن قابل درست شدن هست. و ميشه اطلاعات رو برگردوند.
حالا ميخوام راهنماييم كنيد
با تشكر

اینطور که مشخصه هاردش خدابیامرز شده ، راحت میتونی این قضیه رو با تعویض هارد متوجه شی.
دقیقا حرف خودم شد که توی ثانیه اول بهش گفتم ،ولی چون دخترا بی شعورند،لیاقت هم ندارند براشون کاری کنی.همون ببرن بیرون 130 تومن برای تعویض یه هارد 320 و ریختن ویندوز ازش بگیرن،کاملا حقشه:دی(دست کسی که این کار رو کرد درد نکنه!!!)
کاری که با 41-42 تومن ،میتونستم براش انجام بدم!

پ.ن:خدا ادمهای بی شعور و بی لیاقت رو شفا بده:)

بچه ها سلاممن يه هارد 500 اينترنال دارم كه چند وقت پيش يه سري مشكل براش بوجود اومد

هنگامي كه باهاش كار ميكردم زياد مشكل نداشت اما موقع كپي كردن فايلهاي درون ئرايو هاش ارور ميداد و وسطش قطع ميشد
بعدا بيشتر شد و وسط كار ارور هاي عجيبي ميداد و يهو درايو هاي مربوط به اين هارد از ماي كامپيوتر غيب ميشد
يه ده باري ريست ميكردم تا بالاخره توي ستاپ ويندوز درايو هاش ميومد. بعد ميومدم فرمتشون كنم كلا از ستاپ ويندوز هم ارور ميداد و فرمت نميكرد.
با تشكر

ببینم هاردت تق تق صدا نمیده ؟ موقع کار هنگ میکنه ؟ گمونم هاردت بوی الرحمان میده
bad sector احتمالا داره شما یه هارد به هارد کن ببین میتونی اطلاعاتت رو در بیاری ؟

با تشكر
فقط باید بدی گارانتی،احتمال زیاد خراب شده و قابل تعمیر هم نیست
باید برات تعویضش کنه شرکت گارانتی.

هارد به هارد چطوريه ديگه؟

=================================

يعني راهي نداره؟
من شنيدم شركت هايي هستن كه ميتونن برگردونن.

بله هستند جاهایی که باز یابی اطلاعات میکنن و این بستگی داره به اینکه هارد شما چقدر خراب باشه شما تست کن ببین میتونی روش ویندوز بریزی اگر شد اطلاعات رو هاردت که پاک نشده رو Backup بگیر و اگر هاردت اطلاعاتش پاک شده ببر گارانتی خودش یا جمهوری بگو بازیابی کنن البته هزینه بالایی میگیرن

طریقه هارد به هاردم ببینم شما هاردت sata هست یا IDE

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or