تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

واقعا حیف نیست رو همچین tv افسانه‌ای rt روشن نباشه:دی

ولم کن تروخدا :D همه همینو هی تکرار میکنیم، آخرشم از 10 تا گیم جدید 9 تاش 4k رو 15-16 فریم میده native.
همین الان black myth wukong رو من نمیتونم 4k با تنظیمات میکس و معمولی Medium-high و RT مدیوم 40 فریم بگیرم وسط دعواها با 4080 سوپر؛ 76 میلیونم پولشو دادم :D آخرش باید به زور فریم جنریشن و ترکیب upscaler و اینا 60+ گرفت ( که اینجوریو یه 4060 16gb هم جوابه)، روی این سایز از پنل خیلی شخمی میشه وقتی native نیستی، ما رو OLED گیگابایت 47 اینچ داشت حالمون بهم میخورد چه برسه به 65

یه پنجاه و خورده ای بده برا Rasterization بهتر سنگین تره

• Smile
  • Like
Reactions: GPSY and Arash-S212
دوستان من کارت گرافیک rx 6600xt دارم و زمانی که AFMF رو از طریق درایور کارت گرافیکم فعال میکنم هیچ تغییری در مقدار افزایش fps بازیم مشاهده نمیکنم.رو دو تا بازیه horizon forbiden west و witcher3 انجام دادم ولی همینطور که گفتم تغییری رو fps م نداشته...دلیلش چیه؟

دوستان من کارت گرافیک rx 6600xt دارم و زمانی که AFMF رو از طریق درایور کارت گرافیکم فعال میکنم هیچ تغییری در مقدار افزایش fps بازیم مشاهده نمیکنم.رو دو تا بازیه horizon forbiden west و witcher3 انجام دادم ولی همینطور که گفتم تغییری رو fps م نداشته...دلیلش چیه؟
سلام اگه روی Borderless windowed هستی برو full screen یا exclusive full screen یا windowed.
کلا رو هر چی هستی بقیه رو امتحان کن نتیجه رو بگو بهم

سلام اگه روی Borderless windowed هستی برو full screen یا exclusive full screen یا windowed.
کلا رو هر چی هستی بقیه رو امتحان کن نتیجه رو بگو بهم
درود بر شما...من بازیو گذاشتم روی windowed و فقط روی این گزینس که AFMF فعال میشه ولی همین که فول اسکرین میکنم صفحه بازیو غیر فعال میشه دوست عزیز؟؟؟

ویرایش:من با riva مشاهده میکردم مقدار fps بازیو که تغییری نشون نمیداد تو مقدار fps م ولی وقتی با قابلیت خود درایور amd نگاه کردم دیدم مقدار fps بازیم رفته بالا.ولی چیزی که هست اینه که 120 fps میگیرم ولی اندازه ی 60 fps که خودم بازی میکنم در حالت عادی نرم و روون نیس و لگ و گیر داره بازی😏

آخرین ویرایش:
درود بر شما...من بازیو گذاشتم روی windowed و فقط روی این گزینس که AFMF فعال میشه ولی همین که فول اسکرین میکنم صفحه بازیو غیر فعال میشه دوست عزیز؟؟؟

ویرایش:من با riva مشاهده میکردم مقدار fps بازیو که تغییری نشون نمیداد تو مقدار fps م ولی وقتی با قابلیت خود درایور amd نگاه کردم دیدم مقدار fps بازیم رفته بالا.ولی چیزی که هست اینه که 120 fps میگیرم ولی اندازه ی 60 fps که خودم بازی میکنم در حالت عادی نرم و روون نیس و لگ و گیر داره بازی😏
گزینه Anti lag رو هم باید روشن کنی که Latency رو پایین بیاره. بدون اون خوب کار نمیکنن هیچکدوم از تکنولوژیای فریم جنریشن کلا

اگه مانیتورت 60 یا 75hz هرتز باشه تاثیری نداره برات 2 برابر کردن فریم ریت مخصوصا اگه تو حالت عادی 50-60 فریم میگیری تو یه بازی و مانیتورتم 60 هرتزه دلیلی نداره روشن کردنش

• Like
Reactions: rasool66
گزینه Anti lag رو هم باید روشن کنی که Latency رو پایین بیاره. بدون اون خوب کار نمیکنن هیچکدوم از تکنولوژیای فریم جنریشن کلا

اگه مانیتورت 60 یا 75hz هرتز باشه تاثیری نداره برات 2 برابر کردن فریم ریت مخصوصا اگه تو حالت عادی 50-60 فریم میگیری تو یه بازی و مانیتورتم 60 هرتزه دلیلی نداره روشن کردنش
anti lag روشن میکنم...اره مانیتورم 75 هرتزه.البته رو تنظیمات بهینه 60 fps میگیرم.
در کل ممنون از راهنماییت🙏🏻

• Like
Reactions: drak
anti lag روشن میکنم...اره مانیتورم 75 هرتزه.البته رو تنظیمات بهینه 60 fps میگیرم.
در کل ممنون از راهنماییت🙏🏻
چاکرم
آره کلا تو بازیای آفلاین و سینگل پلیر اولویت اصلیتو بزار کلا روی همون 60/70 فریم گرفتن، تو این مورد ضررش برای تو بیشتره تا از سودش

اگه به جایی رسید که مثلا همینطوری و بدون XeSS یا FSR تازه 75 فریم نمیشد اول اینارو روشن کن، اگه با اونا هم باز نرسید تازه باید بری AFMF که مثلا از 40 بوست کنه به 70/80

• Like
Reactions: rasool66
مشکل : پس از نصب کارت گرافیک جدید بایوس غیر قابل مشاهده شده و صفحه سیاه نشان میده !! اما وارد ویندوز میشه و همه چی درست کار میکنه !! با مانیتور مغازه دار اوکی بود !! عجیبه تا حالا با همچین مشکلی بر نخوردم !! پاور ۶۵۰ وات دیپ کول هست تازه خریدم کارت هم rtx 3050 8gb هست .الان نمیتونم ویندوز نصب کنم!!

مشکل : پس از نصب کارت گرافیک جدید بایوس غیر قابل مشاهده شده و صفحه سیاه نشان میده !! اما وارد ویندوز میشه و همه چی درست کار میکنه !! با مانیتور مغازه دار اوکی بود !! عجیبه تا حالا با همچین مشکلی بر نخوردم !! پاور ۶۵۰ وات دیپ کول هست تازه خریدم کارت هم rtx 3050 8gb هست .الان نمیتونم ویندوز نصب کنم!!
منزل از display port استفاده میکنی؟

اگه بله هست باید فریمور رو آپدیت کنی

Download

• Like
Reactions: tpouria
منزل از display port استفاده میکنی؟

اگه بله هست باید فریمور رو آپدیت کنی

Download
ممنون ولی اینو تست کردم جواب نگرفتم از طریق hdmi وصل میشم البته مانیتور من dp ندارد ! عجیب اینه که بایوس در کامپیوتر فروشنده براحتی آمد ولی روی کامپیوتر خودم نیامد کابل hdmi xbox one s که خیلی سرعت بالا هست هم تست کردم نتیجه نداد!! دقیقا نمیدونم مشکل چیه ! برای ویندوز ریختن مجبورم کابل را به مادربرد بزنم ویندوز را نصب کنم بعد دوباره پس از نصب درایور کارت گرافیک و خاموش کردن سیستم به کارت گرافیک بزنم اینطوری ویندوز بالا میاد ! گزینه fast boot را خاموش کردم نشد ! فقط با کارت گرافیک در یک صورت میتونم وارد بایوس بشم و اون اینه که تنظیمات بایوس را از uefi به legacy تغییر بدم که در نهایت بایوس قابل مشاهده میشه ولی کلی امکانات رو از دست می دم .واقعا نمیدونم مشکل چیه ! قبلش روی کارت 1650 مشکلی نبود !

• Like
Reactions: GPSY

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or