تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
با geforce experience اومدم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنم , همیشه dns میزدم و راحت دانلود میشد . اینبار وارد صفحه لودینگ نمیشه و ارور secure connection میده !
dns دیگه هست بشه زد ؟
من این رو میزدم
178.22.122.100
185.51.200.2

• Like
Reactions: Taha75

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
با geforce experience اومدم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنم , همیشه dns میزدم و راحت دانلود میشد . اینبار وارد صفحه لودینگ نمیشه و ارور secure connection میده !
dns دیگه هست بشه زد ؟
من این رو میزدم
178.22.122.100
185.51.200.2
nVIDIA GeForce Driver 461.40 WHQL دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا (soft98.ir)

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اقایون، من 5700xt دارم! چند روز هست دیگه نرم افزار Radion باز نمیشه! اپدیت کردم هم نشد! هرچی میزنم روش نمیاد هیچی که هیچی!
کسی میدونه چرا؟
برای بازی ها خیلی لازمه سرعت فن رو توش تنظیم میکردم وقتی از یک دما بره بالاتر سرعتش بره بالا اینطوری کارت تا دمای 90 هم میره فن رو دور پائین کار میکنه :|

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اقایون، من 5700xt دارم! چند روز هست دیگه نرم افزار Radion باز نمیشه! اپدیت کردم هم نشد! هرچی میزنم روش نمیاد هیچی که هیچی!
کسی میدونه چرا؟
برای بازی ها خیلی لازمه سرعت فن رو توش تنظیم میکردم وقتی از یک دما بره بالاتر سرعتش بره بالا اینطوری کارت تا دمای 90 هم میره فن رو دور پائین کار میکنه :|

احتمالا ورژن خیلی قدیمی ندارین ؟ من ورژن خیلی قدیمی داشتم اینطوری میشد همیشه ! یکی مونده به آخرین ورژن رو بگیرین من هیچ مشکلی باهاش نداشتم ، 21.3.1

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
احتمالا ورژن خیلی قدیمی ندارین ؟ من ورژن خیلی قدیمی داشتم اینطوری میشد همیشه ! یکی مونده به آخرین ورژن رو بگیرین من هیچ مشکلی باهاش نداشتم ، 21.3.1
ورژن قدیمی تر بود به Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.3.1-Win10-64Bit-Mar18 اپدیت کردم ولی بازم هست ...
خیلی رو مخه! ویندوزم نمیخوام عوض کنم به خاطر بازی اشتراکی :|

• Like

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
سلام
من نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم امیدوارم جای درستی باشه.

من لپ تاپم hp probook 4540s که ویندوز 10 روش نصبه
کارت گرافیکم AMD Radeon HD 7500M/7600M Series
ولی هر کار میکنم لپ تاپ نمیشناسه کارت گرافیکو~X(درایور 1000 بار نصب کردم
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
کسی میدونه چرا؟
خوب اگه بخاطر سرعت فن میخای با msi after burner هم براحتی کار شما راه میفته
خوب شما درایورو از اول آنیستال و اینستال کردی بازم برنامه رادئون بالا نمیاد؟

• Like
Reactions: Taha75 and kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خوب اگه بخاطر سرعت فن میخای با msi after burner هم براحتی کار شما راه میفته
خوب شما درایورو از اول آنیستال و اینستال کردی بازم برنامه رادئون بالا نمیاد؟
این MSI AB تو خیلی از بازی ها به خصوص کرکی ها مشکل داره. مثلا همین COD MW 2019 رو که بازی میکردم با این برنامه مشکل داشتم وگاهی کرش میکرد! تو نت هم نگاه کردم دقیقا نوشتن نباید باز باشه.

آنیستال و اینستال هم کردم نشد آخرین کاری که کردم یه کلین اینستال کردم با استفاده از این برنامه هایی که کلا کارت رو پاک میکنن تو سیف مد، اون طوری مشکل حل شد فعلا

• Sad
  • Like
Reactions: Taha75 and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من همیشه آپدیت انویدیا مدل whql نصب می کنم .

این آپدیت جدید به شماره ۴۹۶.۱۳ هم Whql هم DCH با هم داخل یک فایل دارد (قبلا انویدیا توی فایل های جدا می داد ولی الان با هم می دهد) . نصبش کنم به صورت همیشگی مشکلی ایجاد نمی کنه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری ؟؟؟؟؟

گرافیکم ۱۰۸۰ti هست

آخرین ویرایش:
  • Like

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
دوستان یک سوال داشتم
اون فریم 1% low و 0.1% low که تو بنجمارک بازی ها نشون میده دقیقا چین ؟؟
low 1% فریم ریتی ـه که ۹۹٪ مواقع فریم ریت بالای اون بوده
low .1% هم فریم ریتی ـه که ۹۹.۹٪ مواقع فریم ریت بالاتر از اون بوده.

مثلا برای یه بازی میانگین ۶۰ و low 1% بشه 54، یعنی بازی شما ۹۹ درصد مواقع بالای ۵۴ فریم بر ثانیه و به صورت میانگین ۶۰ فریم درثانیه بوده. هرچی این اعداد به هم نزدیک‌تر باشن، یعنی بازی نوسان فریم کمتری داشته.
یه جورایی ممکنه بشه برداشت کرد که استاتر کمتری هم داشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر