تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
کلا دست کاری نکن دور فن رو. اگر نگرانی یه مقدار به خود کیس برس و فن بهش اضافه کن. ولی این دما خیلی عجیب نیست من با کلی سیستم خنک کاری تا 70 راحت میره، تازه جایی هستم که هوا سرده مثل چی!
اوکی اگه طبیعیه که خوبه.نگران بودم که تو طولانی مدت نکنه خراب بشه.
فقط شما نمیدونی که تا چه دمایی خطرناک نیست.
چون تا چند روز دیگه بتمنو شروع میکنم و اون احتمالا کل vram رو پر میکنه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اوکی اگه طبیعیه که خوبه.نگران بودم که تو طولانی مدت نکنه خراب بشه.
فقط شما نمیدونی که تا چه دمایی خطرناک نیست.
چون تا چند روز دیگه بتمنو شروع میکنم و اون احتمالا کل vram رو پر میکنه.
دما خطزناک بشه سیستم خاموش میشه اصلا.

• Like
Reactions: afshin76

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
سلام بچه ها یه سوال
من یه کارت 7770 داشتم موقع نصب درایور کارت گرافیک سیستم هنگ میکرد
بعد باید پاک میکرد تو safemode و به صورت دستی درایورو میشناسوندی و ایراد برطرف میشد
یعنی به صورت اتوماتیک کاتالیست که میزدی سیستم تو مرحله نصب display هنگ میکرد
گفتم شاید ایراد از کارت اما الان که کارتمم عوض کردم باز همون مشکل هست
با تولزای مختلفی هم پاک کردم از جمله ddu و امثال این
چیکار کنم مثل ادم نصب بشه این کارت
متشکرم

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
سلام بچه ها من درایور 16.3.2 amd رو رو لپ تاپم نصب کردم وقتی میخوام بعد راست کلیک نر افزارشو باز کنم این ارورو میده ممنون میشم کمک کنین

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام بچه ها من درایور 16.3.2 amd رو رو لپ تاپم نصب کردم وقتی میخوام بعد راست کلیک نر افزارشو باز کنم این ارورو میده ممنون میشم کمک کنین

درایور رو حذف کن. بعد با نرم افزار زیر, پاک کن درایور amd رو. بعد دوباره نصب کن درایور رو.

www.wagnardmobile.com

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، کارت من gtx 970 هست، یه مشکلی با درایورهای انویدیا دارم اینه که از ورژن 352.86 به بعد هر درایوری رو نصب میکنم سیستم موقع بالا اومدن خطای Desktop Windows Manager Stopped Working میده، تا حالا کسی این مشکلو داشته؟ سرچ که کردم یه سری راه حل پیشنهاد شده بود ولی جواب نمیداد
ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام، کارت من gtx 970 هست، یه مشکلی با درایورهای انویدیا دارم اینه که از ورژن 352.86 به بعد هر درایوری رو نصب میکنم سیستم موقع بالا اومدن خطای Desktop Windows Manager Stopped Working میده، تا حالا کسی این مشکلو داشته؟ سرچ که کردم یه سری راه حل پیشنهاد شده بود ولی جواب نمیداد
ممنون

کلا درایورتو uninstall کن بعد با برنامه ی زیر, ته مونده هاشو پاک کن و دوباره نصب کن:

www.wagnardmobile.com

• Like
Reactions: aramesh_61

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
فقط میخوام بدونم این مشکل display driver کارت های انویدیا چطوری حل میشه ؟؟؟؟؟؟؟ دونه دونه قطعات کامپیوترم رو دارم عوض میکنم به خاطر این مشکل مسخره

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
چه ایرادی ازت گرفته؟
مشکل از کجاست؟

ویندوزم 8.1 بود بدون مشکل ، بیخودی ارتقا دادم به 10 ، هر موقع درایور کارت گرافیک رو نصب میکنم این ارور معروف میاد که کل نت رو هم گشتم جوابی براش نیست .

display driver nvlddmkm stopped responding

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر