تاپیک تخصصی Patapon

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اقا دستت درست . یه سوال دیگه . واسه اون مرحله که یه درخت خونه مانند هست و وسطش سبزه و وقتی زیاد میزنی قهوه ای میشه میتونی یه کمک کنی . من همه رقم سرباز دارم ولی نمیتونم کاری بکنم :(
اگه میشه اسم مرحلشو بگو یا یه کم بیشتر توضیح بده. من نمیدونم کجا رو میگی:biggrin1:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من یکی دو صفحه قبل توضیح دادم. از نیروهای جلو زن و دور زن استفاده کن (یه جلو زن دوتا دور زن) و بعد ز دستور دفاع استفاده کن. اینجوری نیروهای جلو زن آسیبی نمیرسه بهشون و نیروهای دورزن هم کم آسیب میبینن.
باتشکر...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اسم مرحله facing gateghoul baban هستش :love:
این یکی از مرحله های نسبتا سخت بازیه. البته در اینجای بازی شما اجازه ساخت Megapon ها رو داری. که بهترین نیروهای موجود در بازی هستند.
من هر سه تا مگاپون هام رو از نوع Mogyoon ( همون هایی که رو سرشون شاخ داره) ساختم و با کمک اونها بازی رو به راحتی تموم کردم.پس پیشنهاد من اینه که:
حتما حتما مگاپون ها رو در لشکرت قرار بده( و حتما هم هر سه تا از نوع Mogyoon باشن.)
در ضمن بقیه لشکرت هم Tatepon ها و Yumipon ها باشن.( Kibapon و Dakapon ها عملا نیروهای بیخودی هستند)
بهترین Stew را که در مینی گیم اشپزی بدست اوردی استفاده کن.
و نکته مهم اینکه حتما در مینی گیم اسمیت اسلحه های طلا رو بدست بیار. چون بهترین اسلحه های بازی هستند و فقط هم در این مینی گیم قابل دسترسی هستند.
Good Luck To You:biggrin1:

mohammadsolid

کاربر سایت
Jun 24, 2008
71
این یکی از مرحله های نسبتا سخت بازیه. البته در اینجای بازی شما اجازه ساخت Megapon ها رو داری. که بهترین نیروهای موجود در بازی هستند.
من هر سه تا مگاپون هام رو از نوع Mogyoon ( همون هایی که رو سرشون شاخ داره) ساختم و با کمک اونها بازی رو به راحتی تموم کردم.پس پیشنهاد من اینه که:
حتما حتما مگاپون ها رو در لشکرت قرار بده( و حتما هم هر سه تا از نوع Mogyoon باشن.)
در ضمن بقیه لشکرت هم Tatepon ها و Yumipon ها باشن.( Kibapon و Dakapon ها عملا نیروهای بیخودی هستند)
بهترین Stew را که در مینی گیم اشپزی بدست اوردی استفاده کن.
و نکته مهم اینکه حتما در مینی گیم اسمیت اسلحه های طلا رو بدست بیار. چون بهترین اسلحه های بازی هستند و فقط هم در این مینی گیم قابل دسترسی هستند.
Good Luck To You:biggrin1:
ممنون از لطفت :love:

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
مثلث مثلث مربع دایره دستور دفاع هستش؟؟؟
فقط جلو زن ها دفاع میکنن درسته؟؟؟
من اون مرحله ی معروف آتیش گیر کردم کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟
میدونم شاید بار ها و بار ها شما ها پاسخ دادید ولی من حال و حوصله گشتن ندارم.
ممنون.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
ممنون.
1-اره فکر کنم یادم نیست
2-بله اونم فکر میکنم
3-شما تو مرحله 1وقتی بارون میاد جلوی اون درخته اول بازی اون دکمه هارو بزن بهت میده

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون.
ببین یه مرحله هست به نام Miracle of Lostdon که وقتی اونو شروع میکنی یه سنگ سیاه جلوته که با نابود کردنش جادوی باران بدست میاری.بعد وقتی میخوای به مرحله desert crossing بری همونجا که نیروهاتو مرتب میکنی باید جادو را فعال کنی.( همون ستونه که پرچم دار روش وایساده) بعد از این کار وقتی وارد اون مرحله بشی خودش یه ریتم جدید میده که با اون میتونی از روی اتش عبور کنی:biggrin1:
Good luck to you

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
سلام خدمت دوستان اهل قلم.:)
آقا من یک استراتژی می خواستم. من تو این مرحله دوم گیر کردم. هر چی شکار میرم این حیوونا از درستم در میرن. هر چی میرم جنگ این یارو گه تبر دستشه میمیره و خوب مسلماً بقیه هم میمیرن دیگه. من یک Formation خوب می خواستم هم برای شکار و هم برای جنگ. و بگید که تو شکار باید چه جوری عمل کنم. ممنون.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام خدمت دوستان اهل قلم.:)
آقا من یک استراتژی می خواستم. من تو این مرحله دوم گیر کردم. هر چی شکار میرم این حیوونا از درستم در میرن. هر چی میرم جنگ این یارو گه تبر دستشه میمیره و خوب مسلماً بقیه هم میمیرن دیگه. من یک Formation خوب می خواستم هم برای شکار و هم برای جنگ. و بگید که تو شکار باید چه جوری عمل کنم. ممنون.
Tatepon , Dakapon و Kibapon ها رو هیچوقت برای شکار نبر. چون فقط باعث از دست رفتن شکارها میشن.( البته شما چون مرحله 2 هستی هنوز به Dakapon و Kibapon نرسیدی)
و اما برای جنگ.
شما حالا حالاها وقت داری که نیروهاتو اپگرید کنی و اسلحه ها و ایتم های جدید بدست بیاری. Boss ها رو سعی کن هر کدوم رو حداقل تا 10 Level بکشی تا ایتم های جدید بهت بدن.البته مهمترین چیز در حمله حفظ حالت FEVER هستش. پس سعی کن خوبیادش بگیری.
عجله نکن خیلی زود خواهی دید که لشکری داری که کوه رو از جا برمیداره.:biggrin1:
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
ممنون دوست عزیز.
فقط یک سوال: من تو این مرحله ی desrt باید چی کار کنم؟ هی از زیر پام آتیش میاد بیرون و همه رو میکشه؟ یک استراتژی خوب بگید. من که دیگه در مونده شدم.:d

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ممنون دوست عزیز.
فقط یک سوال: من تو این مرحله ی desrt باید چی کار کنم؟ هی از زیر پام آتیش میاد بیرون و همه رو میکشه؟ یک استراتژی خوب بگید. من که دیگه در مونده شدم.:d
2 خط بالاتر نوشته بودم. دوباره کپی میکنم
ببین یه مرحله هست به نام Miracle of Lostdon که وقتی اونو شروع میکنی یه سنگ سیاه جلوته که با نابود کردنش جادوی باران بدست میاری( بدون این جادو نمیتونی مرحله Desert را رد کنی).بعد وقتی میخوای به مرحله desert crossing بری همونجا که نیروهاتو مرتب میکنی باید جادو را فعال کنی.( همون ستونه که پرچم دار روش وایساده) بعد از این کار وقتی وارد اون مرحله بشی خودش یه ریتم جدید میده که با اون میتونی از روی اتش عبور کنی.ریتم هم به این صورته که اول باید حالت Fever رو بدست بیاری بعد ریتم( DON DODON DODON ) رابزنی.( دایره.....دایره دایره.....دایره دایره):biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر