تاپیک تخصصی Patapon

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
شرمنده من تو اون مرحله که یه قلعه بادی هست گیر کردم چجوری باید ردش کرد .غول کرمی دومی رو کشتم .
باد نمی زاره تیر کمان دارام به قلعه بخوره .
ممنون

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
ممنون دوست عزیز
دو سوال دیگه داشتم
موقع بازی چطور بازی رو نگه دارم کدوم دکمه این کار رو می کنه دکمه start که نیست
من نمی تونم تو حالت فیور بمونم همینکه دکمه رو میزنم از اول شروع میشه لطفا روش اینو هم بگین
ممنون وتشکر

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها خواهشا يكي كمك كنه . من تو اون مرحله كه چهار تا نيرو من دارم چهار تا دشمن گير كردم . دو تا از نيروهاي اونارو ميكشم ولي اون دو تاي ديگه ميان ميچسبن به من و نيزه هايم ميوفته اونورشون و نميتونم بكشمشون . چي كار بايد بكنم .؟

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
مرحله بعد از اینکه چکارو باز می کنه (از زمین آتیش در میاد) لطفا یک توضیح بدید (من نمی تونم فیلمو نگاه کنم)

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
مرحله بعد از اینکه چکارو باز می کنه (از زمین آتیش در میاد) لطفا یک توضیح بدید (من نمی تونم فیلمو نگاه کنم)

قبل از اینکه وارد آتش بشی دعای بارون و بخون و در طول گذشتن از آتش fever رو حفظ کن و قبل از اینکه بارون تموم شه دوباره دعای بارون رو بخون وموانع سر راه رو از بین ببر و از منطقه آتش بیرون برو.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
ممنون دوست عزیز
دو سوال دیگه داشتم
موقع بازی چطور بازی رو نگه دارم کدوم دکمه این کار رو می کنه دکمه start که نیست
من نمی تونم تو حالت فیور بمونم همینکه دکمه رو میزنم از اول شروع میشه لطفا روش اینو هم بگین
ممنون وتشکر

بازی نگهداشته نمیشه
وقتی به فیور میرسی باید با همون ریتم قدیمی عمل کنی با دقت بیشتر یکم که تمرین کنی عادت میکنی.باید بعد از آواز اونها بزنی یا اینکه خودی دوباره تو ذهنت تکرار کنی وقتی تموم شد دکمه هارو بزنی.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
بچه ها خواهشا يكي كمك كنه . من تو اون مرحله كه چهار تا نيرو من دارم چهار تا دشمن گير كردم . دو تا از نيروهاي اونارو ميكشم ولي اون دو تاي ديگه ميان ميچسبن به من و نيزه هايم ميوفته اونورشون و نميتونم بكشمشون . چي كار بايد بكنم .؟

باید حداقل 1یا2 تا تبر بدست بگیری که نزارن بیان نزدیک.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
آخه اصلا تبري در كار نيست . چهار تا سرباز دارم كه سه تاش نيزه دستشونه و يكيشون پرچم . تبر دار از كجا بيارم ؟

من الان دقیق یادم نیست ولی اگه اون مرحله که یه شمشیر دار میاد کمکت میکنه رو رد کرده باشی میتونی بری تو درخت تولد و یه تبر بدست بسازی برای ساخت تبر بدست باید سنگ و گوشت و فکر کنم 150 تا سکه باید داشته باشی.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
دعای بارون چجوری (چه کلید هایی) بخونم

اول باید چیکا رو آزاد کنی و تو مرحله اول رمزشو بگیری و بعد تو مرحله آتیشه اول combo رو به فیور برسونی بعد دون.دودون.دودون رو بزنی وقتی رفت پیش ارباب بارون با پون(o) اون آوازا رو تکرار کنی.
بعد از اینکه اونا گفتن هی تو تکرار کن.

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
اول باید چشکا رو آزاد کنی و تو مرحله اول رمزشو بگیری و بعد تو مرحله آتیشه اول combo رو به فیور برسونی بعد دون.دودون.دودون رو بزنی وقتی رفت پیش ارباب بارون با پون(o) اون آوازا رو تکرار کنی.
بعد از اینکه اونا گفتن هی تو تکرار کن.
یک مشکل هست که من هر چقدر چکا پون می زنم در خته بلند نمی شه فقط اون سرش میره بالا می چرخه و میره جای اولش
(من توی ویدیو دیدم بارون میاد ولی اینجا نمیاد

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
2ng6jyb.jpg

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
فکر نکنم به بارون نیاز باشه وقتی نوک برجه رفت بالا و چرخید و اومد پایین چند ثانیه صبر کن تا برج بیاد بالا بعد دوباره بزن اگه نشد چند بار مرحله ی شکارو انجام بده تا هوا بارونی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر