تاپیک تخصصی Patapon

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
لطفا یکی از دوستان به من کمک کنه من جایی که باید با یه درخت مبارزه کنیم گیر کردم و نم یدونم که چطوری باید شکستش بدم لطفا کمکم کنید.

هر بار یه ابر جلوی دهن درخته بازمیشه یه ریتمی نوشته توش اونو بعد از اینکه اون ریتم توسط یه صدایی خونده شد بزن

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من سر کشتن غولی که واسه باز کردن چیکا (مثلث) باید بکشیمش موندم.:confused:
تمام سرباز هامو آپگرید کردم ولی هر کار میکنم نمی تونم بکشمش!!!:((

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من اون جایی که از زمین آتش میاد بیرون موندم باید چیکار کنم .
شما ویدیو های اول همین تاپیک را نگاه کن

وستان من سر کشتن غولی که واسه باز کردن چیکا (مثلث) باید بکشیمش موندم.
تمام سرباز هامو آپگرید کردم ولی هر کار میکنم نمی تونم بکشمش!!!
همون قرمزه دیگه؟
خب اونکه راه خاصی نداره فقط باید بزنیش
سعی کن FEVER ات را حفظ کنی
هر وقت هم خواست آتیش بزنه دفاع کن(چکا چکا پاتا پون)

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام
منم تو اون مرحله اتیش گیر کردم میشه خودتون توضیح بدین چون سرعت خیلی پایینه من نتونستم ویدئو رو ببینم
بعد یه سوال دیگه اینکه من با اینکه اون غول که مثلث رو ازاد میکنه رو کشتم ولی تو لیست مراحل هنوز هم هست باید کار خاصی بکنم که مرحله کامل بره
من نسخه ژاپنیش رو دارم هیچی از بازی نفهمیدم
ممنون وتشکر

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
اون مرحله اتیش شما باید اول چکا را داشته باشید بعد برید اون مرحله ی شکار اولی اونجا یه چیزی شبیه عَلَم هست که روش عکس مثلث و دایره داره باید قیل از اون وایسی و همون چیزی رو که روش نوشته بزنی بعد یکم میره بالا باید این قدر بزنی تا کامل بره بالا بعد یه چیزی از توش میفته بیرون با اون میتونی بری boss را بکشی و بهت معجزه miracle میده .
نه مراحلی که توشون boss هست می مونن میتونی هر وقت خواستی دوباره بریش

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من تو اوايل بازي اون مرحله كه بارون مياد . ما چهار نفريم و دشمن هم چهار نفر هست اونجا گير كردم . نميتونم بكشمشون . اگه ميشه راهنماييم بكنيد . مرسي

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
من تازه این بازی رو دانلود کردم نمیدونم چه جوریه.:blushing:همون اول بازی که میگه 3 بار مربع رو بزن بعد مثلث نمیدونم باید چی کار کرد.بعد از شعر اونا من باید بزنم؟چند بار این کار رو به ترتیب میکنم ولی هیچی نمیشه.لطفا یه توضیحی بدین.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام
تو بازی میشه سلاح ساخت بدیم دستشون؟
یه مرحله هست که چندتا قلعه توشه که یه منجنیق داری چطوری باید رفت. قلعه آخریه خراب نمیشه هی سرباز از توش میاد بیرون
ممنون

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام
من غول قرمز رو هم کشتم ولی سه سرباز با تبر داشتم که اثری ازشون باقی نموند و فکر کنم غوله خورشون نمی تونم دوباره متولدشون کنم؟
من ورژن ژاپنیش رو دارم لطفا یکی بگه برای ساختن سرباز چه چیزهای لازمه و از کجا گیر بیارم؟
در ضمن الان رسیدم به مرحله دون دودون دودون ولی هرچی میزنم نمیشه روش خاصی داره ؟
ممنون وتشکر

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام
من غول قرمز رو هم کشتم ولی سه سرباز با تبر داشتم که اثری ازشون باقی نموند و فکر کنم غوله خورشون نمی تونم دوباره متولدشون کنم؟
من ورژن ژاپنیش رو دارم لطفا یکی بگه برای ساختن سرباز چه چیزهای لازمه و از کجا گیر بیارم؟
در ضمن الان رسیدم به مرحله دون دودون دودون ولی هرچی میزنم نمیشه روش خاصی داره ؟
ممنون وتشکر

1.سربازاییو که غول قرمزه میخوره برنمیگردن کلا اون سربازایی که نتونی بعد از مردن کلاهشونو بگیری دیگه بر نمی گردن .
2.برای ساخت سرباز باید بری تو درخت تولد همونجایی که دو نفر با بیل وایستادن اونجا مواد مورد نیاز برای هر سربازو نوشته میتونی با کشتن گاوا و پرنده ها گوشت گیری یا بری پیش درخته ترومپت بزنی تا اون برقسه وبرات چوب و سنگ بندازه و...
3. اول اون سه تا رمز قدیمی و 10 بار بزن تا به fever برسی بعد میگه دون دودون دودون روبزن بعد میره پیش خدای بارون بعد انجا اواز میخونن بعد تو باید تکرارش کنی (با پون نه دون) اگه درست بزنی بهت ابر میده هرچی ابر بیشتری بگیری بارون بیشتری میاد.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام
تو بازی میشه سلاح ساخت بدیم دستشون؟
یه مرحله هست که چندتا قلعه توشه که یه منجنیق داری چطوری باید رفت. قلعه آخریه خراب نمیشه هی سرباز از توش میاد بیرون
ممنون

نمی تونی اسلحه بسازی ولی با کشتن سربازای دشمن و غولها بهت اسلحه میده . با مردن سربازها اسلحه هات از بین نمیره
باید جوری حمله کنی که منجنیقت خراب نشه اون خودش قلعه ها رو خراب میکنه تو فقط سربازارو بکش وقتی قلعه خراب شد همه در میرن.

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
من تو اوايل بازي اون مرحله كه بارون مياد . ما چهار نفريم و دشمن هم چهار نفر هست اونجا گير كردم . نميتونم بكشمشون . اگه ميشه راهنماييم بكنيد . مرسي

برو مرحله شکار چنتا گاو و پرنده شکار کن تا چنتا سکه با گوشت واگه داد چنتا چوب و سنگ بگیر بعد بیا تو درخت تولد ببین اجازه ساخت سرباز بهت میده اگه پول و گوشت و چوب و سنگ کافی داشته باشی میتونی بسازی.
اگه شیپورچیه برات آزاد شده برو کنار درخت و با ریتم آواز درخت شیپور بزن اگه درست بزنی هم بهت چوب میده هم سنگ .

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
من تازه این بازی رو دانلود کردم نمیدونم چه جوریه.:blushing:همون اول بازی که میگه 3 بار مربع رو بزن بعد مثلث نمیدونم باید چی کار کرد.بعد از شعر اونا من باید بزنم؟چند بار این کار رو به ترتیب میکنم ولی هیچی نمیشه.لطفا یه توضیحی بدین.

بعد از آواز اونا با همون ریتم همون دکمه ها رو بزن باید درست , پشت سر هم ,با همون فاصله زمانی .
سخت نیست چند بار امتحان کنی قلقش میاد دستت .وقتی آوازشون تموم شد دوباره بزن تا COMBO ش به عدد 3 یا 4 برسه اگه بتونی ویدیوهاشو که زحمت کشیدن اول همین تاپیک گزاشتن رو ببینی راحت میتونی ردش کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر