تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
تو اینترکولرهایی که نشاندهنده حرارت دارند. حرارت دستگاه تو حالت نورمال چقدر باید باشه و حد اکثر چقدر است؟ :confused::confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیزان به نظر شما اینتر کولر بخرم بهتره یا فن 360م رو 12ولت کنم؟:confused:

12 ولت کردن خیلی بهتره به این دلیل که هوای داخل کنسول رو بیشتر خنک میکنه.البته می تونید از فن های مانیتور دار که داخل کنسول نصب میشه و جایگزین فن های خود کنسول میشه استفاده کنید.قیمتشون هم بین 35 تا 40 هست که هم NextGen داره هم پرتو

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
نه ! این بحث خیلی قدیمی و کاملا مشخصه فقط شایعه بوده و پایه علمی نداره .

شما 12 ولت کن و بعد از این که فقط به همین دلیل بن شدی تشریف بیار اینجا !!!
ببینید دوستان با هر بار وصل شدن به لایو یه ریپورت از تغییرات(رفتارهای) سخت افزاری و نرم افزاری کنسول که در قسمتی از کنسول ذخیره شده به دیتا بیس مایکرسافت ارسال میشه و تغییر ولتاژ فن هم در بایاس کلی مادربرد تغییر ایجاد میکنه و این تغییرات مطابق با اصلی که از طرف مایکروسافت وضع شده (هر گونه تغییرات سخت افزاری در کنسول موجب بن شدن خواهد شد) باعث عدم دسترسی شما به شبکه حهانی خواهد شد.
بهترین راه استفاده از فن های قویتر از فن های کنسول در کنار صفحه ی مشبک دستگاه خواهد بود بطوریکه فن به داخل کنسول هوا رو بدمه تا هوای گرم داخل از پشت کنسول خارج بشه.
با تشکر

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
ببینید دوستان با هر بار وصل شدن به لایو یه ریپورت از تغییرات(رفتارهای) سخت افزاری و نرم افزاری کنسول که در قسمتی از کنسول ذخیره شده به دیتا بیس مایکرسافت ارسال میشه و تغییر ولتاژ فن هم در بایاس کلی مادربرد تغییر ایجاد میکنه و این تغییرات مطابق با اصلی که از طرف مایکروسافت وضع شده (هر گونه تغییرات سخت افزاری در کنسول موجب بن شدن خواهد شد) باعث عدم دسترسی شما به شبکه حهانی خواهد شد.
بهترین راه استفاده از فن های قویتر از فن های کنسول در کنار صفحه ی مشبک دستگاه خواهد بود بطوریکه فن به داخل کنسول هوا رو بدمه تا هوای گرم داخل از پشت کنسول خارج بشه.
با تشکر

الان تعداد بسیار زیادی از افراد این سایت 12 ولت کردن و چند وقته راحت لایو میرن نمونش خشایار
دیگه دوباره بحث بین اینتر کولر یا هر فن دیگه با 12 ولت رو شروع نکنید

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با تشکر

بی زحمت اگه لطف کنید طریقه شناسایی کنسول 12 ولت شده بوسیله یه اداپتور خارجی رو توضیح بدید تا ماهم یاد بگیریم .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اقا من یه ارکید تازه گرفتم لازم براش فن بگیرم

نه نیازی نیست البته من پریمم دارم نه ارکید ولی من از همون اول دست کاریش نکردم عمودی گذاشتم مشکلیم پیش نیومده روزی 4-5 ساعت هم بازی می کنم نه پشت سر هما;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر