تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
کسی نبود بالایی رو جواب بده به ما؟

دقیقا اینطوریه که کشیدین . قهوه ای و آبی مال ی فن و سیاه و قرمز هم مال یه فن دیگس . مثبت و منفی ها رو مشخص کن و به هم بتابون بعدش هم به مثبت و منفی آداپتور وصل کن فقط دقت کن با هم اتصال نکنن که فورا فنهات میسوزه .
بیشتر از 12 ولت هم ممکنه فنهات بسوزه . 12 ولت زیادیش هم هست . فقط امپر یادت نره حداقل 1 امپر باشه .

چه جوری میشه فهمید که کدوم سیمها مثبت و کدوم منفی اند
یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که خود فنهای 36در حالت عادی چند ولت کار میکنند؟
و:
دراخر چه رنگی رو به چه رنگی بپیچونم؟
متشکر از پاسختان

چه جوری میشه فهمید که کدوم سیمها مثبت و کدوم منفی اند
یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که خود فنهای 36در حالت عادی چند ولت کار میکنند؟
و:
دراخر چه رنگی رو به چه رنگی بپیچونم؟
متشکر از پاسختان

سینا جان این که کاری نداره فنها رو تک تک امتحان کن مثبت منفی سیمها دستت میاد . فنهای 360 در حالت عادی حدودا 5 ولتند .
شما جفت جفت سیمها رو امتحان کن بالاخره یه جورش کار میکنه . 4 تا سیم که بیشتر نیست 2دقیقه بیشتر وقتتو نمیگیره :-" فقط خواهشا مواظب اتصال باش که نگی شما بد راهنمایی کردی :-"

ببخشد این دوتا رو متوجه نشدم بهم ربط دارن اما خوب نگرفتم کدوم سیمها رو باهم اتصال نکنم:blushing:
ای خدا :((
منظورم اینه که وقتی داری مثبت و منفی رو پیدا می کنی و به آداپتور وصل میکنی مواظب باش مثبت و منفی با هم اتصال نکنن .

ببخشید تو کار استادها دخالت میکنم
چیزی که از همین انجمن و مبجث یاد گرفتم رو به دوست خوبمون میگم"
آقا به نظر شما من اينتر كول بگيرم براي elite اگه آره مدلاش فرق ميكنه كدوم بهتره.
خود الیت تا حد زیادی مشکل گرماییش رفع شده "
کلا اینتر کولر فایده ای نداره و نمیتونه تاثیری در کارکرد دستگاه داشته باشه اما شاید1%داشته باشه:cheesygri
بهترین کاری که بیشتر کاربرا پیشنهاد میکنن 12ولت کردن هست

اگر بازم از قیافه اینترکولر خوشتون اومده
یه مدل داره که ماله یه شرکت دیگست و روش فقط نوشتهX360Intercoolerو مدل بعدی همینو نوشته زیرش فقط نوشته نایکو
من خودم گرفته بودم هماینتر کولراستند و هم اینتر کولر پشت
ولی بچه ها گفتند پشتی رو استفاده نکن بعد از 12ولت کردن
و الان من همراه با12ولت کردن فن استند رو هم استفاده میکنم(به حرحال تصمیم باشماست)
امیدوارم کمک کرده باشم;)

1بار خرج کنید...1فن اضافه کنید..چون سیستم تهویه ی xboxبرای اب وهوای ایران وهمچنین جوانان جسور و خستگی ناپذیر ایرانی طراحی نشده و اگر می خواهید که کنسولتان جلوی شما به زانو در نیاید و بر عکس شما را به زانو درآورد حتماً حتماً فن اضافه کنید و مطمئن باشید که اگر یک هفته مداوم بازی کنید هیچ اتفاقی رخ نمیدهد(البته اگر تلوزیونتان نسوزد)

1بار خرج کنید...1فن اضافه کنید..چون سیستم تهویه ی xboxبرای اب وهوای ایران وهمچنین جوانان جسور و خستگی ناپذیر ایرانی طراحی نشده و اگر می خواهید که کنسولتان جلوی شما به زانو در نیاید و بر عکس شما را به زانو درآورد حتماً حتماً فن اضافه کنید و مطمئن باشید که اگر یک هفته مداوم بازی کنید هیچ اتفاقی رخ نمیدهد(البته اگر تلوزیونتان نسوزد)
فکر نمی کنم تا حالا کسی ( به غیر از مهدی خان ) به اندازه من فن به کنسولش بسته باشه!
در اگر وافعا بخواید با اضافه کردن فن نتیجه مطلوب بگیرید! باید اول تراکم هوا رو بوسیله چند تا فن زیاد کنید و بعدش هم بوسیله چند فن دیگه هوای تراکم هوا رو کمتر کنید تا تعدل بر قرار بشه! تخیله هوا به تنهایی تاثیر منفی داره!
همین طور متراکم کردن هوا! در حالت اول هم گرد و خاک زیاد باعث خرابی خواهد شد!
اگر بخواد پای فن وسط باشه ، 12V کردن فن های خود کنسول کفایت می کنه!

فکر نمی کنم تا حالا کسی ( به غیر از مهدی خان ) به اندازه من فن به کنسولش بسته باشه!
اگر واقعا بخواید با اضافه کردن فن نتیجه مطلوب بگیرید! باید اول تراکم هوا رو بوسیله چند تا فن زیاد کنید و بعدش هم بوسیله چند فن دیگه هوای تراکم هوا رو کمتر کنید تا تعادل بر قرار بشه! تخیله هوا به تنهایی تاثیر منفی داره!

آخرین ویرایش:
اگر واقعا بخواید با اضافه کردن فن نتیجه مطلوب بگیرید! باید اول تراکم هوا رو بوسیله چند تا فن زیاد کنید و بعدش هم بوسیله چند فن دیگه هوای تراکم هوا رو کمتر کنید تا تعادل بر قرار بشه! تخیله هوا به تنهایی تاثیر منفی داره!

به به فرزاد خان ، حال و احوال! ;)
فرزاد خان فکر میکردم بخاطر غیبتای زیاد عضویتت در بازیسنتر رو حذف کنن:biggrin1:
راستی یادش بخیر این تاپیک یه موقعی چه رونقی داشت . ولی بعضیا از رونق انداختنش :cool:
خوشحالم میبینم کنسولت هنوز سالمه اونم با ساخت سال 2005( قابل توجه دوستانی که هی میگن سه چراغ)

دوستان عزیز اگه میشه ادرس چندتا جای معتبر که 12 ولت میکنن رو بگین(در سراسر کشور).در ضمن اگه کسی 12 ولت کنه کار دیگه ای هم لازمه که انجام بده برای اطمینان بیشتر؟

دوستان عزیز اگه میشه ادرس چندتا جای معتبر که 12 ولت میکنن رو بگین(در سراسر کشور).در ضمن اگه کسی 12 ولت کنه کار دیگه ای هم لازمه که انجام بده برای اطمینان بیشتر؟

توی تهران نکست جن هستش ولی توی شهرستانها رو باید دوستان همون شهرها معرفی کنن ولی 12 ولت کردن بسیار سادس و نیازی نیست بدی بیرو ن انجام بدن .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or