تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
یه موقع هست تاثیر نداره یه چیزی ولی اگه تاثیر منفی داشته باشه که خیلی بد میشه:confused::confused:
حالا ببینم تاثیر منفیش چیه؟؟؟
ممنون

هوا رو جای این که خارج کنه برعکس عمل می کنه.البته خیلی کم هست تاثیر منفیش...;)

الآن دادم تعمیر یعنی میگین دیگه فن روش نذارم؟​

یه چیز دیگه فرق افقی و عمودی گذاشتن کنسول چی هست؟ افقی از عمودی کنسول رو خنک تر نگه میداره؟​

افقی گذاشتن هم برای گردش هوای کنسول خوبه هم به لنز درایوت فشار نمیاد.
در ضمن در صورت استفاده به شکل افقی باید چیزی زیرش بذارید که از سطح زمین مرتفع بشه تا زیر مادربوردش داغ نشه...
از اینترکولر هم دیگه استفاده نکن

دستگاه من پرمیوم J هست (20GB HDD) تاریخ ساخت 22/9/2007 بدون HDMI مادربرد Zephyr با اینترکولر همراه با ترموتر از ابتدا،حدود 5 تا 6 ساعت در روز بازی میکردم سه چراغ داد

اگر تاریخ دستگاه 22/9/2007 یعنی مادربردت فالکون هست و اگر هم HDMI نداره یعنی اون تاریخ الکیه (دست کاری شده) شاید کنسول رفرشی بهت دادن..!

اگر تاریخ دستگاه 22/9/2007 یعنی مادربردت فالکون هست و اگر هم HDMI نداره یعنی اون تاریخ الکیه (دست کاری شده) شاید کنسول رفرشی بهت دادن..!

البته درسته که دستگاه های بعد از این تاریخ همگی HDMI دارن ولی من یه جایی توهمین سایت خوندم که حتماً اینجوری نیست تا حدی هم شانسیه(هندونه اس؟؟؟!:confused:)

یه موقع هست تاثیر نداره یه چیزی ولی اگه تاثیر منفی داشته باشه که خیلی بد میشه:confused::confused:
حالا ببینم تاثیر منفیش چیه؟؟؟
ممنون

شاید بزرگترین تاثیر منفیش ایجاد اختلال توی برق دستگاه هستش که در مواردی قسمت برق دستگاه رو میسوزونه.http://www.instructables.com/files/deriv/F5J/JHG4/F6B7Q79R/F5JJHG4F6B7Q79R.MEDIUM.jpg
----هنوز میگی هیچ چیز pc نمیشه؟؟!!

شاید بزرگترین تاثیر منفیش ایجاد اختلال توی برق دستگاه هستش که در مواردی قسمت برق دستگاه رو میسوزونه.http://www.instructables.com/files/deriv/F5J/JHG4/F6B7Q79R/F5JJHG4F6B7Q79R.MEDIUM.jpg
----هنوز میگی هیچ چیز pc نمیشه؟؟!!

یعنی میخای بگی Microsoft نمیدونسته فن برای برق کنسول ضرر داره؟؟؟
اره که میگم هیچی هیچ وقت هیچ کجا PC نمیشه;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or