تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
اینم چند تا فن باهال . مخصوصا اونی که خروجی یو اس بی و صدا داره

Attachments

• coolerking.jpg
    coolerking.jpg
    18.3 KB · مشاهده: 134
  • Xbox_Cooler.jpg
    Xbox_Cooler.jpg
    12.4 KB · مشاهده: 138
  • koolance-xb360-2.jpg
    koolance-xb360-2.jpg
    65.2 KB · مشاهده: 140
سلام بچها من 2تا فن pc 12گذاشتم پشت کنسول مکنده 2 تا هم سمت راست دمنده 4 تا پیاله گذاشتم زیر کنسول تقریبا 6 7 سانتی با زمین فاصله داره خوبه؟داغ کردن یکم طبیعیه؟بدنه باید یکم داغ باشه؟

من دوباره کنسول رو راه انداختم:cheesygri.وفنشو 12 ولت کردم باور کنید همه روشها رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مثل این روش کنسول رو خنک نگه نمیداره

در مورد 12 ولت کردن فنهای 360 سوال داشتم ، میشه برق اونو از یه منبع خارج از کنسول تهیه کنیم ؟(مثلا یه آداپتور).

کسی نظری راجع به این مسئله نداره:(؟ کنسولمو باز کردم ولی موندم چیکار کنم میترسم از مدار برق بگیرم مشکلی برای کنسول پیش بیاد به همین خاطر میخوام از اداپتور در بیرون از کنسول استفاده کنم

کسی نظری راجع به این مسئله نداره:(؟ کنسولمو باز کردم ولی موندم چیکار کنم میترسم از مدار برق بگیرم مشکلی برای کنسول پیش بیاد به همین خاطر میخوام از اداپتور در بیرون از کنسول استفاده کنم

خود جاهائی که دستگاه تعمیر میکنند همین کار رو میکنند و از رو برد میگیرن. مثلاً Nextgen برای دستگاه خودم که 3 چراغ شده بود همین کار رو کرده و الآن 2 ماهه که میزون کار میکنه. حالا خود طاهر جان بهتر میتونه راهنمائی کنه.

کسی نظری راجع به این مسئله نداره؟ کنسولمو باز کردم ولی موندم چیکار کنم میترسم از مدار برق بگیرم مشکلی برای کنسول پیش بیاد به همین خاطر میخوام از اداپتور در بیرون از کنسول استفاده کنم

شما میتونی از آداپتور استفاده کنی اما گرفتن برق از خود کنسول هیچ مشکلی بوجود نمیاره در ضمن میتونی در داخل کنسول از یکی از سیمهای درایو هم برق بگیری (یه سرچ کنی دیاگرامشو پیدا میکنی) تا دیگه دردسر لحیم کردن رو هم نداشته باشی

بالاخره منم فنهای داخل کنسولو 12 ولت کردم . البته برقشو از اداپتور 12 ولت گرفتم . برای هر فن یه آداپتور 12 ولت 500 میلی گذاشتم ، سرعتش 3 برابر شده . میترسیدم برقشو از مدار 360 بگیرم نوسانی چیزی بوجود بیاد مشکل ساز بشه .4 تا فن هم پشت کنسوله . حالا دیگه خیالم راحته :p

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or