بیش از 800,000 کاربر به عضویت BF3 Premium در آمده اند

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
با سلام خدمت دوستان.

رئيس شركت EA ناشر سري بازي هاي محبوب B F جناب Patrick Soderlund مي گويد فروش نسخه ي premium بازي B F 3 از 800000 نسخه عبور كرد و درامد آن به حدود 40 ميليون دلار رسيده است.

وي مي گويد اين بسته با توجه به قيمتي كه دارد $40 توانسته نسبت به ديگر رقيبان خود مثل COD در اين مدت طرفداران بيشتري را به خود جذب كند او همچنين اضافه كرد كه ما توقع چنين استقبالي را نداشتيم ولي در حال خاضر اين روند بسيار اميدوار كننده است...

اين پك شامل 5 نقشه به نام هاي ( Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath, and End Game ) ميباشد همچنين دارندگان اين بسته ميتوانند به نقشه هايي كه در اينده معرفي ميشوند دسترسي سريع داشته باشند و از آنها استفاده كنند...

براي اطلاعات بيشتر به منبع زير مراجعه كنيد:

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
21781493794008807696.png

Patrick Soderlund از EA امروز اعلام کرد که سرویس پرمیوم عنوان BF3 در دو هفته اول توانسته بیش از 800,000 کاربر را به خود جذب کند. او همچنین اضافه کرد که: "ما از عملکرد این بخش بسیار خوشحالیم، هرچند هنوز نمی توان در مورد ادامه فروش این سرویس پیش بینی دقیقی انجام داد، زیرا فعلا دو هفته از معرفی این عنوان می گذرد،اما در کل عملکرد آن برای ما قابل قبول بوده است." در ادامه ایشان گفتند که در پی راهی هستند تا این گونه سرویس ها را بر روی دیگر عناوین این شرکت نیز بیاورند.

برای اطلاعات بیشتر از سرویس Premium به این تاپیک بروید.

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا این چه وضعشه چند دقیقه زودتر از من زدی تاپیک رو :D مال خودم رو ادغام کردم با مال شما :p

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در ادامه ایشان گفتند که در پی راهی هستند تا این گونه سرویس ها را بر روی دیگر عناوین این شرکت نیز بیاورند.
به به. یه بازی بفروشیم 60$ بعد یه عضویت پریمیوم هم بزنیم تنگ 50$. دنیا گلستون شده با وجود EA و Acti که هرکدوم روشهای نوین و قانونی دزدی رو افریدن.

پ.ن. Acti جون Halo Waypoint ـه 343i رو دزدید که هیچ، پولی ش ام کرد =)).

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به به. یه بازی بفروشیم 60$ بعد یه عضویت پریمیوم هم بزنیم تنگ 50$. دنیا گلستون شده با وجود EA و Acti که هرکدوم روشهای نوین و قانونی دزدی رو افریدن.
خواهشن اول اطلاعات کاملی از محتویاتی که میدن بدست بیار بعد گل و گلستون بکن. این بسته ها رو بصورت جدا جدا بخری حدود 75$ میشه. حالا همرو با قیمت 45$ بهت میدن + کلی امکانات دیگه. همین کار رو تو بازی های Forza 4 و Gears of War 3 و Mortal Kombat و خیلی های دیگه دیدیم بعد اینا میشن گل و گلستون. حالا خوبه اینا نمیان بعدا همه DLC ها رو بدن روی دیسک تا پایرت خور های گرامی به به و چه چه کنن :D (دقیقا منظورم خودتی :D )

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خواهشن اول اطلاعات کاملی از محتویاتی که میدن بدست بیار بعد گل و گلستون بکن. این بسته ها رو بصورت جدا جدا بخری حدود 75$ میشه. حالا همرو با قیمت 45$ بهت میدن + کلی امکانات دیگه. همین کار رو تو بازی های Forza 4 و Gears of War 3 و Mortal Kombat و خیلی های دیگه دیدیم بعد اینا میشن گل و گلستون. حالا خوبه اینا نمیان بعدا همه DLC ها رو بدن روی دیسک تا پایرت خور های گرامی به به و چه چه کنن :D (دقیقا منظورم خودتی :D )
مگه ما پایرت خورها دل نداریم =((

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
*کلا dlc پولی چیزی جز دزدی نیست به نظر من اون از acti که 4 تا مپو چپوند پرمیومشو اون بند و بساط* اینم از eaکه پرمیومو چپوند وچه هر شرکتی دیگه ایی باشه مد شده مسخره بازی ها خوب بازی میفروشید همون اول مثل ادم کاملش کنید بازیتون رو بعد هر قیمتی خواستید بکنید تو پاچه ملت ادم زورش میاد خدایی
کسی که بازی میسازه از اون پشتیبانی میکنه وظیفشه دیگه این پول های جانبی چیه میگرن خدا میدونه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آقا این چه وضعشه چند دقیقه زودتر از من زدی تاپیک رو :biggrin1: مال خودم رو ادغام کردم با مال شما :p

خواهش ميكنم فردين جان تمامي تاپيك هاي ما متعلق به شماست داداش گلم;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Expansion Pack ـه 1200 پوینتی 108 کیلوبایتی یعنی دزدی =)). دربیارید کله رو از زیر برف.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Expansion Pack ـه 1200 پوینتی 108 کیلوبایتی یعنی دزدی =)). دربیارید کله رو از زیر برف.
شما بهتره یکم اطلاعاتت رو بیشتر کنی نه اینکه به ملت بگی سرتو از برف بیار بیرون. واقعا برام جالبه اینهمه اعتماد به نفسی که داری. :) یه ذره هم اطلاعات نداری بعد اینطوری ترول میکنی. Back To Karkand حدود 1.5 گیگ بود. DLC دوم Close Quarters هم 2 گیگ بود عزیز دلم. پست ندی سنگین تری فکر کنم ;)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقا بحث پایریت شده , خبری هست ؟ :-/ من مشکلی با پریمیوم ندارم مشکل من دلار 2 هزارتومن هست و اون حرف های EA که زرت و زرت میگم ''we have massive free DLC plans for B@ttlefield 3'' ! یعنی بدبخت تر از EA ندیدم :| .

---------- نوشته در 01:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 PM ارسال شده بود ----------

میگم این پستی که تو دادی تو دیتابیس بازیسنتر حجمش باید بالای 108 مگابایت بره از بس سنگین بود . الان این نقل فول خودش از 108 کیلوبایت بیشتره . اونوقت تو یه DLC که با یه بازی برابره رو کردی تو 108 کیلوبایت ؟ فَک لاجیک :d .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
Frank Gibeau از روسای شرکت EA در مصاحبه ای که داشته : حرف هایی هم در مورد ELITE زده و گفته که ما در EA SPORT قبلا مشترکینی مشابه با سرویس ELITE داشیم و کار ما در عرضه ی PREMIUM واکنشی به ELITE نیست و همینطور گفته اگر شما در این صنعت شاهد نواوری هستید یا باید خودتون رو با اون هماهنگ کنید یا یک گام جلوتر در اون مسیر بردارید
منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر