بیش از 800,000 کاربر به عضویت BF3 Premium در آمده اند

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
با سلام خدمت دوستان.

رئيس شركت EA ناشر سري بازي هاي محبوب B F جناب Patrick Soderlund مي گويد فروش نسخه ي premium بازي B F 3 از 800000 نسخه عبور كرد و درامد آن به حدود 40 ميليون دلار رسيده است.

وي مي گويد اين بسته با توجه به قيمتي كه دارد $40 توانسته نسبت به ديگر رقيبان خود مثل COD در اين مدت طرفداران بيشتري را به خود جذب كند او همچنين اضافه كرد كه ما توقع چنين استقبالي را نداشتيم ولي در حال خاضر اين روند بسيار اميدوار كننده است...

اين پك شامل 5 نقشه به نام هاي ( Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath, and End Game ) ميباشد همچنين دارندگان اين بسته ميتوانند به نقشه هايي كه در اينده معرفي ميشوند دسترسي سريع داشته باشند و از آنها استفاده كنند...

براي اطلاعات بيشتر به منبع زير مراجعه كنيد:

منبع

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
همه ی BF بازای حرفه ای! میدونن که این پکیج واقعا به صرفه و کارآمد هستش....همه ی BF بازای حرفه ای!! میدونن که نداشتن این پکیج باعث کم آوردن و سوزش و عصبانیت هستش :d...

برای مثال:Duble XP in weekend :-?

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

یعنی خیلیییییی رو داری بخدا :D

حالا من توی حجم ها اشتباه کرده بودم. Update 1 مربوطه به Back to karkand . آپدیت 2 مربوط بود به امکانات اجاره کردن سرور که 1 گیگ بود. آپدیت 3 هم مربوط بود به Close Quarters.

یعنی واقعا 1 دقیقه به خودت زحمت میدی بشینی فکر کنی که اینهمه خرط و پرت توی 2 تا دیسک جا نمیشه؟ حالا 3 تا DLC تو راهه.

14059663054839290635.jpg

27669568270808615137.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببینم چی میشد سرور زدن رو آزاد میکردن ملت از ایران سرور میزدن؟ :|؟
من که دیگه امیدی برای بازیکردن BF3 ندارم.

اکثر سرور هاش که رفته روی مد جدید اونایی که با من پینگ درست حسابی داشت، یه سری در پیت مونده که یعنی از لحاظ درپیت پینگ من باهاشون رو 400!! یه سرور آلمان بود همیشه پینگم باهاش 150 تا 250 بود الان شده مد های جدید :((.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
این 108 kb یعنی چی؟! یعنی حجم DLC انقدره؟ مگه میشه؟

نه دوست عزیزمون یه سوتی دادن :d

Frank Gibeau از روسای شرکت EA در مصاحبه ای که داشته : حرف هایی هم در مورد ELITE زده و گفته که ما در EA SPORT قبلا مشترکینی مشابه با سرویس ELITE داشیم و کار ما در عرضه ی PREMIUM واکنشی به ELITE نیست و همینطور گفته اگر شما در این صنعت شاهد نواوری هستید یا باید خودتون رو با اون هماهنگ کنید یا یک گام جلوتر در اون مسیر بردارید
منبع

این حرف هم کاملا چرت هست :))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Map Pack رو به جای Expansion Pack قالب میکنن بهتون. نه یکی نه دوتا، چهارتا اخه؟ 50$ اخه؟ پول به بازی کامل و جدید رو به عنوان Ex Pack میدید خوشحالم هستید؟ خوشحال باشید پس :D.
چند وقت دیگه به امید حق تعالی انشالله یه سری محدودیت جدید مزاره EA که همون یه خورده مالتی پلیرم نتونید بازی کنید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Map Pack رو به جای Expansion Pack قالب میکنن بهتون. نه یکی نه دوتا، چهارتا اخه؟ 50$ اخه؟ پول به بازی کامل و جدید رو به عنوان Ex Pack میدید خوشحالم هستید؟ خوشحال باشید پس :D.
چند وقت دیگه به امید حق تعالی انشالله یه سری محدودیت جدید مزاره EA که همون یه خورده مالتی پلیرم نتونید بازی کنید.
کاملا مطمئن باش که، اصلا انتظار نداریم بعد از اون سوتی هایی که دادی قبول کنی اشتباه کردی. به کارت ادامه بده موفق میشی من برات امیدوارم :) :D

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد

مرسی مهندس. کاش از هوش و بهره اقتصادی شما در سطوح بالای مملکتی استفاده می‌شد تا شاهد گرانی و تورم نبودیم و بر تحریم‌ها فائق می‌آمدیم.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
درسته قیمتش بالاست ولی روی هر کدوم از مپ ها کلی کار کردن و ارزش خرید داره.....

من تریلر هر کدوم از مپ ها رو میدیدم وسوسه میشدم که بگیرم ولی فعلا بساط لایو تعطیله.....

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
مرسی مهندس. کاش از هوش و بهره اقتصادی شما در سطوح بالای مملکتی استفاده می‌شد تا شاهد گرانی و تورم نبودیم و بر تحریم‌ها فائق می‌آمدیم.
مگه نمیشه؟:d
یخرده وای میستم تخفیف بخوره بعد میگیرم اگر تخفیف نخرد که باید بره تو پاچه چون نمیشه گذشت ازش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر