BF3 Premium رسما از سوی EA تایید شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این خبر رسما از سوی EA تایید شد اما EA از دادن جزئیات بیشتر سر باز زد و آن را به 4 جون موکول کرد. چند روز پیش صفحه ای از جزئیات BF3 Premium درز پیدا کرده بود که با تایید EA، جزئیات این قابلیت بیشتر قابل باور می شوند. از سمت دیگر نیز تاریخ روی صفحه برابر است با روز کنفرانس خبری EA در E3. به نظر میرسد قیمت این حالت به ترتیب برابر است با 4000 MS و £39.99 و 49$. با خرید این حالت قابلیت های زیر به شما تعلق خواهد گرفت. (ترجمه صفحه لیک شده)

با عضویت در بخش Premium، شما تمامی مپ پک های آینده را به 2 هفته زودتر از دیگران تجربه خواهید کرد. به علاوه سلاح های مخصوص و جدیدی که جای دیگری نمیتوانید پیدا کنید. چاقوی ACB-90، پلاک های جدید، قابلیت کاستومایز سربازتان به طور مخصوص و انحصاری، قابلیت ریست State خود (اگر نیاز به یک شروع تازه دارید) ، ارجعیت در صف های سرور و لایه ها و عکس های جدید برای ایجاد لوگوی کلن تنها بخشی از این قابلیت ها هستند.

از دیگر قابلیت های عضویت استفاده از XP های دو برابر در پایان هر هفته و شرکت در event های خاص است.

محتویات:

5 عدد DLC مپ:

1- Back To Karkand
2- Close Quarters
3- Armored Kills
4- Aftermath
5- End game

این پنج پک در کل شامل، 20 نقشه جدید، 20 اسلحه جدید، بیش از 10 عدد وسیله نقلیه جدید، 4 حالت جدید بازی، بیش از 30 عدد Assignment و بیش از 20 عدد مدال جدید می باشد. به علاوه خیلی از قابلیت های دیگر شامل ذخیره سازی بیش از 5 عدد از بهترین بازی هایی که انجام دادید و ویدئوی های اختصاصی و آیتم های بیشتر که جزئیات دقیق تر در آینده مشخص خواهند شد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نظر خودم رو بگم. با توجه به اینکه DLC اول 1200 پوینت بود، با این حساب، مشترک شدن توی این حالت خیلی با صرفه میشه. اگر بخواید دونه دونه این DLC ها رو بخرید و اگه همون 1200 باشن همشون، قیمتش میشه 6000 پوینت. حالا اگه فرض کنیم کسانی مثل خود من Back to karkand رو داریم، بازم با خرید این Premium حدود 800 پوینت میمونه تو جیبمون که باز هم با صرفه است. به علاوه امکانات دیگری که به عضو های Premium میدن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
بسیار بسیار عالی

60 تا دادیم بابت خود بازی 50 تا هم بابت مدال و فشنگ و خمپاره تازه هنوز کلی به EA مدیونیم..

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بسیار بسیار عالی

60 تا دادیم بابت خود بازی 50 تا هم بابت مدال و فشنگ و خمپاره تازه هنوز کلی به EA مدیونیم..
گیوتین گذاشتن بالای سرت؟! نده برادر. هرچند شک دارم شما همون 60 تا رو هم داده باشی :)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
اینجا باز بحث اسلحه رو شقیقه و اجبار پیش میاد. نخرید آقا نخرید. هیچ کس مجبورتون نکرده.
بعد یه نکته، الان این امکاناتی که پست اول گفته شد
این پنج پک در کل شامل، 20 نقشه جدید، 20 اسلحه جدید، بیش از 10 عدد وسیله نقلیه جدید، 4 حالت جدید بازی، بیش از 30 عدد Assignment و بیش از 20 عدد مدال جدید می باشد. به علاوه خیلی از قابلیت های دیگر شامل ذخیره سازی بیش از 5 عدد از بهترین بازی هایی که انجام دادید و ویدئوی های اختصاصی و آیتم های بیشتر که جزئیات دقیق تر در آینده مشخص خواهند شد.
برای این مقدار پول کمه؟!!!
مخصوصا اون 20 نقشه که مطمئنا خودش کلی تنوع ایجاد میکنه. بقیه ش بماند.
---------------------
پ.ن. نظر خودمم بگم. واقعا ارزش داره. خیلی دوست دارم بدونم محتویات پک End Game چی هست چون اسم خیلی جذابی داره.
ممنون فردین جان بابت اطلاع رسانی.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
رنک جدید نمیدن به پلیر ها ؟ من 3 ماهه تو 100 گیر کردم :d کوفتی هم نمونده که نگرفته باشم جز مورتار مدال که ماله نوب هاست طرفش نمیرم :d:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گیوتین گذاشتن بالای سرت؟! نده برادر. هرچند شک دارم شما همون 60 تا رو هم داده باشی :)
سر اون Back to karkand که خیلی مسخره شده بود یه مدت اولش اکثر سرور ها چسبیده بودن به این DLC و منی که نداشتم عملن باید میرفتم تو یه سری سرور داغون با تعداد اعضای کم :D.
کلن یه جورائی گیوتین نزاشتن به صورت محسوس ولی حضور داره :D.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سر اون Back to karkand که خیلی مسخره شده بود یه مدت اولش اکثر سرور ها چسبیده بودن به این DLC و منی که نداشتم عملن باید میرفتم تو یه سری سرور داغون با تعداد اعضای کم :D.
کلن یه جورائی گیوتین نزاشتن به صورت محسوس ولی حضور داره :D.

نه میثم اینطوری نبود. من خودمم همین مشکل رو داشتم بعد متوجه شدم که باید هر آپدیتی که میاد رو بزنیم تا خودمون رو با سرور ها مچ کنیم. وقتی یه DLC میاد و اونو دانلود نمیکنی، تورو با اعضایی که دارن جدا میکنه. واسه همین میفتی تو سرور های قدیمی و چرت. اما وقتی آپدیت رو میزنی (حتی اگر خریداری نکنی) گیمت با سرور ها مچ میشه و مشکلی پیش نمیاد. الانم که همیشه سرور های BF3 Classic هستش و کلا جدا کردن با سرور های DLC دار.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
رنک جدید نمیدن به پلیر ها ؟ من 3 ماهه تو 100 گیر کردم :d کوفتی هم نمونده که نگرفته باشم جز مورتار مدال که ماله نوب هاست طرفش نمیرم :d:d

اخه لول جدید چی بدن :d از کلنل 6 به بعد چیزی دیگه برای انلاک نیست :d اگرنه میشه مثل mw3 که اشک منو در اورده هی میرم جون میکنم باز پرستیژ جدید میده همه کاری که cod کرد اینا کردن ولی این یکی رو بیخیال بشن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
كاري ندارم به دوستاني كه تا هر چيزي ادم مي گه سريع مي گن خوب نخر مگر زورت كردن :|)x:))

اما اگر قرار باشه به يه سري بچه خر پول بي مهارت نوب بوستر يه سري قابليت هاي شاخ رو بدن بايد گفت خاك تو سر EA و دايس !!!
اگر قرار باشه يه سري اسلحه خاص و اختصاصي بهشون بدن ! DOUBLE XP WEEK END هم هي بهشون بدن ديگه فبهالمراد جنابان بوستر !
همين اسلحه ها مطمئنا قدرتشون از اسلحه هاي عادي بهتره تا ملت بگن به به بريم BF PREMIUM بخريم دابل XP هم كه ديگه كار اين ملت رو ساده تره مي كنه !!! قبلا" بالا لول 50 كلنل سخت بود پيدا كردنش توي مچ ها ! اما الانه به راحتي تمام ميتوني افراد لول 100 رو هم پيدا كني !
جريان , جريان همونيه كه من بدبخت ميام دهن خودم رو توي هلي سرويس مي كنم ميزنم مي كشم كشته مي شم فرار بكن دنبالش بكن بزنش بپر بيرون و هزارتا كوفت و زهر مار ديگه ! بعد يه بچه سوسول فوفول نوب خارجي مياد ميره 5 دلار ميده تمامي ايتم هاي هلي رو انلاك مي كنه مياد جلو من از هلي سواري حرف ميزنه ! اخرش هم وقتي بهش مي گي هلي سواري بلد نيستي حتي نميتوني باهاش دور سريع بزني ورش ندار بهت فحش هاي اون مدلي مي ده !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
كاري ندارم به دوستاني كه تا هر چيزي ادم مي گه سريع مي گن خوب نخر مگر زورت كردن :|)x:))

اما اگر قرار باشه به يه سري بچه خر پول بي مهارت نوب بوستر يه سري قابليت هاي شاخ رو بدن بايد گفت خاك تو سر EA و دايس !!!
اگر قرار باشه يه سري اسلحه خاص و اختصاصي بهشون بدن ! DOUBLE XP WEEK END هم هي بهشون بدن ديگه فبهالمراد جنابان بوستر !
همين اسلحه ها مطمئنا قدرتشون از اسلحه هاي عادي بهتره تا ملت بگن به به بريم BF PREMIUM بخريم دابل XP هم كه ديگه كار اين ملت رو ساده تره مي كنه !!! قبلا" بالا لول 50 كلنل سخت بود پيدا كردنش توي مچ ها ! اما الانه به راحتي تمام ميتوني افراد لول 100 رو هم پيدا كني !
جريان , جريان همونيه كه من بدبخت ميام دهن خودم رو توي هلي سرويس مي كنم ميزنم مي كشم كشته مي شم فرار بكن دنبالش بكن بزنش بپر بيرون و هزارتا كوفت و زهر مار ديگه ! بعد يه بچه سوسول فوفول نوب خارجي مياد ميره 5 دلار ميده تمامي ايتم هاي هلي رو انلاك مي كنه مياد جلو من از هلي سواري حرف ميزنه ! اخرش هم وقتي بهش مي گي هلي سواري بلد نيستي حتي نميتوني باهاش دور سريع بزني ورش ندار بهت فحش هاي اون مدلي مي ده !

كاملا تاييد ميشه اگه قرار مشتي ايتم هاي خفن و تفنگ هاي خدا بدن دست اين لول پايين ها كه فقط پول دادن و نه زحمتي كشيدن اون وقت براي مني كه ميخوام بازي رو بدون dlc برم بايد چيكار كنم ؟؟ مسلما براي انكه خودمم رو با اونها وفق بدم بايد dlc رو بخرم !!!

ea هركاريش بكني اخر همون ea ميمونه !!! بر پدرش لعنت !!!

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
توي متن منظورش اسلحه هاي DLC هست و ديگه اسلحه اختصاصي ديگه اي نداريم
نوشته weapon camo الان معنيش ميشه اسلحه اختصاصي؟! بريد يه نگاه به اون عكس بكنيد منظورش skin هاي مخصوص اسلحه هاست
همه بازي ها DLC دارن كه اسلحه جديد اضافه ميكنه الان همه منتظرن اسلحه جديد هستند كه بياد ميخوايد شمايي كه كه DLC رو نميخري بهتون همون اسلحه ها رو مجاني بدن؟!
در مورد انلاك ها الكي ميخوايد ايراد بگيريد bfbc 2 كجا بوديد شما ها؟:) همچين چيزي اونجا هم بود و هيچ مشكلي نداشتيم
قيمتشم عاليه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر