بیشترین وکمترین gamescore که گرفته اید

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
برا منم زیاد اچیومنت ها توجیه نیست !!!
یعنی مگه بر حسب گیم اسکوری که میگیریم مگه اچیومنت انلاک نمیشه ؟
پس گرفتن گیم اسکور بیشتر = اچیومنت بیشتر درست میگم ؟
الان من بیشترین گیم اسکورم فکر کنم حدود 100 تاست تو NG2 ( چون 10 ساعت هم مفید بازی نکردم از زمانی که کنسول رو گرفتم( 10 روزی میشه ) کل بازی ها رو نه فقط NG 2 چون بابام نمیزاره و منم که هر روز صبح تا ظهر دانشگاهم و از غروب سر کارم تا ساعت 10 شب(پس مسخرم نکنین;) )و حدود 35 تا هم اچیومنت دارم در کل
ولی موقع عید و تابستون از خجالتش در میام
خدایی با روزی نیم ساعت بازی خوب بودم :cheesygri

Vata Montana

کاربر سایت
Dec 7, 2007
27
من اینو به کسایی میگم که فکر میکنند من glitch کردم ! من فقط 10000تا از Achievement هامو خودم نگرفتم که اون رو هم glitch نکردم . به چند نفر تو ebay پول دادم و اونا هم برام Achievement هارو باز کردن . این کارم هیچ مشکلی نداره و Achievement هام کاملا حلاله

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من اینو به کسایی میگم که فکر میکنند من glitch کردم ! من فقط 10000تا از Achievement هامو خودم نگرفتم که اون رو هم glitch نکردم . به چند نفر تو ebay پول دادم و اونا هم برام Achievement هارو باز کردن . این کارم هیچ مشکلی نداره و Achievement هام کاملا حلاله
من از کسی در مورد Glitch کردن اسم نبردم اما حالا که شما خودت اومدی و این حرف رو میزنی با یک مدرک صحت نداشتن گفته ها تو ثابت میکنم.
من کاری ندارم شما چجوری اچیومنت باز کردی و ...
فقط میشه به من بگی چجوری تمام اچیومنت های Virtua Tennis3( 970/1000) رو در یک روز(22/6/2008) باز کردی؟
این موضوع در مورد Virtua Fighter 5 ، Crackdown و ... هم صدق میکنه.
حتی اگه خودت هم Glitch نکرده باشی اون فردی که برات اینارو باز کرده Glitch کرده.
فکر کنم به طور کامل شفاف سازی کرده باشم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

من تا حالا بازییو 1000 نکردم اتفاق خاصی می افته ؟! گلی ، توپی ، کیسی :cheesygri:-" بیشترینشم چنتا از بازیارو تا هشتصدو خورده ای رسوندم مثه اساسین ، کراش و ... کمترین هم 60 ماله DMC4 که تمومش نکردم ;)

بااینکه آفلاینی و اچیومنتایی که باز میکنی کسی نمیبینه بازم حال میده ... تنها اچیومنتی هم که تو دلم مونده بازکردنش و نتونستم کشتن رم توی اینسین مد گاو هست ...

کل گیمراسکورم : 8590 از 20 بازی :smile:

GL

Vata Montana

کاربر سایت
Dec 7, 2007
27
آخه از کجا میدونین خودش باز نکرده ؟! مگه خارجی ها رو نمیشناسی مثل گاو بازی میکنن ! برای هر کدوم از بازی ها هم حداقل 24 ساعت وقت میخوان ! در حالی که Glitch فقط چند دقیقه وقت میگیره ! شما نمیتونین 1000 اچیومنت call of duty 4 یا king kong یا call of duty 2 یا.............. رو یه روزه بگیرید ؟!

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بابا من که اصلا با این بحث مخالفم ولی اخه شما داری یه چیز میگی نشدنی اونم اینکه هر بازی رو بشه یه روزه رد کرد بازی مثل ویرچوال فایتر رو نمیشه:cheesygri و حد اقل 2 هفته وقت میخواد
خودت یه سر به اچیومنتهاش بزن میبینی که چه چیزایه خوفی میخواد:cheesygri

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
با این که جواب کاملا مشخصه که خیره اصلا گیریم که اینایی که گفتین میشه !!
ولی همون ویرچوا تنیس خوب راجر فدررشم بیشنه تو یه روز که هیچی تو سه روز هم عمرا نمیتونه همشو بگیره !! لذا کلا این بحث یکمی بیش از حد خنده داره و فقط به ضرر خود شماست واتا مونتانا جان ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
اساتید محترم از جمله جناب دیوید رویتر ( :D خودش میدونه :D )، ما تازه رسیدیم به این جریان لطفا کمی مبحث شیرین و جذاب "Glitch" رو باز بفرمائید :D.
حقیقتش کسی نمیتونه بگه آچیومنت همینطوری دیکوریه و واسه قشنگی چون خداینکرده اگر کَکِش بیافته در تُمانِ مبارکتون دیگه شب و روز ندارید :D.
بیشترین وکمترین gamescore که گرفته اید
دریک "بازی" یا در یک "آچیومنت" ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر