بیشترین وکمترین gamescore که گرفته اید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اتفاقا کاملا برعکسه ! تعداد اچیومنتهای آنلاین بیشتره ، اما همشون 5 تایی و 10 تایی ان ! آفلاینش حداقل 700 تا داره !
مشکل اینه که شما روی Easy رفتین و خان داداش هم احتمالا فقط اچیومنت کشتن 5 نفر با Needler رو گرفتن که 5 GS داره ! :D
اگر روی درجه سختی نرمال به بالا برین ، هر مرحله رو که تموم کنین اچیومنت تُپُلی میده ! :D روی هر درجه سختی به جز Easy هم تموم کنین ، 125 تا ! یعنی نرمال 125 تا ، Heroic و Legendary هم هر کدوم 125 تا !
با پیدا کردن هر جمجمه هم 10 GS میگیرین ! :D

من فکر کنم 425 تا گرفتم ..

شما درست می گی دوست عزیز من هم از این بازی حدود 500 تا گرفتم. خوب امتیاز می داد.:laughing::laughing::):)

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
tmnt:1000
nfs most wanted: 1000
king kong: 1000
fn3 :1000
tna impact: 695
gears of war: 600
fc instincts predator: 75
lord of the ring bfme 2: 5
pac-man:5
monster madness: 0
lost planet colonis: 0
fifa 07: 0
vampire rain: 0
:biggrin1:
كلا 49626
از 156 بازی

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام
بچه ها من AOT رو به 1000G رسوندم با 2 سه تا بازی دیگه که الان یادم نیست
اقا هوورا منم 20000G شدم
اقا rod که دیگه بحثش جداست 49626G خیلی هست اما من باز نا امید نمیشم تلاش میکنم:biggrin1:
تازه من 50 تا بازی بیشتر ندارم
ممنون

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستانی که Gamertag شون مشخصه و میشه به پروفایلشون دسترسی داشت هیچی اما بقیه لطف کنن با سند و مدرک حرف بزنن. خدایی نکرده نمیخوام به کسی تهمت بزنم اما منم میتونم اینجا بگم GEOW رو 1250 کردم.
در ضمن دوستانی هم که از Glitch برای باز کردن Achievement استفاده میکنند زیاد خوشحال نشن و جو نگیرتشون.

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
دوستانی که Gamertag شون مشخصه و میشه به پروفایلشون دسترسی داشت هیچی اما بقیه لطف کنن با سند و مدرک حرف بزنن. خدایی نکرده نمیخوام به کسی تهمت بزنم اما منم میتونم اینجا بگم GEOW رو 1250 کردم.
در ضمن دوستانی هم که از Glitch برای باز کردن Achievement استفاده میکنند زیاد خوشحال نشن و جو نگیرتشون.
Glitch چیه:confused:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
رکوردش دست خودمه :D
F.E.A.R با اچیومنت 0 امتیازی و Saint's Row با اچیومنت 160 امتیازی ( تو اخری یکم شک دارم ).
اسم تاپیک با چیزی که شما گفتی جور در نمیاد :
ب

شرمنده
میشه بگی چرا ؟;)
لطفا واضح تر صحبت کن:)
با تشکر:biggrin1:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Glitch چیه

این که امروز میری توی پروفایل یه بنده خدایی میبینی مثلا از GoW کلا" 10 GS داره ، بعد فردا میری میبینی شده 1250 تا !
یجور تقلبه ... راحت بگم : گیمر اسکور دیگران توی پروفایل شما کپی میشه که متاسفانه این موضوع داره زیاد میشه

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
این که امروز میری توی پروفایل یه بنده خدایی میبینی مثلا از GoW کلا" 10 GS داره ، بعد فردا میری میبینی شده 1250 تا !
یجور تقلبه ... راحت بگم : گیمر اسکور دیگران توی پروفایل شما کپی میشه که متاسفانه این موضوع داره زیاد میشه

واقعا برای این افراد متاسفم :no:
گیمر اسکورو باید از زور بازو بدست آورد که ازشیر مادر حلال تر:biggrin1:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
واقعا برای این افراد متاسفم :no:
گیمر اسکورو باید از زور بازو بدست آورد که ازشیر مادر حلال تر:biggrin1:
همین دیگه . من خودم زور زدم ، 59 تا بازی پشت سرهم توی فیفا 08 بردم ، که اچیومنت 50 برد متوالی رو بگیرم ، اونوقت یکی میاد در عرض 5 دقیقه این اچیومنتو میگیره ...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
به طور کلی افرادی که از Glitch برای باز کردن اچیومنت استفاده میکنن 2 نشانه ی بارز دارن:
1- تاریخ باز شدن اجیومنت ها درست نیست و مشکوک میزنه! مثلا تو Geow اول Seriously رو گرفته که مربوط به کشتن 10.000 نفر هست بعد اچیومنت I Spy With My Little Eye که مربوط به کشتن 100 نفر با Snipe هست.
2- این افراد به همین علت پروفایل خودشون رو مخفی میکنن یعنی وقتی شما Compare Games میکنی نمیبینی از کدوم بازی چقدر گرفته.
کلا مفهوم اچیومنت زیاد در بین بعضیا جا نیفتاده و فقط میرن به صورت تصادعی GamerScore خودشون رو ببرن بالا بدون توجه به باطن موضوع.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من فقط دوتا بازي رو فعلا 1000 كردم COD4 و AC هست.

گند ترين اچيومنت هم مربوط ميشه به R6V :biggrin1: همش 11 تا بيشتر نگرفتم حالا دقيقا امتيازش رو نميدونم. واقعا حوصله ميخواد اچيومنت گرفتن همين GTA IV من رواني كرد به زور به 600 داره ميرسه:(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
بچه ها من AOT رو به 1000G رسوندم با 2 سه تا بازی دیگه که الان یادم نیست
اقا هوورا منم 20000G شدم
اقا rod که دیگه بحثش جداست 49626G خیلی هست اما من باز نا امید نمیشم تلاش میکنم:biggrin1:
تازه من 50 تا بازی بیشتر ندارم
ممنون
دوست عزیز شما تو همین 4 روز 3000 تا Game Score گرفتی!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
در ضمن شما چرا پروفایلتون تو لیست نیست. خدایی نکرده نمی خوام تهمت بزنم فقط برام جای سوال بود؟ من با حرف BlackcatS عزیز موافقم و باید مدرکی وجود داشته باشه. راستی ادم باید خودش برای به دست اوردن Game Score تلاش کنه. :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
دوست عزیز شما تو همین 4 روز 3000 تا Game Score گرفتی!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
در ضمن شما چرا پروفایلتون تو لیست نیست. خدایی نکرده نمی خوام تهمت بزنم فقط برام جای سوال بود؟ من با حرف BlackcatS عزیز موافقم و باید مدرکی وجود داشته باشه. راستی ادم باید خودش برای به دست اوردن Game Score تلاش کنه. :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
منم alone in the dark رو 1000 کردم
کمترین هم 0 بازی زیاده
کل هم 8200 8300 تایی هست
البته تازه شروع کردم به گرفتن اچیومنت راستی شما هم مثل من خواب می بینید که الان اچیومنت دارید می گیرید؟:biggrin1::laughing:
Rod جان تو چند تا 360 3 چراغ دادی؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر