به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
در این مورد که دوستان میگن wii رو با ps3 و 360 مقایسه نکنین موافقم چون همه میدونن اینکه میگن wii موفق میشه به خاطر گرافیکش نیست به خاطر نواوریشه. اما ps3و360 نون گرافیکشونو خواهند خورد برای همین فکر نمیکنم مقایسه wii با این کنسول ها اصولا کار صحیحی باشه.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
تازه ما 2 نسل بااين دسته ها كار كرديم و هيچكي نيومده بگه چه دسته ي افتضاحيه مگه داره اذيتت مي كنه كه يه دسته ي ديگه ميخواي ؟؟؟؟؟
اگه شما 2 نسل داری کار میکنی من 4 نسل کار کردم ... نمیگم دسته های فعلی مشکل دارن ولی نواوری همیشه خوب بوده . فکر کنم دیگه همه میدونن همین دسته های که مایکروسافت و سونی دارن استفاده میکنن طرح اصلیش برای نینتندو بوده که بعدا به عنوان کنترلر استاندارد همه کنسولها در اومد . حتی یه سری نواوری های دیگه مثل analog stick و... باز اولین بار توسط نینتندو ارائه شد . حالا اگه شما خوشت نمیاد از این کنسول کسی مجبور نکرده که حتما بخریش!! در ضمن اگه بحث گرافیکه که pc همیشه از کنسولها سر بوده پس اگه اینطوریه که همه کنسولهاشون بریزن دور بشینن با pc بازی کنند!
چیزی که مشخصه اینه که wii تو هر نظرسنجی که من میبینم با اختلاف وحشتناک! از دو کنسول دیگه جلوتره ، حالا اینکه در آینده چه اتفاقاتی قرار بیفته یا این که این وضعیت تا کی ادامه رو من نمیدونم
هر چند من قبلا هم گفتم این چیزا اصلا برام مهم نیست ، چند تا بازی مثل metroid , mario , zelda , ssb برای من و خیلی های دیگه کافیه که wii رو بخرن

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
نينتندو موفق بوده ، هست و خواهد بود .
فقط کنسول و قدرت سخت افزاريش مهم نيست بلکه بازيهاي اون کنسول و نوآوريهاشن که اونو پيروز ميکنن.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
راستش رو بخوای نمیدونم .......
(میتونید هر چی خواستید در جای خالی قرار بدید)
-----------------------------------------------------------
اینکه نینتندو روی این کنسول سود فجیعی میکنه کاملا مشخصه
کلا در این مورد حرفی نیست:p
من تا حالا یه بشر 40 ساله رو ندیدم که یه PSP دستش باشه اما به طور مشخصه من یه آدم 50 ساله رو دیدم که DS دستش باشه:D
این هم کلا دلیلش این هست که نینتندو همیشه افراد جدید رو میاره به کنسول هاش
یعنی نمیاد دعوا کنه که اینی که الان PS2 داره در این دوره مال منه
میاد کسانی که در این قضیه نیستن رو به داخل ماجرا میکشونه;)
و در حقیقت کاملا هم موفق هستش
ولی هنوز هم من نفهمیدم چطوری در این نظر سنجی ها این همه طرفدارشون زیاده!!!:confused:
من خودم یه نظر سنجی کردم از 4 نفر :eek:
دو تا شون با وی بودن:cheesygri
یکی با PS3
یکی هم با Dead rising:blushing:
بیچاره از 360 خیلی خوشش نمیومد اما از زامبی بازی خیلی خوشش میومد!!
که این نتایج
wii= 50%
ps3=25%
360=25%
:love: :-"

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
منم امیدوارم به این کنسول و قسط دارم بگیرم ولی:
1.من از بازی های کارتونی مثل ماریو و... شدیدا نفرت دارم و دوست ندارم بخاطر چنین بازی هایی wii رو بخرم و نمیدونم حالا بعد ها چه سبک بازی هایی برای این کنسول میاد:( برای همین کمی ترس دارم.
2.از طرفی دیگه هم smack down v.s raw 2007 منو کمی از این کنسول دور میکنه حالا نمیدونم sd v.s raw 2007 برای این کنسول میاد یا نه؟!ولی خوشبختانه چندجا خوندم که این بازی هم برای wii میاد.
حالا از دوستانی که از این کنسول بیشتر اطلاع دارن تقاضا دارم که در این دو مورد نگرانی منو راهنمایی کنن مخصوصا شماره 1 که خیلی از این موضوع نگرانم.:(

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
شما دوست عزیز مطمئن باش که تمام بازی های که میخوای روی این کنسول گیرت میاد
اولا نینتندو خودش چند تا بازی بزرگ سالانه ساخته که چند تاشون هم ژانرشون horror هست
دوما فقط یه همچین حرف هایی دورو برش هست و کلا بازی های بزرگ سالانه زیاد داره
مثلا همین GC رو نگاه کن RE بهترین نسخش مال این کنسول بود
بهترین بازی از سری PoP هم روی این کنسول ساخته شد
پس نتیجه میگیریم که علاوه بر اینکه برای بچه ها هم هست بزرگ سالها هم به راحتی میتونن با هاش بازی کنن
در مورد 2 با تمام امیدی که دارم احتمالش خیلی کمه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اسی درسته ولی کسی که طرفدار kane و این طور چیز ها باشه عاشق بازیهای امریکایی به قول معروف بکش بکش پس wii انتخاب خوبی نمیتونه باشه(نسبت به کنسولهای دیگه)

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
اقا بالاخره این wii بدرد ما میخوره یا نه؟
به قول اقای pandora tomorrow (که فکر کنم اسمت امین باشه:confused: ) من طرفدار بازی های بکش بکش هستم.
لطفا دیگر دوستان هم منرو کمک کنن تا ببینم پولم رو یه وقت الکی دور نریزم;)

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من که می گم حتما Wii رو بخر. اگه نگران کشتی کچ هستی این بازی برای پی اس 2 هم قراره بیاد. راحت برو مثل من توی پی اس 2 کشتی کچ رو بازی کن و بعدش وی بخر و حال کن. بازی هاش هم کارتونی نیست. یعنی همش کارتونی نیست. بازی ترسناک داره، ماشین سواری داره، تیر اندازی داره، و...

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
شما از کشتار Xtreme خوشت میاد ؟
یعنی با خشونت ؟
مثل بازیهای پانیشر یا manhunter؟
اگه اینطوری هستش خوب نه
یک نه کامل میتونم بهت بگم
=============================
اما اگه به طور متعادل بازی میکنی مثل GTA یا Maxpayne این بازی در این حد خشونت به طور کامل ساپورت میشه
به طور مثال بازی های فار کرای یه نسخه از پرنس و Red steel :love:
در این حد واقعا بازی ها متنوعی داره
و این طوری که من میبینم بازی های 16+ و 12+ یا همون T واقعا سرشار از ویتامین ببخشید بازی های متنوع هست
در ضمن در تهرانی که بازی های GC به راحتی پیدا میشه بازی های wii خیلی راحت تر پیدا میشه:p
-----------------------------------------
Metal Gear هم براش ريليز ميشه؟
GTَA چي؟
GTA همون طوری که میدونید یه سری شایعات هست که به نظر من به واقیعت میپونده
اما متال گیر من رو گرفتی؟
=))
احتمال اینکه این بازی بازهم مثل twin snake که برای GC بیرون اومد بیاد اما کلا این حرف اسمش رو شایعه هم نمیشه گزاشت!!

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
البته من از بازی هایی که راه به راه بکش بکش هم باشه(مثل پانیشر)خوشم نمیاد راستش من در ps2 اصلا سراغ بازی پانیشر نرفتم;)
من از بازی هایی مثل cod یا FEAR (که فکر نکم خشونتش در حد پانیشر و ... باشه) و همچنین بازی های ادونچر علاقه زیادی دارم و علاقه زیادی به خشونت(در اون حدی که شما فکر کردید)ندارم.
بازی هایی مثل FEAR که خیلی هم قشنگ هست برای wii میاد؟یا این هم دارای خشونت بالایی هست و همچین سبک بازی هایی برای wii نمیاد؟
بخوام کلی تر بگم من با بازی هایی که گرافیک کارتونی نداشته باشه حال میکنم:cheesygri
و از وقتی که پیش نمایش Red steel رو خوندم عاشق این کنسول شدم.
در کل از بازی هایی تو مایه های Red steel خوشم میاد.
فکر کنم دیگه در این خشونت ها برای wii میاد,درسته؟

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
البته من از بازی هایی که راه به راه بکش بکش هم باشه(مثل پانیشر)خوشم نمیاد راستش من در ps2 اصلا سراغ بازی پانیشر نرفتم;)
من از بازی هایی مثل cod یا FEAR (که فکر نکم خشونتش در حد پانیشر و ... باشه) و همچنین بازی های ادونچر علاقه زیادی دارم و علاقه زیادی به خشونت(در اون حدی که شما فکر کردید)ندارم.
بازی هایی مثل FEAR که خیلی هم قشنگ هست برای wii میاد؟یا این هم دارای خشونت بالایی هست و همچین سبک بازی هایی برای wii نمیاد؟
بخوام کلی تر بگم من با بازی هایی که گرافیک کارتونی نداشته باشه حال میکنم:cheesygri
و از وقتی که پیش نمایش Red steel رو خوندم عاشق این کنسول شدم.
در کل از بازی هایی تو مایه های Red steel خوشم میاد.
فکر کنم دیگه در این خشونت ها برای wii میاد,درسته؟
وقتی خودت میگی از red steel خوشت اومده پس دیگه چرا شک میکنی؟؟! ;)
با توجه به کنترلر مخصوص Wii بازی های FPS زیادی براش ساخته خواهد شد... پس خیالت راحت باشه بازی مثل red steel بازم ساخته میشه و همین کال آف دیوتی 3 هم واسش میاد.... من فکر میکنم با توجه به چیزایی که گفتی Wii میتونه خواستتو برآورده کنه ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر